Rozrywka

W wiadomościach o zerwaniu Kim Kardashian i Pete’a Davidsona wszyscy mówią to samo

5 sierpnia Kim Kardashian i Pete Davidson podobno zerwali po dziewięciu miesiącach randek. Źródło ujawniło Page Six, że dwójka postanowiła „po prostu być przyjaciółmi” po tym, jak ogłosiła, że ​​zrezygnowała na początku tygodnia. „Mają dla siebie dużo miłości i szacunku, ale okazało się, że odległość i ich napięty harmonogram naprawdę utrudniają utrzymanie związku” – powiedzieli. To ma sens, ponieważ przez ostatnie kilka tygodni para zostały rozdzielone ze względu na harmonogram kręcenia filmu Davidsona w Australii w programie A24 „Wizards!” pośród wymagających zobowiązań biznesowych Kardashian w Stanach Zjednoczonych.

Podczas gdy fani spekulowali o wielu przyczynach rozpadu Kardashiana i Davidsona, inni przypisali to parze będącej parą PR. Jeden użytkownik napisał: „Czuję, że Kim i Pete byli parą PR”. Inny użytkownik tweetował: „Żałosny kontrakt kaskaderski Kim Kardashian i Pete’a Davidsona wygasł!” Ktoś inny wtrącił się„Więc, czy Kim i Pete Stan w końcu mogą zaakceptować fakt, że ich związek był chwytem PR, mającym odwrócić uwagę opinii publicznej od tragedii w Astroworld?” Eek.

W chwili pisania tego tekstu Davidson i Kardashian powstrzymali się od opublikowania własnego oświadczenia. Jednak to może być tylko kwestia czasu, aż prawdziwy herbata zostaje ujawniona.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button