Rozrywka

Warriors Rookie wdaje się w spór z Ja Morantem po drwinie po meczu

Getty Ja Morant świętuje grę w meczu z Golden State Warriors.

Jonathan Kuminga nie wywarł wpływu na kort, ponieważ Golden State Warriors zakończyli swoją serię z Memphis Grizzlies w grze 6, ale udało im się wywołać fale w mediach społecznościowych po meczu.

Nowicjusz Warriors został wycofany z początkowego składu, gdy pełniący obowiązki trenera Mike Brown postanowił zmierzyć się z rozmiarami Grizzlies weteranem Kevonem Looneyem, co było idealne dla Warriors. Kuminga nie zdołał w ogóle zejść z ławki w piątkowym zwycięstwie, chociaż miał szansę na drwiny po meczu – co przyniosło mu naganę od gwiazdy Grizzlies, Ja Moranta.

Najnowsze wieści od Warriors prosto na Twoją skrzynkę odbiorczą! Dołącz do biuletynu Heavy on Warriors tutaj!

Dołącz do Grubego na wojownikach!

Kuminga, wojownicy Trolle Grizzlies

Po tym, jak Warriors objęli prowadzenie w serii 3 do 1, Steph Curry był gotowy do zamknięcia Grizzlies w grze 5 11 maja i przewidział przed meczem, że będą „Whoop That Trick” – nawiązując do piosenki rapera z Memphis, Ala Kapone, który stał się hasłem bojowym Grizzlies. Prognozy Curry’ego były więcej niż trochę chybione, a Grizzlies wygrały w rozgrywce 134-95.

Warriors dostali drugą szansę, aby w piątek zamknąć Grizzlies i nie zmarnowali jej, kończąc grę serią 23-7, zamieniając to, co było przegraną 89:87 w czwartej kwarcie, w zwycięstwo 110:96. Gdy mecz dobiegł końca, niektórzy fani Warriors z tłumu Chase Center oddali go z powrotem Grizzlies, skandując „Whoop That Trick”, gdy Golden State dokończył grę i awansował do finałów Konferencji Zachodniej.

Och, ta sztuczka śpiewa z tłumu wojowników.

— Anthony Slater (@anthonyVslater) 14 maja 2022 r.

Po meczu dołączył również Kuminga, który na Twitterze powtórzył tekst.

Och, że…….

— Jonathan Kuminga 🇨🇩 (@JonathanKuming6) 14 maja 2022

Ale jego drwina nie spodobała się Morantowi, który uważał, że Kuminga nie ma jeszcze odpowiedniej postury, by ją wtrącić.

„Muszę zarobić kilka pasków jako pierwsze dziecko”, żartował Morant z debiutantem Warriors.

Seria „W górę i w dół” Kuminga

Chociaż był w stanie przejść do początkowego składu przeciwko Grizzlies po kontuzjach Gary’ego Paytona II i Andre Iguodali, Kuminga czasami miał problemy w półfinale Konferencji Zachodniej. Kuminga rozpoczął grę 4, ale wyszedł po pięciu. Zdobył 17 punktów w ciągu 24 minut w grze 5, ale przegapił wszystkie pięć swoich trzypunktowych prób.

Drużyna Grizzlies zdecydowała się na duży krok po tym, jak Morant upadł z powodu kontuzji kolana, przenosząc Stevena Adamsa z ławki do pierwszego składu. Warriors skontrowali, usuwając Kumingę z początkowego składu w meczu 6 na rzecz Looneya, co opłaciło się, ponieważ weteran strzelił 22 zbiórki, w tym 11 w ofensywie.

Kevon Looney został mianowany, aby zastąpić Jonathana Kumingę w składzie Warriors przeciwko Grizzlies w Game 6. https://t.co/VI7aisHMKJ

— Sporting Green (@SportingGreenSF) 14 maja 2022 r.

Mimo to koledzy z drużyny Kumingi widzą dla niego wielkie rzeczy. W rozmowie z dziennikarzem NBA Marc J. Spears dla Andscape, Draymond Green powiedział, że Kuminga ma potencjał, aby zostać All-Star.

„Będzie naprawdę dobry” – powiedział Green. „Może być wiecznym All-Star w tej lidze. „To zależy od niego i pracy, którą włoży. Ale ma umiejętności, narzędzia, widzi podłogę, ma szansę, jeśli włoży pracę, aby zostać wiecznym All-Star”.

CZYTAJ DALEJ: Draymond Green mówi, że nowicjusz wojowników może zostać „wieczną gwiazdą”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button