Rozrywka

W życiu Priyanki Chopra i Nicka Jonasa z Maltim „Małym wojownikiem” po „rozdzierającym serce” pobycie na OIOM-ie

Dumni rodzice! Nick Jonas oraz Priyanka Chopra Jonas cieszą się każdą chwilą ze swoją nową córką Malti, po jej dłuższym pobycie na OIOM-ie.

Przeczytaj artykuł

„Nick i Priyanka nie mogliby być szczęśliwsi, mając ze sobą swoją małą dziewczynkę w domu”, mówi źródło Nas tygodniowo wyłącznie o nowych rodzicach. „Ostatnie kilka miesięcy łamało serce, ale oboje rodzice nie porzucili nadziei i pozostali optymistami”.

Córka duetu, Malti, „jest małą wojowniczką i jest prawdziwym cudem”, mówi wtajemniczony, dodając: „Nick i Priyanka czują się błogosławieni i doceniają wylew miłości i wsparcia wszystkich w tym czasie”.

Chopra Jonas, 39 lat, ujawnił na początku tego miesiąca, że ​​ich córeczka spędziła „100+ dni na oddziale intensywnej terapii” po jej urodzeniu.

Przeczytaj artykuł

„W tym Dniu Matki nie możemy powstrzymać się od refleksji nad tymi ostatnimi miesiącami i kolejką górską, na której byliśmy, którą teraz znamy, tak wielu ludzi również doświadczyło” Quantico Alum napisał na Instagramie w niedzielę, 9 maja. „Podróż każdej rodziny jest wyjątkowa i wymaga pewnego poziomu wiary, i chociaż nasza była trudnym miesiącem, to z perspektywy czasu staje się jasne, jak cenna i doskonała jest każda chwila. ”

Chociaż nie podzieliła się szczegółami na temat wyzwań Maltiego, pochodząca z Indii mieszkanka Indii wyraziła ulgę z powodu posiadania córki w domu. „Nasz następny rozdział zaczyna się teraz, a nasze dziecko jest naprawdę twardzielem. Zróbmy to MM! Mama i tatuś cię kochają” – napisała wtedy.

Teraz, gdy cała rodzina jest razem, Chopra Jonas i jej 29-letni mąż właśnie cieszą się pierwszymi miesiącami rodzicielstwa. „Nie mogą się doczekać, kiedy zepsują Maltiego i rozpoczną nowy rozdział swojego życia jako rodzice”, mówi wtajemniczony Nas. „Malti z pewnością zbliżyło Nicka i Priyankę, zwłaszcza po raz pierwszy w życiu przez rodzicielstwo i bycie obok siebie każdego dnia”.

Źródło kontynuowało: „Odtąd ich córka po prostu stanie się silniejsza. Jest bardzo dobrze pod opieką. Priyanka nigdy nie chce opuścić jej boku! Już jest niesamowitą matką”.

Para ogłosiła w styczniu, że powitała córeczkę na Instagramie. „Cieszymy się, że możemy potwierdzić, że przyjęliśmy dziecko przez surogatkę” – napisali wówczas we wspólnym oświadczeniu. „Z szacunkiem prosimy o prywatność w tym wyjątkowym czasie, skupiając się na naszej rodzinie. Dziękuję bardzo.” Trzy miesiące później pojawiła się wiadomość, że muzyk i była gwiazda Bollywood nazwali swoją córkę Malti Marie Chopra Jonas.

Przeczytaj artykuł

Zaledwie kilka tygodni przed narodzinami ich maleństwa Słoneczny patrol gwiazda powiedziała Targowisko próżności że dzieci były „dużą częścią [their] pragnienie przyszłości.” Dodała: „Z łaski Bożej, kiedy to się dzieje, to się dzieje”.

Z raportami Diany Cooper

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button