Rozrywka

Wewnątrz wartości netto Anthony’ego Hopkinsa w 2022 r.

Aktor Anthony Hopkins ma jedną z najbardziej prestiżowych i lukratywnych karier aktorskich w swoim pokoleniu. Dzięki jego głównym rolom w niektórych z najbardziej znanych hollywoodzkich przebojów filmowych, Hannibala gwiazda zgromadziła ogromną fortunę.

Jaka jest wartość netto Anthony’ego Hopkinsa w 2022 roku?

Anthony Hopkins | Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Celebrity Net Worth poinformował, że Milczenie owiec gwiazda jest warta 160 milionów dolarów. Jego bogactwo pochodziło z długiej i pełnej sukcesów kariery filmowej, która rozpoczęła się występem w filmie fabularnym z 1968 roku Długa w zimach.

Witryna twierdziła, że ​​najbardziej dochodowe lata Hopkinsa przypadły na przełom lat 90. i 2000. Hopkins przyniósł 15 milionów dolarów za udział w sequelu 2001 roku Baranki, powraca do roli kanibalistycznego seryjnego mordercy Hannibala. Zarobił 20 milionów dolarów na film prequel czerwony smoki 5 milionów dolarów za Misja: Niemożliwe II.

W późniejszych latach Hopkins wciąż powiększał swoją wartość netto. Za film z 2010 roku zarobił 15 milionów dolarów Wilkołak. Za występ w HBO Świat ZachoduThe Richest poinformował, że Hopkins zarobił 175 000 $ za odcinek przez pierwsze dwa sezony. Później wynegocjował podwyżkę, dzięki której zarobił 250 000 $ na odcinek. Sezony 1 i 2 miały 10 odcinków, podczas gdy sezon 3 miał osiem.

Anthony Hopkins kiedyś poradził aktorom, aby nie marnowali pieniędzy na szkołę filmową

Hopkins nie zawsze był multimilionerem i wie, jak to jest marnować pieniądze w czasach, gdy nie był tak zamożny. W wywiadzie dla GQ z 2021 r. Hopkins udzielił kilku rad początkującym aktorom próbującym włamać się do Hollywood.

„Nie marnuj pieniędzy. To nieudani aktorzy, którzy ustawiają się jako guru” – powiedział Hopkins.

Hopkins mówił z własnego doświadczenia i opowiadał o tym, jak trudno mu było pracować z instruktorem, kiedy sam uczęszczał do szkoły filmowej.

„To jeden z powodów, dla których opuściłem Teatr Narodowy – mieliśmy konkretnego reżysera, który był bardzo wybredny. I to jest jeden z powodów, dla których byłbym zły” – kontynuował. „To było za moich dni szalejącej paranoi i ostrzegłem jednego reżysera: „Jeżeli kiedykolwiek będziesz tak do mnie mówić, uderzę cię w twarz”. Oczywiście już tego nie robię. Jest jeden bardzo znany aktor z klasą aktorską w Los Angeles i jest on gwiazdą serialu. I wszyscy ci inni studenci, którzy siedzą i płacą czesne, a on jest gwiazdą! Jest z nimi na scenie, przerywa im, jest wobec nich niegrzeczny. Nie, nie rób tego.

Żona Anthony’ego Hopkinsa uwielbia wydawać pieniądze, dopóki ich nie zniknie

Hopkins powiedział, że jego trzecia i obecna żona, Stella Arroyave, cieszy się bogactwem, które dorobił się w swojej karierze. W rozmowie z Daily Mail Hopkins podzielił się, że jego żona pracowała w sklepie z antykami jako sprzedawca. Zauważając aktora, Hopkins przypomniał sobie, że Arroyave nie tylko podszedł, żeby go przywitać, ale tańczył i natychmiast wywarł na nim wrażenie.

The Transformatory Aktor zapewnił, że jednym z powodów, dla których Arroyave ma dla niego rację, jest to, że dobrze opiekuje się mężem.

„Dziś rano siedziałem w restauracji i odchylałem się na krześle, podskakując, a ona powiedziała: »Nie rób tego«. Powiedziałem dlaczego?’ Powiedziała: „Bo możesz się załamać!” Opiekuje się mną w ten sposób i musi, bo moją naturą jest robienie rzeczy bardzo szybko, bo przekonałem się, że mam jeszcze 45 lat. Idę zdecydowanie za szybko i zawsze się przewracam, a ona przypomina mi, żebym tego nie robił” – powiedział.

Hopkins żartował też, że nie ma nic przeciwko wydawaniu pieniędzy przez Arroyave, co żartuje, że robi, dopóki wszystko nie zniknie.

„Ona jest cudowną kobietą, która lubi wydawać pieniądze, a nawet kiedy tu siedzę i rozmawiam z tobą, wydaje moje pieniądze. To wszystko zniknęło, łuu. Ale jest dla mnie bardzo dobra, moja żona, bo mnie spowalnia” – dodał.

POWIĄZANE: Zdobywca Oscara Anthony Hopkins ujawnił, w jaki sposób Asperger pomógł mu w karierze aktorskiej

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button