Rozrywka

Wewnątrz najbardziej kontrowersyjnych momentów biskupa Lamora Whiteheada po tym, jak pastor „poniewierał kobietę podczas transmisji na żywo”

Pastor Nowego Jorku, biskup Lamor Whitehead, miał historię pełną kontrowersyjnych momentów na długo przed tym, zanim rzekomo zmaltretował kobietę podczas nabożeństwa transmitowanego na żywo.

44-letni przywódca duchowy założył Leaders of Tomorrow International Churches w 2014 roku i ma ponad 1,5 miliona obserwujących na Instagramie.

Pastor z Brooklynu, biskup Lamor Whitehead, miał kilka starć z prawem na długo przed incydentem z transmisją na żywo

4

Podczas niedzielnego nabożeństwa można było zobaczyć Whiteheada chwytającego kobietę i wypychającego ją z kadru

4

Jest znany z publikowania zdjęć, na których pokazuje swoje krzykliwe ubrania i biżuterię, lub przesyłania filmów, na których wygłasza miniprzemówienia lub gra muzykę duchową.

Whitehead był ostatnio w wiadomościach z powodu jego aresztowania w niedzielę po tym, jak podczas transmisji na żywo w kościele przerwała mu kobieta ze zboru.

Na filmie pokazano Whiteheada chwytającego kobietę za szyję, aby wypchnąć ją z kadru.

Ten incydent ma miejsce zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Whitehead został okradziony z 400.000 dolarów na muszce podczas służby, gdy złodzieje trzymali broń palną przy twarzy jego dziecka.

Biskup Lamor Whitehead „łapie kobietę za szyję”, zanim zostanie zakuty w kajdanki przez gliniarzy
Kim jest biskup Lamor Whitehead?

Po ostatnim incydencie pastor, który miał na sobie garnitur Diora, został zakuty w kajdanki i zabrany przez policję, ale został zwolniony dwie godziny później, podały lokalne media w poniedziałek.

Whitehead powiedział New York Daily News, że policja zwolniła go po tym, jak „przełożeni” w wydziale dowiedzieli się o jego sytuacji.

Przywódca kościoła bronił się za rzekomą fizyczną konfrontację złapaną podczas transmitowanego na żywo kazania, twierdząc, że kobieta i niezidentyfikowana osoba zostali wysłani, aby zakłócić jego służbę.

PRZESZŁOŚĆ BYŁEGO SKAZANI

Na początku tego roku ujawniono, że Whitehead, który ma powiązania z burmistrzem Ericiem Adamsem, jest byłym więźniem, który odsiedział pięć lat więzienia za kilka zarzutów oszustwa tożsamości i wielkiej kradzieży.

Whitehead został ostatecznie zwolniony w 2013 roku, zanim nawiązał związek z Adamsem.

Obaj pojawili się razem na kilku głośnych wydarzeniach na Brooklynie, kiedy Adams był prezydentem gminy.

Whitehead, który został schwytany w 2006 roku za oszustwo polegające na kradzieży tożsamości o wartości 2 milionów dolarów i odsiedział swój czas w Sing Sing, wykorzystał swoją relację z Adamsem do promowania i zbierania pieniędzy dla swojej firmy nastawionej na zysk, Leaders of Tomorrow Brooklyn.

Jednak biuro Brooklyn DA wysłało pastorowi list o zaprzestaniu działalności w listopadzie 2014 r., po tym, jak promował inicjatywę sprawiedliwości opartej na współpracy, która nie istniała.

W 2015 r. Whitehead został aresztowany za rzekome uderzenie syna, który miał wtedy siedem lat, zgodnie z „raportem o zwolnieniu warunkowym”.

Według stanowego Departamentu Więziennictwa i Służby Społecznej sprawa została umorzona, ponieważ nie było prawdopodobnej przyczyny dla prokuratorów.

Został aresztowany kilka miesięcy później na Long Island za naruszenie nakazu ochrony, powiedziała policja hrabstwa Nassau.

Ta sprawa została zapieczętowana przez policję. Zapytany o aresztowania, Whitehead powiedział New York Post, że nigdy nie skrzywdzi syna i zauważył, że wszystkie zarzuty zostały oddalone.

Brian Etta, były wolontariusz kampanii Adamsa, wykorzystał Whitehead w 2007 roku, mówiąc NY Post: „Jestem zaskoczony tym, co wiem o Ericu [Adams] …że miałby takiego faceta jak Lamor Whitehead ze sobą w jakikolwiek sposób związany, nie mówiąc już o bliskości.”

Etta oskarżyła Whiteheada o kradzież 19 000 dolarów podczas sprzedaży domu na Brooklynie, ale porzuciła pozew po tym, jak dowiedział się, że Whitehead był w więzieniu pod zarzutem wielkiej kradzieży.

Whitehead powiedział, że sprawa została „rozpatrzona w sądzie” i „rozpatrzona”.

„ZAWIEDZIŁ MÓJ KOŚCIÓŁ”

W filmie na Facebooku opublikowanym po incydencie z transmisją na żywo pastor twierdził, że kobieta przerwała mu służbę w odwecie za pozwy, które wytoczył dwóm YouTuberom, którzy twierdzili, że kradł pieniądze z jego kongregacji.

Powiedział również, że narracja o fizycznym incydencie nie jest prawdziwa.

„Dzieje się wiele rzeczy i tak wiele rzeczy, które zyskują popularność […] i chcę, aby mój kościół i ludzie zrozumieli, gdzie jesteśmy” – powiedział Whitehead w filmie na Facebooku.

„NYPD zawiodła mnie dzisiaj i dzisiaj zawiodła mój kościół”.

„To jest projekt i atak wroga” – twierdził pastor. „Mieliśmy dwie osoby, które miały wejść do kościoła [sic] i zostały wysłane przez niektórych blogerów. Są nikim.

„Media namalowały obraz, że jestem złoczyńcą, którym nie jestem.

„Dzisiaj w moim kościele doszło do wybuchu […] mój zespół przeprowadził wewnętrzne badania. Wiemy, kto je wysłał”.

NYPD powiedział, że prowadzi śledztwo w sprawie incydentu, a rzecznik biura burmistrza Adama wydał oświadczenie w następstwie przestępstwa.

Rodzina ma problem z bolesną apelacją, ponieważ „znaleziono ciała dwojga zaginionych nastolatków”
Sherri Papini, lat 40, skazana na 18 miesięcy więzienia za sfingowanie własnego porwania

„Nikt w tym mieście nie powinien paść ofiarą napadu z bronią w ręku, nie mówiąc już o naszych przywódcach religijnych i zgromadzeniach modlących się w Domu Bożym” – czytamy w oświadczeniu.

„NYPD prowadzi śledztwo w sprawie tego przestępstwa i będzie niestrudzenie pracować, aby doprowadzić przestępców do odpowiedzialności”.

Whitehead wcześniej odsiedział pięć lat w więzieniu za oszustwa dotyczące tożsamości i wielką kradzież

4

Został również pozwany przez byłego pracownika burmistrza Nowego Jorku Erica Adamsa, jednak pozew został wycofany i „rozpatrzony”

4

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button