Rozrywka

„Westworld” sezon 4: data premiery, zwiastun, obsada i wszystko, co wiemy

Minęło trochę czasu od finału Świat Zachodu Po raz pierwszy wyemitowano trzeci sezon, ale kolejny rozdział serialu HBO jest już prawie tutaj. Świat Zachodu Sezon 4 obiecuje podnieść stawki zarówno dla ludzi, jak i robotów — ale kiedy jest data jego premiery i czego jeszcze fani mogą się spodziewać podczas następnej wycieczki? Oto, co wiemy do tej pory.

Kiedy wyjdzie 4. sezon „Westworld”?

Evan Rachel Wood w „Westworld” | John Johnson/HBO

Z Świat Zachodu Sezon 4 obiecuje przywrócić wszystkie nasze ulubione postacie — w tym Dolores (Evan Rachel Wood) — fani niewątpliwie są niecierpliwi na jego datę premiery. Na szczęście oczekiwanie na nowe odcinki dobiega końca. Premiera czwartego wyjścia w HBO odbędzie się w niedzielę 26 czerwca o godzinie 21:00 czasu wschodniego.

Sezon 4 będzie składał się w sumie z ośmiu odcinków, z których wszystkie będą emitowane co tydzień. Co do fabuły nowego sezonu, to nikt nie zgadnie. HBO nie opublikowało pełnego streszczenia na następną wycieczkę, ale opisuje to jako „mroczną odyseję o losie czującego życia na ziemi”.

To prawie podsumowuje każdy rozdział Świat Zachodu — a zwiastun HBO nie przedstawia wyraźniejszego obrazu fabuły.

Sezon 4 „Westworld” dokucza powrót Dolores, wyższe stawki

HBO ogłosiło datę premiery Świat Zachodu Sezon 4 w zwiastunie nadchodzących odcinków, a materiał filmowy zapowiada kilka ekscytujących powrotów. Najbardziej godnym uwagi powrotem jest Dolores, co może być niespodzianką po jej losie w trzecim sezonie. Jednak postać Evan Rachel Wood wydaje się, że zmieniła się od czasu, gdy ją ostatnio widzieliśmy. Opisuje, co się z nią stało, jako Dolores, ale trudno powiedzieć, jak dobrze to pamięta.

Zwiastun podkreśla również powrót Człowieka w czerni (Ed Harris), którego wielu uważało za zmarłego po finale trzeciego sezonu. Wygląda jednak na to, że Charlotte (Tessa Thompson) ma wobec niego inne plany. Utrzymuje go przy życiu w swoim dążeniu do zemsty – i wydaje się, że „ewoluuje w gatunek [they] miały się stać”.

Może to oznaczać, że wojna między ludźmi a robotami nasila się w sezonie 4, ale trudno powiedzieć na pewno. Cokolwiek się dzieje, Maeve (Thandiwe Newton) i Caleb (Aaron Paul) wyglądają na zaniepokojonych. A Bernard (Jeffrey Wright) ma odpowiedzi na ten czy inny problem. (Nadal musimy wiedzieć, co pokazała mu jego wizja pod koniec sezonu 3.)

Najwyraźniej nowe odcinki mają wiele pytań, na które należy odpowiedzieć – a serial HBO prawdopodobnie postawi ich oczekiwania na głowie. Mając to na uwadze, skupmy się na tym, co my robić wiem na pewno: którzy członkowie obsady występują w Świat Zachodu Sezon 4?

Kto jest w obsadzie nadchodzącego wyjścia?

Zwiastun potwierdza to, czego większość fanów już oczekiwała: że główna obsada Świat Zachodu powtórzą swoje role w sezonie 4. Evan Rachel Wood, Thandiwe Newton, Tessa Thompson, Jeffrey Wright, Ed Harris, Aaron Paul i Angela Sarafyan powracają do początkowego materiału filmowego. HBO potwierdziło również, że Luke Hemsworth powróci.

James Marsden również powraca, zaskakujący rozwój, ale nie niepożądany. Ponieważ Teddy ginie w sezonie 2, serial ma pewne wyjaśnienie, jeśli chodzi o ponowne pojawienie się Marsdena. W rozmowie z Entertainment Weekly aktor przyznał, że chce „pozostać trochę tajemniczy” w kwestii tego, co zamierza zrobić w ostatnim sezonie.

Jeśli chodzi o nowych członków obsady, West Side Story gwiazda Ariana DeBose debiutuje gościnnie w Świat Zachodu Sezon 4. Nie ma ani słowa, w kogo gra, ale jesteśmy podekscytowani, widząc, jak radzi sobie w tym dziwnym świecie science fiction.

Co jeszcze wiemy o nadchodzących odcinkach?

Co jeszcze wiemy o 4 sezonie „Westworld” na HBO

Oczywiście, wokół jest wiele tajemnicy Świat Zachodu Sezon 4, więc będziemy musieli poczekać na datę premiery, aby zobaczyć, jak sprawy się rozwikłają. Nie ma wiele do powiedzenia na temat nowych odcinków, ale będą transmitowane na HBO Max, gdy będą emitowane w HBO.

Jonathan Nolan i Lisa Joy powrócą jako showrunnerzy i producenci wykonawczy. Alison Schapker, Denise Thé, JJ Abrams, Athena Wickham, Richard J. Lewis i Ben Stephenson będą również nadal producentami wykonawczymi.

Aby zobaczyć, co twórcy wymyślą w następnej kolejności, nie przegap daty premiery czwartego sezonu.

Świat Zachodu Premiera 4 sezonu w HBO w niedzielę, 26 czerwca.

POWIĄZANE: „Westworld”: Gdzie Bernard poszedł po podłączeniu do urządzenia?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button