Rozrywka

Ważna informacja po tym, jak 15-letni chłopiec został zastrzelony w swoim rodzinnym domu, kiedy wyszedł na zewnątrz po wodę

Dwóm nastolatkom postawiono zarzuty morderstwa w mrożącej krew w żyłach wiadomości o śmierci 15-letniego chłopca, który został zabity podczas pobierania wody z samochodu przed domem.

Biuro prokuratora okręgowego w Filadelfii ogłosiło oskarżenia przeciwko Danielowi Gardee i Saahirowi Teagle, oboje 17 lat, o zabójstwo Seana Toomeya.

4

Toomey został zabity poza swoim domem, gdy wyciągał skrzynkę wody z samochodu swojej rodziny

4

Biuro prokuratora okręgowego poinformowało, że Gardee zgłosił się w środę, podczas gdy Teagle został zatrzymany w New Jersey i zostanie wydany z powrotem do Filadelfii.

Według policji Toomey wyszedł z domu, aby odzyskać skrzynkę wody z samochodu swojej rodziny 24 marca, kiedy został postrzelony.

Nastolatek został przewieziony do lokalnego szpitala, gdzie zmarł kilka godzin później.

„Słyszałem trzaski i myślałem, że to petardy”, powiedział w Action News ojciec Toomey, John Toomey.

Kobieta widziana pokryta krwią po tym, jak „chłopak pociął ją w ataku w metrze”
13-letni chłopiec, zabity, a troje nastolatków rannych po transmitowanej na żywo przejażdżce skradzionym samochodem

„Ale wystarczy chwila, żeby złapać trochę wody i wejść do domu, a on już nie wracał. Zaciekawiło mnie to. Włożyłem bluzę, wyszedłem na zewnątrz i zobaczyłem go leżącego na trawniku mojego sąsiada. „

Uważa się, że Gardee i Teagle brali udział w próbie napadu z bronią na kobietę przy bankomacie i kradzieży samochodu na krótko przed zastrzeleniem Toomeya.

Gardee został aresztowany za pobicie i zakłócanie spokoju w Miami Beach niecały tydzień po przestępstwie, poinformowało biuro prokuratora okręgowego.

Dwoje nastolatków zostało aresztowanych w Airbnb w kwietniu, gdzie policja rzekomo znalazła wiele rodzajów broni palnej. Teagle został oskarżony o nielegalne posiadanie broni palnej, powiedzieli prokuratorzy.

Gardee i Teagle początkowo nie zostali zidentyfikowani jako podejrzani o morderstwo Toomeya, kiedy zostali wcześniej aresztowani, powiedział biuro prokuratora okręgowego.

Podejrzany o kradzież samochodu 9 czerwca powiedział policji, że on i dwie inne osoby próbowały obrabować kobietę z bankomatu, co doprowadziło władze do pary.

Niecały tydzień później biuro prokuratora okręgowego było w stanie zatwierdzić zarzuty przeciwko nim.

„Sean Toomey był dzieckiem pełnym nadziei i nadziei, jak wszystkie dzieci. Wielki potencjał, który posiadał, został w mgnieniu oka zgaszony przez nieznajomych z bronią palną” – powiedział prokurator okręgowy Larry Krasner.

„Sean Toomey powinien dziś żyć i cieszyć się na resztę swojego życia”.

Jednak wiadomość o oskarżeniach przeciwko Gardee i Teagle’owi przychodzi, gdy John Toomey powiedział, że Krasner jest „winny” w zamordowaniu syna.

On i inne rodziny ofiar przemocy z użyciem broni w Filadelfii wzywają do postawienia w stan oskarżenia Krasnera, twierdząc, że zadaniem Krasnera nie jest bycie obrońcą i adwokatem przestępców – ale zamiast tego ściganie ich.

Ostrzeżenie o odżywkach dla niemowląt po zbadaniu DZIESIĄTEJ śmierci niemowląt związanej z rośliną
Erika „powinna iść do WIĘZIENIA” za odmowę przekazania kolczyków o wartości 750 000 USD

„Mówię, że oskarżymy tego syna ab****!” powiedział we wtorek do tłumu ludzi.

W oświadczeniu Krasnera czytamy: „Nie chcemy zaszczycić wykorzystywania do brutalnej zbrodni ludzi, którzy stracili bliskich”.

Ojciec Toomeya, John Toomey, dołączył do rodzin innych ofiar przemocy z użyciem broni, aby wezwać do postawienia w stan oskarżenia prokuratora okręgowego w Filadelfii

4

Daniel Gardee i Saahir Teagle, obaj po 17 lat, zostali aresztowani po serii domniemanych przestępstw

4

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button