Rozrywka

Wewnątrz DELUDED życia Ezry Millera: aktor „Flash” twierdzi, że jest „Jezusem i diabłem” oraz „Mesjaszem wieloświata”

Ezra Miller, który był w biegu i niezaprzeczalnie poza zasięgiem prawa, ma stawić się 26 września w sądzie w Vermont w sprawie oskarżenia o włamanie. Po aresztowaniu na Hawajach wykres po prostu spadał. Najbardziej szokującą kontrowersją, w którą wplątał się aktor „The Flash”, było rzekome oczyszczenie nieletniej Tokaty Iron Eyes i wzięcie jej jako zakładniczki. Potem uwaga przeniosła się na ich raj w Vermont, który był dla nich rajem, a dla innych wręcz przeciwieństwem. Teraz niektórzy ludzie zdecydowali się ujawnić i podzielić się swoim wewnętrznym horrorem domu Vermont.

REKLAMA

29-letni aktor od ponad dwóch lat jest pod lupą za ciągłe uwikłanie w prawo. Od niewłaściwego postępowania po tymczasowe zakazy zbliżania się, aktor z serii „Fantastyczne zwierzęta” wydaje się mieć spore kłopoty. Wielu wtajemniczonych rozmawiało z Vanity Fair o wydarzeniach w domu niespokojnego aktora. Jedno z takich źródeł mówi: „Ezra jest Jezusem, a Tokata jest apokaliptyczną boginią pająków rdzennych Amerykanów, a ich związek ma doprowadzić do apokalipsy i to jest „prawdziwy” powód, dla którego wszyscy są tak przeciwni byciu razem. Mówią, że są jakiś mesjasz, a oni poprowadzą rdzenną rewolucję”. Ludzie, którzy zostali z aktorem na swojej farmie w Vermont, twierdzą, że ta spirala w karierze aktora jest wynikiem problemów ze zdrowiem psychicznym, spotęgowanych przez obecność broni i narkotyków.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Ezra Miller gości 3 dzieci i ich 23-letnią mamę na swojej działce i pełnej chwastów farmie Vermont: Raport

Mama Tokaty Iron Eyes oskarża Warner Bros za ODMÓWĘ zwolnienia Ezry Millera z „The Flash”

REKLAMA

Inny wtajemniczony krytykuje ich obsesję na punkcie rodzimych kultur, mówiąc: „Twierdzi, że chodzi przez ten świat z rdzenną pokorą i duchową świadomością. Ale, prawdę mówiąc, wcale go to nie obchodzi. Ponieważ go to nie obchodzi”. Dwie osoby powiedziały również, że ich dom w Vermont jest połączeniem figurek pocisków, chwastów, szałwii i Flasha. Inny informator o imieniu Rosie twierdzi, że jest partnerem aktora i Iron Eyes, który mówi VF: „Chociaż dowiedziałem się, że Ezra jest takim dupkiem, nie sądzę, aby uniewinniało to ludzi, którzy byli szczęśliwi, jedząc z talerza Ezry, aż przestał im odpowiadać. Myślę, że prawdopodobnie przypadkowo byli współwinni w naprawdę dziwnych nadużyciach władzy i celebrytów. W ciągu ostatnich dwóch lat źródła twierdzą, że Miller nazywał siebie zarówno Jezusem, jak i diabłem i związał się całkowicie z powierzchowną postacią Flasha. Jedno ze źródeł mówi, że aktor wierzy, że „Błysk jest tym, który łączy wieloświaty, tak jak Jezus”.

REKLAMA

(UWAGA EDYTORÓW: Najlepsza dostępna jakość) Na tym obrazie dostarczonym przez Departament Policji Hawajów, Ezra Miller jest widziany na zdjęciu rezerwacji przez policję po jego aresztowaniu za zakłócanie porządku i nękanie 28 marca 2022 r. w Hilo na Hawajach.
Ezra Miller podobno gościł trójkę dzieci i ich 23-letnią matkę od połowy kwietnia na swojej farmie w Vermont (Hawaiʻi Police Department via Getty Images)

Vermont raj Ezry Millera

Poprzednie doniesienia mówiły, że aktor gościł troje dzieci i ich 23-letnią matkę od połowy kwietnia na swojej farmie w Vermont, która jest pełna narkotyków i broni. Rolling Stones poinformował w kwietniu, że Miller miał na swojej farmie „co najmniej osiem sztuk broni szturmowej, karabinów i pistoletów leżących w salonie, a część broni leżała obok stosu wypchanych zwierząt”. W raporcie stwierdzono również, że wokół dzieci intensywnie używano marihuany przy niewielkiej wentylacji. Ta niepokojąca wiadomość pojawiła się kilka dni po tym, jak 12-letniemu dziecku przyznano tymczasowy nakaz zapobiegania molestowaniu, ponieważ aktor nękał niebinarnego młodzieńca i zachowywał się wobec niego nieodpowiednio w Massachusetts.

REKLAMA

VF poinformował również o umowach o zachowaniu poufności po tym, jak skandaliczny aktor splotł się z policją w co najmniej trzech komisariatach w szeregu aresztowań. Odkrycie jest jednak szokujące, ponieważ ich prawna strategia walki z kontrowersyjnym budynkiem opłaca się domniemanym ofiarom. Na przykład w Islandii nie wniesiono żadnych zarzutów, zapłacili grzywnę w wysokości 500 USD po tym, jak nie wnosili sprzeciwu wobec zarzutu zakłócania porządku. Co więcej, dodatkowe zarzuty oparte na zarzutach, że Miller rzucił krzesłem w kobietę, włamał się do domu pary, wykrzykiwał przekleństwa i ukradł paszport i inne dokumenty prawne, zostały następnie odrzucone.

REKLAMA

Ezra Miller bierze udział w pokazie Vivienne Westwood podczas kolekcji London Fashion Week Men's June 2017 12 czerwca 2017 r. w Londynie w Anglii.
Ezra Miller uczestniczy w pokazie Vivienne Westwood podczas kolekcji London Fashion Week Men’s June 2017 12 czerwca 2017 r. w Londynie, Anglia (Tristan Fewings/Getty Images)

Wśród narastających kontrowersji aktor wydał również oficjalne oświadczenie skierowane do Variety, mówiąc: „Po niedawnym okresie intensywnego kryzysu rozumiem teraz, że cierpię na złożone problemy ze zdrowiem psychicznym i rozpocząłem ciągłe leczenie. Chcę przeprosić wszystkim, których zaniepokoiłem i zdenerwowałem moim przeszłym zachowaniem. Zobowiązuję się wykonać niezbędną pracę, aby wrócić do zdrowego, bezpiecznego i produktywnego etapu mojego życia. Następny kurs Millera zdeterminuje ich pojawienie się w sądzie 26 września.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button