Rozrywka

Wewnątrz tajnej Donda Academy Kanye Westa, w której rodzice w szkole za 15 tysięcy dolarów podpisują umowy NDA i uczniowie noszą mundurki Yeezy

Kanye West fani mogą teraz zajrzeć do tajemniczej Akademii Donda rapera na ekskluzywnych zdjęciach uzyskanych przez The US Sun.

Oprócz 15 000 dolarów rocznego czesnego, rodziny uczniów są podobno zobowiązane do podpisania umów o zachowaniu poufności, podczas gdy uczniowie noszą mundury zaprojektowane przez Yeezy.

8

Widok z lotu ptaka na szkołę znajdującą się w Simi Valley został uzyskany wyłącznie przez The US Sun

8

Donda Academy ma nadzieję stworzyć „następną generację liderów, myślicieli i innowatorów”

8

Uczniowie podobno uczą się parkour z wolnym biegiem w ramach swojego programu nauczania

8

Mówi się, że ciało studenckie w Donda Academy to dzieci wpływowych kolegów Kanye Westa

8

Szkoła Kanye została nazwana na cześć jego późniejszej matki, Donda

8

Zdjęcia lotnicze ujawniły Kanye’s Donda Academy, znajdującą się w Simi Valley w Kalifornii, która została otwarta 18 listopada 2021 r., według Kalifornijskiego Departamentu Edukacji (CDE).

Tajna szkoła, która podobno wymaga od rodziców podpisywania umów NDA i płacenia tysięcy dolarów rocznie, znajduje się w cichej okolicy przy ulicy Tierra Rejada Road.

Akademia Kalifornijska – nazwana na cześć ukochanej mamy Kanye, Dondy – ma na celu stworzenie „nowej generacji liderów”, zgodnie z jej misją.

Na początku tego miesiąca Kanye zabrał się na Instagram, aby drażnić się ze zdjęciami uczniów noszących jego mundurek składający się z projektów rapera Yeezy i Gap.

Kanye ujawnia z Kimem ustalenia dotyczące opieki nad czwórką ich dzieci
Była BFF Kylie cieniuje rodzinę Kardashian w zjadliwym poście

Skarżył się również w mediach społecznościowych, że jego czwórka dzieci z Kim Kardashian nie uczęszczała do jego nowej akademii, sugerując: „[two] dni w jednej szkole, trzy dni w innej.”

Rodziny uczniów Dondy zostały zobowiązane do podpisania umów o zachowaniu poufności, według dwóch źródeł cytowanych przez Rolling Stone – ale konsultant szkolny określił to jako „nieformalne porozumienie”.

Trzecie źródło podobno powiedziało magazynowi, że poinstruowano ich, aby nie rozmawiali o szkole.

Konsultantka Donda Academy, Tamar Andrews, która ma 20-letnie doświadczenie w programach wczesnej edukacji, powiedziała Rolling Stone: „Nie obchodzi nas, czy ludzie wiedzą o szkole”.

Andrews powiedział: „Ludzie, którzy chcą przychodzić do szkoły, szukają dobrej chrześcijańskiej szkoły w tej okolicy i wiedzą, że tam jesteśmy.

„Istnieje również pewien rozgłos związany z przynależnością do Dondy. Więc nie wiem, czy musimy się reklamować, co jest błogosławieństwem i przekleństwem”.

Na stronie CDE jest wymieniona jako prywatna szkoła podstawowa działająca w Simi Valley Unified School District, przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 do 18 lat.

Donda obsługuje uczniów w wieku od 5 do 18 lat, co pozwala na 12 dzieci w klasie – ale nie otrzymała jeszcze akredytacji, donosi Rolling Stone.

Gazeta poinformowała również, że Akademia Dondy chce zatrudnić nauczycieli pod koniec roku szkolnego.

Ludzie, którzy chcą przychodzić do szkoły, szukają dobrej szkoły chrześcijańskiej w tej okolicy.

Tamar Andrews

Plan zajęć dla uczniów w prywatnej instytucji chrześcijańskiej będzie obejmował: „[Full] kult szkolny; podstawowe zajęcia z języka, matematyki i nauk ścisłych; obiad i przerwa; kursy wzbogacające obejmujące język świata, sztukę wizualną, film, [and] Chór.”

Podobno uczniowie będą również uczyć Parkour w ramach wychowania fizycznego, techniki swobodnego poruszania się, która obejmuje bieganie, wspinanie się i przeskakiwanie przez tor przeszkód.

Misja szkoły stwierdza, że ​​jej celem jest stworzenie „następnego pokolenia liderów, myślicieli i innowatorów”.

Ma nadzieję zapewnić dzieciom „światowej klasy edukację, która obejmuje rygorystyczny program nauczania i nacisk na zrównoważony rozwój, kreatywność, krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów”.

Zgodnie z oświadczeniem, ma to na celu „poprzez stosowanie etyki uczciwości i troski”.

Donda Rule #58 na stronie szkoły brzmi: „Pisanie powinno być traktowane jako czynność, która wymaga krytycznego myślenia, aspektu, który jest fundamentalny dla dobrego pisania”.

CDE zawiera jednak listę „Informacje niedostępne” w sekcji Typ programu edukacyjnego.

Chociaż opłaty mają kosztować 15 000 USD rocznie, wielu uczniów zapisanych do szkoły podobno otrzymuje pomoc finansową w formie stypendiów od szkoły, według Daily Mail.

Na stronie Dondy czytamy, że „można składać podanie o każdego bez względu na sytuację finansową”.

ZAJĘCIA DODATKOWE

Po tym, jak popularne nabożeństwo niedzielne Kanye stało się popularne, pożądany program chóru szkolnego jest jedną z głównych zachęt dla dzieci do uczestnictwa, według Mail.

W ramach programu nauczania uczniowie podobno będą także uczestniczyć w zajęciach z nauk o żywności.

Źródło powiedziało publikacji, że branża kulinarna szkoły koncentruje się na „wyszukanej kawie, herbacie i napojach owocowych dla dzieci, rodziców i wykładowców”.

Szkoła ma nawet własną drużynę koszykówki o nazwie Donda Doves.

Malik Yusef, współpracownik Kanye’a i producent, stwierdził, że uczennicą szkoły są dzieci jego głośnych kolegów.

„Chcę podkreślić, że nigdy nie było takiego czasu, w którym Kanye West nie chciałby tego zrobić”, powiedział Yusef dla Rolling Stone, dodając, że nie sądził, by ludzie rozumieli „powagę tego”.

Powiedział, że Kanye zawsze chciał stworzyć taką szkołę na cześć swojej zmarłej matki.

Hunter Biden błagał przestępcę Most Wanted, aby przysłał mu crack do hotelu w Hollywood?
Marilyn Monroe „nawiedzony zestaw filmu Blonde” i jej „duch unosi się w Hollywood”

„Spójrz na to, co robimy z chórem i modą w szkole – nie sądzę, żeby był inwestor venture capital ani ktoś, kto miałby tak jasną wizję tego, jak może wyglądać edukacja dla ciebie” – dodał Yusef.

Według magazynu Kanye planuje otworzyć szkoły w całym kraju.

Kanye ma podobno nadzieję na otwarcie szkół w całym kraju

8

Uczniowie noszą mundurki z linii mody Yeezy i uczą się nauk o żywności

8

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button