Rozrywka

Wes Bergmann ujawnia, że ​​został ranny podczas wyzwania „Koszmar”

MTV Wes Bergmann

Premiera trzeciego sezonu „The Challenge: All Stars” miała miejsce 11 maja 2022 r., A dwa odcinki pojawiły się w Paramount+ tego samego dnia. W dniach, które minęły od premiery nowego sezonu, niektórzy członkowie obsady podawali więcej informacji o tym, czego fani nie mogli zobaczyć.

Ostrzeżenie: ten artykuł zawiera spoilery dotyczące pierwszych dwóch odcinków The Challenge: All Stars 3, które pojawiły się w Paramount+ 11 maja.

Wes Bergmann zgłosił się na Twitterze 12 maja, aby podzielić się kontuzją, którą odniósł w drugim pojedynku. Jak widzowie być może pamiętają, drugie wyzwanie polegało na huśtaniu się zawodników nad wodą, gdy próbowali kopnąć klawisz. Po opadnięciu do wody ze swoim kluczem członkowie obsady musieli dopłynąć do brzegu i rozwiązać zagadkę.

Śledź stronę Heavy na Facebooku The Challenge, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, plotki i treści!

Wes powiedział, że zerwał biceps i złamał ząb podczas drugiego wyzwania

Wes, który zmagał się z huśtawką i ostatecznie został odrzucony z 20-minutową karą czasową, napisał na Twitterze o wyzwaniu „koszmaru”. „To tam zerwałem biceps” – powiedział. „Przez dwa dni nie mogłam zgiąć łokcia, myślałam, że będę musiała iść do domu, ale ukrywałam to, dopóki nie miałam wystarczającej mobilności, by udawać, że używam ręki. Odwyk i czas nie zadziałały, więc wypróbuję rundę komórek macierzystych.

Wes wyjaśnił również, że napotkał inny problem podczas upadku do wody. Napisał, że „złamał mi ząb w tylnej części ust”. Powiedział, że nic z tym nie zrobi, dopóki nie wróci do domu, ale powiedział, że sytuacja się pogorszyła i skończyło się na konieczności wizyty u dentysty podczas pobytu w Panamie.

„Chciałem sobie z tym poradzić, kiedy wróciłem do domu, ale zaczęło mi to ciąć język tak bardzo, że puchł i nie mogłem przełykać” – podzielił się w mediach społecznościowych. „Musiałem być eskortowany do dentysty w centrum, żeby zrobić tymczasową naprawę”.

Inni członkowie obsady w „All Stars 3” powiedzieli, że konkurują z kontuzjami

To nie pierwszy raz, kiedy zawodnicy doznają kontuzji podczas „The Challenge” lub spinoff show i prawdopodobnie nie będzie to ostatni. W pierwszych dwóch odcinkach, które pojawiły się w Paramount +, widzowie widzieli już, jak jeden zawodnik odchodzi z powodu kontuzji, a inny otwiera się na temat leczenia kontuzji „All Stars 2”.

W pierwszym odcinku sezonu Tyler Duckworth podzielił się, że odniósł sporo kontuzji podczas eliminacji w „All Stars 2” z rąk Laterriana Wallace’a. Napisał też na Instagramie, że złamał żebra i ramię podczas emisji odcinka drugiego sezonu.

Melinda Collins skręciła kostkę podczas finału „All Stars 2” i w trzecim sezonie podzieliła się, że nie pozwoliła jej na wyleczenie wystarczająco dużo czasu. Absolwentka „Real World: Austin” powiedziała, że ​​pogorszyła się podczas drugiego wyzwania i została zmuszona do wycofania się z gry przed zmierzeniem się z Tiną Bartą w eliminacji.

CZYTAJ DALEJ: Wskazówki CT Tamburello dotyczące walki łeb w łeb z Johnnym Bananasem Devenanzio

Cięższy na Wyzwaniu

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button