Rozrywka

W przyjaźni Olivii Jade z Natashą Bure

Nic dziwnego, że Natasha Bure i Olivia Jade Giannulli poznały się w bardzo młodym wieku. W swoim podcaście „Rozmowy z Olivią Jade” Giannulli ujawniła, że ​​prawdopodobnie po raz pierwszy spotkali się w domu twórcy „Full House”, Jeffa Franklina, na spotkaniu obsady. Choć niewiele pamiętały, dziewczyny opisały go jako „najfajniejszy dom na całym świecie”.

Ale bez względu na wszystko, czas nie ma szans z tymi najlepszymi przyjaciółmi. „Znasz tych przyjaciół, których masz tak długo w swoim życiu, że nie musisz ich codziennie widzieć ani rozmawiać z nimi przez cały czas twojej przyjaźni, ale kiedy jesteście razem, nic się nie zmieniło?” Giannulli dodał dalej. Jednak takie połączenie ma swoje wady. Zarówno Giannulli, jak i Bure wyrazili niezadowolenie z bycia tak blisko związanym z „Full House” i karierą ich matek. Giannulli wyjaśniła, że ​​nigdy nie „chciała być w centrum uwagi”, a sukces jej kanału na YouTube był przypadkowy, a nie wynikiem obcowania z matką.

Bure miała podobne frustracje z powodu bycia znanym jako „córka Candace”, ponieważ „musiała zacząć się oddzielać w pewnym wieku i naprawdę spróbować stworzyć własną tożsamość” – co „może być naprawdę trudne, jeśli zostaniesz w to wpakowany” (poprzez Ludzie). Te wspólne walki zjednoczyły przyjaciół, ponieważ tylko oni w pełni dostali to, z czym walczył drugi.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button