Rozrywka

Wewnątrz konkurencyjnej gwiazdy Hollyoaks Saula jako kochanka EastEnders Stacey Slater

Aktor Chris Charles obecnie rozświetla nasze ekrany jako Saul Reeves w mydle Channel 4 Hollyoaks, ale fani o orlim wzroku mogą go pamiętać z jego roli w mydle BBC EastEnders.

Chris pojawił się na naszych ekranach jako tajny gliniarz w ramach operacji Bluebird w zeszłym roku i zachwycił fanów Hollyoaks swoimi wysiłkami, aby odkryć, kto porwał jego zaginioną przyjaciółkę, Lisę Loveday.

Po zostaniu współlokatorem Ripleya Lennoxa i gospodyni Grace Black, Saul, który pozował pod nazwiskiem Nate Denby, założył swoją przykrywkę, otwierając stoisko z ubraniami na Wielkim Bazarze Cunninghama, a także nawiązał związek z Grace.

Fani Hollyoaks powitali Chrisa Charlesa w mydle Channel 4 w zeszłym roku jako tajny PC Saul Reeves (Zdjęcie: LIME PICTURES) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Ale przed swoją dramatyczną rolą w Hollyoaks Chris po raz pierwszy pojawił się na mydle w 2019 roku, grając Jerome’a, beau Stacey Slater.

Fani mogą pamiętać, że Stacey odszedł z Walford w 2019 roku po uderzeniu Phila Mitchella kluczem, aby chronić Martina Fowlera.

Kiedy Martin odwiedził ją w hotelu i poinformował ją, że ich małżeństwo się skończyło i że spał z byłą Sonią Fowler, Stacey była wściekła.

Chris po raz pierwszy pojawił się na mydle w 2019 roku, grając ulubieńca EastEnders Stacey Slater, Jerome (Zdjęcie: bbc)

Martin był w szoku, gdy mężczyzna imieniem Jerome wpadł do domu Slaterów, aby odebrać kilka rzeczy dla Stacey.

Okazało się, że on i Stacey byli w tym czasie w związku, a Martin był wściekły, ponieważ najwyraźniej wiedział, że jego ukochana żona odeszła.

Jerome wyjawił, że poznał Stacey podczas jazdy do szkoły i że nie może stawić czoła powrocie na Albert Square w tym szczególnym momencie.

Saul dołączył do Hollyoaks jako tajna miedź Nate (Zdj .: LIME PICTURES)

Para później rozstała się po krótkiej schadzce, a Stacey postanowiła nie wchodzić w związek przed zamknięciem.

Aktor Chris odszedł z mydła już po jednym odcinku, zanim przyjął swoją obecną rolę w Hollyoaks.

Fani ostatnio obserwowali, jak jego postać, Saul, ujawnia swoje tajne śledztwo beau Grace i ostatecznie odkryli, że Toby był tym, który zabił Lisę, po tym, jak jej ciało znalazło się w Croxford Woods.

Toby pobił Saula do nieprzytomności i ukrył go w furgonetce Sweter Thunberg.

Po odzyskaniu przytomności Saul przybył do Salon de Thé de Marnie, który eksplodował z Tobym i Celeste w środku.

Celeste zginęła w wybuchu, podczas gdy Toby pozostał w śpiączce.

Kiedy Toby obudził się ze śpiączki, Saul próbował zmusić go do podpisania listu przyznającego się do winy, który odmówił przed ucieczką.

Saul stawił czoła Toby’emu uzbrojony w pistolet Grace. Grace weszła do pary i udało jej się odwieść Saula od zabicia Toby’ego.

Hollyoaks jest emitowany w dni powszednie na Channel 4 o 18:30, a następnie odcinki pierwszeństwa na E4 o 19:00

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button