Rozrywka

Weeknd ujawnił, dlaczego „zarobił na to” sprawił, że „czuł się pewnie”

TL; DR:

  • The Weeknd czuł, że „Earned It” wywarło pewien wpływ na fanów.
  • Powiedział, że piosenka zmieniła jego postrzeganie samego siebie.
  • „Earned It” stał się wielkim hitem w Stanach Zjednoczonych.
Weekend | Mike Ehrmann / Personel

„Earned It” The Weeknd pomógł piosenkarzowi zostać gwiazdą. The Weeknd ujawnił, w jaki sposób piosenka charakteryzowała jego muzykę. Następnie ujawnił, w jaki sposób piosenka dodała mu pewności siebie.

The Weeknd powiedział, że jeden z jego albumów został „pośpieszony”, mimo że był z tego dumny

Według wywiadu dla Time z 2015 roku, The Weeknd nie lubi wszystkich jego piosenek. „Po prostu czułem się, jakbym sprzedawał się krótko” – powiedział. „Ostatni album [2013’s Kiss Land] został pospieszny. Chociaż jestem z tego dumny, nie spędziłem tyle czasu, ile chciałem, ale było to wspaniałe doświadczenie edukacyjne”.

The Weeknd poczuł swój kolejny album, Piękno za szaleństwem, to inna historia. „Nie spieszyłem się z moim nowym albumem” – ujawnił. „Uczyłem się, studiowałem i dostarczałem. Chcę, aby świat usłyszał moją muzykę i zobaczył ruch, który stworzyliśmy wraz z moimi fanami”.

The Weeknd powiedział, że „Zarobił na to” był kamieniem milowym w jego karierze. „Rozbudzałem ciekawość ludzi” – powiedział. „Myślę, że gra się zmienia dzięki utworom takim jak „Earned It”, a nie zmienia mnie, ponieważ „Earned It” było bardzo ważne. Była powolna, seksowna i gładka – wszystkie cechy mojej muzyki.”

” src=”https://www.youtube.com/embed/xe_iCkFsQKE?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

ZWIĄZANE Z: Ariana Grande pomogła Weekndowi poznać swojego słynnego najlepszego przyjaciela

Jak „Earned It” The Weeknd pomogło mu zdobyć zaufanie do pracy z głównymi producentami?

The Weeknd ujawnił, jak piosenka dodała mu pewności siebie. „„Zdobyli to” sprawiło, że ludzie uwierzyli, że jestem moim własnym twórcą hitów, a teraz widzimy to ponownie w „The Hills”” – powiedział. „Dało mi to pewność siebie, zanim zacząłem łączyć się z twórcami hitów potworów”.

The Weeknd kontynuował współpracę z Maxem Martinem, znanym z tworzenia hitów dla Britney Spears, Backstreet Boys, Taylor Swift, Adele i wielu innych piosenkarzy. Piosenkarz „Starboy” początkowo nie współpracował z Martinem, ale później nawiązali silną współpracę. Martin tworzył piosenki z The Weeknd, takie jak „Save Your Tears” i „Blinding Lights”.

„src=”https://www.youtube.com/embed/yzTuBuRdAyA?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

ZWIĄZANE Z: Britney Spears nawiązała do „Crossroads” w teledysku do tego hitu jako żart

Jak „Earned It” i „The Hills” wypadły na listach przebojów w Stanach Zjednoczonych?

„Earned It” stał się wielkim hitem w Stanach Zjednoczonych. Piosenka dotarła na trzecie miejsce listy Billboard Hot 100. Utrzymywała się na liście przez 43 tygodnie.

Kolejny singiel piosenkarza, „The Hills”, stał się jeszcze większym hitem. Przez sześć z 48 tygodni był na szczycie listy Billboard Hot 100. The Weeknd wydał „Earned It” i „The Hills” na albumie Piękno za szaleństwem. Przez trzy tygodnie na liście Billboard 200 album był na szczycie listy przebojów.

„Earned It” stało się ogromnym hitem i ważnym momentem w karierze jednej z największych gwiazd ostatniej dekady.

ZWIĄZANE Z: Elton John: Jak się czuje w związku z weekendowym samplowaniem „Twojej piosenki”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button