Rozrywka

W wyścigu między „Strajcami” i „Ulicznymi banitami: bez królów przygotowań” Kto kończy jako pierwszy?

Od prawie dekady Discovery’s Street Outlaws przenosi świat wyścigów ulicznych z półpodziemia do głównego nurtu. To, co kiedyś było głównie zdegradowane do filmów takich jak Szybcy i wściekli, ma teraz wiele spinoffów i szeroką publiczność.

Street Outlaws: No Prep Kings był pierwszym potomkiem serialu i pozostaje jego najpopularniejszym. W rzeczywistości jest tak lubiany, że niektórzy fani myślą, że zastąpi oryginał. Czy No Prep Kings zastąpi Street Outlaws? Zapnij pasy i przejdźmy do tego.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Czy „No Prep Kings” zastępuje „Street Outlaws?

Możesz trzymać te zmartwienia w bagażniku, ponieważ No Prep Kings nigdy nie zastąpi Street Outlaws. Pokazy mogą wydawać się podobne do niewprawnego oka, ale są szalenie różne, co naprawdę wpływa na stawkę każdego z nich. Jak w przypadku większości zawodów, nazwa gry to status. Street Outlaws ma siedzibę w Oklahoma City w stanie Oklahoma, chociaż w całych Stanach Zjednoczonych odbywają się podziemne wyścigi uliczne. Jeśli ścigasz się w OKC, próbujesz dostać się na Listę.

Źródło: Instagram/@discodeankarns

„Uliczni banici”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Według strony internetowej Street Outlaws OKC, wejście na Listę oznacza, że ​​masz jednego z „najszybszych podziemnych wyścigów ulicznych w Ameryce”. Na Liście jest tylko 10 kierowców, co sprawia, że ​​każde miejsce jest bardziej pożądane niż poprzednie.

„Lista to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie na podziemnym torze wyścigów ulicznych OKC. Zyskała taki rozgłos, że załogi z Oklahoma City są zauważane i wzywane przez podziemne społeczności wyścigowe w całym kraju” – pisze Street Outlaws. Strona OKC.

Discovery’s Street Outlaws podąża za tymi pędami, gdy wjeżdżają i wychodzą z Listy, robiąc wszystko, aby się na nią dostać i pozostać na niej. Ludzie zostali ranni w The List. To nie żart!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Oglądam ulicznych banitów z moim synem próbującym nauczyć, że wyścigi to życie 😂

— 🅿️arlays & 🅿️ints (@23ISBACCC) 14 września 2022

Czym różni się No Prep Kings? Odpowiedzią jest bezpieczeństwo. NoPrep.com definiuje ten rodzaj wyścigów jako „podobny do przeciętnego wyścigu drag, ale bez przygotowania przed wyścigiem”. Jeśli brzmi to bardziej niebezpiecznie, to prawdopodobnie dlatego, że tak jest.

„Zazwyczaj na torze najpierw usuwa się całą gumę z opony, a następnie płucze się, szczotkuje i suszy” – wyjaśnił przedstawiciel. „Te gąsienice nie mają związków trakcyjnych, takich jak PJ1 Trackbite ani innych substancji chemicznych zapewniających przyczepność”.

Najwyraźniej jest to dość szalone wyścigi, przyciągające kierowców z odrobiną śmiałości. Najwyraźniej „każdy dla siebie”.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem Kto z „Street Outlaws” był na „No Prep Kings”?

Największe nazwisko wywodzące się z Street Outlaws to Ryan Martin, który kilkakrotnie wygrał turniej No Prep Kings. Wchodząc do piątego sezonu NP, Ryan Martin „próbuje przejść do historii No Preps Kings, wygrywając trzema torfami, manewrując ułożonym polem i mając nowo ustanowioną „nagrodę” za głowę” za pośrednictwem Dragzine’a.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ryana Martina (@fireballcamaro)

Ryan będzie musiał rywalizować z 31 innymi kierowcami, próbując po raz trzeci zdobyć chwałę No Prep Kings. Z tych 31 kierowców Street Outlaws lubi Lizzy Musi, Kye Kelley, Justin Swanstrom, Daddy Dave i Disco Dean będą walczyć o koronację na króla lub królową.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button