Rozrywka

W pokoju może być 100 jokerów… Oto najlepsze memy na Twitterze „Joker: Folie à Deux”, które podniosą na duchu

Jeden z najbardziej polaryzujących, kontrowersyjnych filmów ostatniej dekady trafił do nas w czasie socjopolitycznego znaczenia — tym filmem był Joker Todda Phillipsa. Film opowiada historię Arthura Flecka, zdobywcy Oscara, Joaquina Phoenixa, wygłodzonego komika i klauna, który powoli popada w szaleństwo w wyniku własnych niepowodzeń, traumy z przeszłości i tego, jak źle traktuje go społeczeństwo. Król Incels staje się czarnym charakterem, którego znamy aż za dobrze: Jokerem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Dziewczyny, geje, oni — nadszedł nasz czas. Po wielu niejasnych spekulacjach potwierdzono, że zdobywczyni Oscara i Grammy Lady Gaga zagra w sequelu Jokera, Joker: Folie à Deux, u boku Joaquina. Ale jest jeszcze lepiej. Plotka głosi, że to MUZYKA. Wygrywamy! Jak możesz sobie wyobrazić, ten dziki obrót wydarzeń zrodził kilka całkiem szalonych memów i tweetów, ponieważ Twitter ma dzień w terenie z zmieniającymi życie wiadomościami.

Drodzy małe potwory, przedstawiamy wam listę najlepszych i najbardziej histerycznych tweetów na temat Jokera: Folie à Deux — którego premiera ma się odbyć 4 października 2024 roku.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Ona jest aktorką metody, wszyscy.

gaga błaga reżysera Jokera 2, aby wepchnął ją do kadzi z kwasem, aby mogła dostać się do postaci pic.twitter.com/AzfuwxjrnV

— wiLL (@willfulchaos) 4 sierpnia 2022

Wiemy już, jak niezdecydowana była Gaga, przygotowując się do House of Gucci, więc jesteśmy na granicy przerażenia, jak długo może zagrać Harley Quinn. Kochamy ją, ale ona nas przeraża (w najlepszy sposób).

Kontynuacja artykułu pod reklamąKategoria to: Clownery, mama.

Geje w drodze, aby zobaczyć Gagę w Jokerze w 2024 roku pic.twitter.com/mTHDG7sECa

— ✨ (@heyjaeee) 4 sierpnia 2022

Służyć ci klaunem glamour realness! Każdy mem, który łączy piosenkę RuPaul z Lady Gagą i kontynuacją Jokera, jest zwycięzcą w naszej książce. klaksonu klaksonu.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem „Jestem klaunem?”

Gaga, gdy jej agent powiedział jej, że została obsadzona w filmie jokera pic.twitter.com/vLhTBd951t

— Joe Gunn (@joegunn) 4 sierpnia 2022

Przyznajemy, że ten klip z waśni między członkami obsady Real Housewives z New Jersey, Danielle Staub i Caroline Manzo, może być wykorzystany jako reakcja na wszystko, ale sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku tego historycznego wydarzenia popkultury.

Artykuł ciągnie się pod reklamą To będzie kinowe przeżycie życia, łowcy.

Publiczność w Joker 2 w 2024 roku pic.twitter.com/WqJA0ZtBfu

— powrót do popkultury (@notgwendalupe) 4 sierpnia 2022

Chociaż segregacja orientacji seksualnej jest niezaprzeczalnie dziwna, chichoczemy z tego filmu z The Tyra Banks Show. W noc premiery teatr Jokera: Folie à Deux będzie pełen gejowskich i zaciekle oddanych małych potworów oraz Czadów kochających Joaquina Phoenixa. Boże, możemy potrzebować traktatu pokojowego.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniemCzy znasz włoski Lady Gaga? Sama ci powie.

Każda linijka, którą Lady Gaga ma w Joker: Folie à Deux powinna brzmieć „Jestem tylko włoską dziewczyną z Gotham City”, niezależnie od tego, co się do niej mówi.

— Slade (@Slade) 4 sierpnia 2022

To tylko Włoszka z Nowego Jorku. Dla tych, którzy nie wiedzą, prawdziwe nazwisko piosenkarki „Stupid Love” to Stefani Joanne Angelina Germanotta. Więc, wiesz, daj znać uszczypniętym włoskim palcom. Jeśli Gaga użyje scenariusza Joker: Folie à Deu jako swojego osobistego pakietu „sugestii”, z pewnością sprawi, że jej linia będzie bardziej włoska. Teraz mamy ochotę na makaron.

Kontynuacja artykułu poniżej ReklamaMorderstwo to nowa metoda.

gaga idzie do więzienia po popełnieniu morderstwa, aby przygotować się do roli harley quinn w Joker: Folie à Deux pic.twitter.com/tinMT6Vc69

— wiLL (@willfulchaos) 4 sierpnia 2022

Kolejny tweet poświęcony skłonności Gagi do wychodzenia na całość podczas przygotowań do roli, a nawet albumu. Ona jest dziwnym ptakiem, ta Stefani. „Podnieś łapy do góry” ma zupełnie nowe znaczenie, gdy mówimy o przestępstwach kryminalnych.

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem Czy naprawdę poradzimy sobie z większą ilością szaleństwa z prasą?

Prasowa trasa Jokera będzie najbardziej niezrównoważoną rzeczą, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. kiedy Gaga mówi, że zamknęła się w szpitalu dla obłąkanych, żeby połączyć się z Harleyem, a ja to zjem!

— Alex (@alxmalloy) 4 sierpnia 2022 r.

Od „w pokoju może być 100 osób, a 99 w ciebie nie wierzy”, po wierząc, że Patrizia Reggiani wysłała duże roje much, aby podążały za nią na planie House of Gucci, Lady Gaga jest prawdziwą królową hollywoodzkiej prasy wycieczki. Nie możemy się doczekać chaosu, który ostatecznie wywoła trasę prasową Joker: Folie à Deu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button