Rozrywka

Wewnątrz niespokojnego życia Anne Heche: od śmierci w wypadku samochodowym rodzeństwa po historię chorób psychicznych i narkotyków

Anne Heche właśnie uczestniczyła w strasznym wypadku samochodowym w Los Angeles, kiedy wjechała swoim samochodem w dom w dzielnicy Mar Vista w Los Angeles, wzniecając ogromny pożar, który spowodował poważne oparzenia. Wcześniej rozbiła swojego niebieskiego Mini Coopera w garażu i odmówiła pomocy świadków, gdy wystartowała, tylko po to, by ponownie się rozbić. Chociaż doznała poważnych oparzeń, jest obecnie zaintubowana i oczekuje się, że przeżyje.

REKLAMA

Heche jest amerykańską aktorką, ale znana jest również z bycia reżyserem i scenarzystą. Cieszyła się wczesną sławą w swojej karierze dzięki filmom takim jak „Donnie Brasco” (1997), obok Johnny’ego Deppa i Ala Pacino. Zagrała także w popularnych filmach, takich jak „Wulkan”, slasher „Wiem, co zrobiłeś zeszłego lata”, komediowy film akcji „Sześć dni, siedem nocy” oraz dramat-thriller „Powrót do raju”. Jej sława została dodatkowo podsycona przez jej związek z Ellen DeGeneres w 1997 roku. Sprawy między nimi układały się dobrze do 2000 roku, kiedy postanowili nazwać to rezygnacją. Choć może się wydawać, że cieszyło ją bardzo „tęczowe i różowe życie”, prawda jest czymś innym. Zanurzmy się w niespokojne życie Heche.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Czy Anne Heche wszystko w porządku? Była GF Ellen DeGeneres na OIOM-ie po „poważnych poparzeniach” w wypadku samochodowym w Los Angeles

Pierwszy związek Ellen DeGeneres i największy skandal z rozpadem LGBTQ: dlaczego Anne Heche wróciła do mężczyzn

REKLAMA

Trudne relacje z rodzicami i śmierć rodzeństwa

Heche miał w sumie czworo rodzeństwa, a żyje tylko Abigail. Heche była oddzielona od swojej siostry Susan, która zmarła na raka mózgu, a Cynthia zmarła w dzieciństwie z powodu wady serca. Jej brat, Nathan, zginął w wypadku samochodowym na chwilę przed ukończeniem szkoły średniej. Chociaż uważa się, że jest to główna przyczyna jego śmierci, Heche uważa, że ​​było to samobójstwo. To był kolejny powód, dla którego jej związek z matką był nie do naprawienia. W swoim pamiętniku z 2001 roku, zatytułowanym „Call Me Crazy”, Heche napisała, że ​​jako niemowlę zachorowała na opryszczkę narządów płciowych. Jednak, kiedy zwróciła się do matki w tej sprawie, odłożyła to na bok, nazywając to odparzeniem pieluszkowym i odmówiła zabrania jej do lekarza.

REKLAMA

Anne Heche bierze udział w 74. dorocznym rozdaniu nagród Gildii Reżyserów Amerykańskich w The Beverly Hilton 12 marca 2022 r. w Beverly Hills w Kalifornii.
Anne Heche bierze udział w 74. dorocznym rozdaniu nagród Gildii Reżyserów Amerykańskich w The Beverly Hilton 12 marca 2022 r. w Beverly Hills w Kalifornii. (Zdjęcie: Jesse Grant/Getty Images)

Rodzina Heche, matka Nancy i siostra Abigail, w najmniejszym stopniu rzuciły te zarzuty. Jak na People w 2001 r., Nancy, oburzona tymi zarzutami, powiedziała: „Próbuję znaleźć dla siebie miejsce w tym piśmie, miejsce, w którym ja jako matka Anny nie czuję się znieważona ani zgorszona. Nie znajduję miejsca wśród kłamstw i bluźnierstwa na kartach tej księgi”. Siostra Heche, Abigail, kontynuuje: „Moim zdaniem moja siostra Anne naprawdę wierzy w tym momencie w to, co zapewniała o przeszłym zachowaniu naszego ojca; jednak jednocześnie chciałbym zwrócić uwagę, że Anna w przeszłości , sama wyraziła wątpliwości co do prawdziwości takich wspomnień. Na podstawie moich doświadczeń i własnych wątpliwości wyrażanych przez siebie uważam, że jej wspomnienia dotyczące naszego ojca są nieprawdziwe. I mogę stanowczo stwierdzić, niezależnie od przekonań Ani, że twierdzenie, że nasza matka wiedza o takim zachowaniu jest absolutnie fałszywa”. W 2009 roku podczas rozmowy z The Daily Telegraph potwierdziła, że ​​szanse na naprawienie jej związku z matką są dość daleko idące.

REKLAMA

Choroba psychiczna i narkotyki

Heche była psychicznie zrozpaczona po rozstaniu z Ellen w 2000 roku. Złożoność jej emocjonalnego zamieszania została jeszcze bardziej wzmocniona, gdy 10 dni później zerwała, 19 sierpnia zapukała do domu przypadkowej kobiety na pustyni. wyjechała do Cantua Creek pod Fresno w Kalifornii i porzuciła swojego SUV-a na zakurzonym poboczu drogi. Przeszła prawie 1,5 mili ubrana tylko w stanik i szorty, po czym zapukała do drzwi oszołomionej Araceli Campiz, która natychmiast rozpoznała Heche. Wtedy ludzie donieśli, że Campiz powiedział: „Pomyślałem: 'O mój Boże, jesteśmy w szczerym polu’, a ona wchodzi”.

REKLAMA

Aktorzy Anne Heche i Ellen DeGeneres biorą udział w 10. dorocznej gali GLAAD Media Awards, aby uhonorować Whoopi Goldberg, Melissa Etheridge i Julie Cypher 17 kwietnia 1999 r. w Los Angeles w Kalifornii.  19 sierpnia 2000 roku para wydała wspólne oświadczenie dla New York Daily News, że zakończyli swój 3-letni związek.
Aktorzy Anne Heche i Ellen DeGeneres biorą udział w 10. dorocznej gali GLAAD Media Awards, aby uhonorować Whoopi Goldberg, Melissa Etheridge i Julie Cypher 17 kwietnia 1999 r. w Los Angeles w Kalifornii. 19 sierpnia 2000 roku para wydała wspólne oświadczenie dla New York Daily News, że zakończyli swój 3-letni związek. (Zdjęcie: Brenda Chase/Online USA)

Campiz wyjaśniła, że ​​Heche „zdjęła swoje Nike i powiedziała, że ​​musi wziąć prysznic”, do czego nie miała zastrzeżeń. Campiz wyjaśnił, że jest pewna, że ​​Heche nie jest odurzony, pijany ani na haju. Jednak aktorka przyjęła później, że zażyła ecstasy. Wkrótce Campiz zaniepokoił się, ponieważ Heche nie zadzwonił do żadnej rodziny ani przyjaciół przez co najmniej pół godziny. Campiz w końcu zadzwonił do biura szeryfa, a kiedy przybyli, Heche powiedziała im, że jest „Bogiem i zamierza zabrać wszystkich z powrotem do nieba… statkiem kosmicznym”, jak wynika z raportu w KSEE-TV. Heche jest obecnie w szpital, jak mówimy, dochodząc do siebie po oparzeniach.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button