Rozrywka

Wewnątrz imprezy Briany DeJesus z okazji zwycięstwa nad Kailyn Lowry

Briana DeJesus Wszystko, co wiemy o tym, co wydarzyło się na różowej imprezie.

Gwiazda „Nastoletniej mamy 2”, Briana DeJesus, zaprosiła swoich przyjaciół — i wrogów Kailyn Lowry — na przyjęcie „zamkniętej sprawy”, gdzie świętuje swoje kwietniowe zwycięstwo nad Lowrym. Lowry pozwał DeJesusa o zniesławienie w czerwcu 2021 r.

DeJesus i jej gość opublikowali aktualizacje w mediach społecznościowych podczas imprezy 14 maja.

Różowa impreza obejmowała ciasteczka i ciasta, które mówiły takie rzeczy jak „B**** Have My Money” i „I Won”, a także otwarty bar z napojami o nazwach takich jak „Case Closed”, „Baddie, ”i Flame Dat A**.”

DeJesus, lat 30, nosiła sznurek 20 dolarów jako szalik i owinęła go wokół szyi, tańcząc przed kamerą. Miała młotek i klocek, które uderzała razem i pozowała do zdjęć.

Niektóre osoby złapane na imprezie były tematami „Nastoletniej mamy 2”, jak były DeJesus Luis Hernandez; Siostra DeJesusa, Brittany DeJesus, oraz Jade Cline i Sean Austin. Był tam również były Lowry, Malik Montgomery.

Jenelle Evans była obecna

Od czasu zwolnienia z „Nastoletniej mamy 2” w 2019 roku Evans nie był zaangażowany w świat MTV. Producenci skontaktowali się z nią, gdy kręcili „Nastoletnia mama: Spotkanie rodzinne”, ale nakryli ją duchem, gdy nalegała, aby jej mąż, David Eason, przyszedł na spinoff.

Sprawy wyglądały inaczej, kiedy DeJesus urządził jej przyjęcie. Evans i DeJesus zawsze byli serdeczni, a obie kobiety publicznie walczyły z Lowrym.

Nie przegapiła okazji, by imprezować z wrogiem swojego wroga, pozować do zdjęć z DeJesusem i robić zdjęcia galaretki z innymi imprezowiczami.

Wygląda na to, że kamery MTV filmują zgromadzenie, co oznacza, że ​​Evans może wystąpić w nadchodzącym odcinku „Nastoletniej mamy”.

Nie zostało to potwierdzone, ale The Ashley’s Reality Roundup poinformował, że MTV łączyło „Nastoletnią mamę 2” i „Nastoletnią mamę OG”, tworząc „Nastoletnie dziedzictwo mamy”, starając się uratować tonącą franczyzę, która zmagała się z ocenami ponad ostatnich kilku sezonów.

Lowry jednak odmówił udziału.

DeJesus twierdził, że Lowry „zgodziła się” zapłacić jej honorarium prawnicze

Po wygraniu procesu przeciwko Lowry’emu, DeJesus poprosił sędziego o pokrycie kosztów obrony Lowry’ego.

Celebuzz zacytował list wysłany przez adwokata DeJesusa, Marca Randazzy, mówiący, że jego klientka chciała otrzymać zwrot 120 096,87 dolarów, które wydała na opłaty prawne.

„Zgodnie z antysLAPPową ustawą Florydy sąd ma obowiązek przyznać panią [Briana] Soto honoraria i koszty adwokata. Piszę, aby zobaczyć, czy możemy dojść do porozumienia w sprawie uiszczenia opłat, zanim przystąpimy do składania naszego wniosku” – napisano w liście, zgodnie z Celebuzz.

14 maja, w dniu przyjęcia DeJesusa, opublikowała zrzut ekranu z podpisem Lowry’ego i stwierdziła, że ​​matka czwórki zgodziła się na jej żądania.

„Kiedy podpisałeś umowę na opłacenie moich honorariów prawniczych, mam nadzieję, że poczułeś się jak kompletny s***. Pieprzyć ciebie i możesz ssać moją dupę. Mam nadzieję, że cię zobaczę i splunę w twarz” – napisał DeJesus, według Teen Mom Fanz.

„Nigdy w swoim życiu nie myśl, że używanie systemu sądowego do zastraszania kogoś jest w porządku” – dodała. – Twoja matka powinna cię lepiej nauczyć.

Gdyby Lowry zgodziła się zapłacić DeJesusowi honorarium prawnicze, oznaczałoby to zwrot o ponad 300 000 dolarów. Absolwentka „Nastoletniej mamy 2” powiedziała absolwentowi „Bachelor”, Nickowi Viallowi, że wydała 200 000 $ na obronę siebie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button