Rozrywka

Wewnątrz waśni Levy Bonaparte z obsadą „Southern Charm”

Podczas gdy Południowy urok fani cierpliwie czekają na premierę 8 sezonu, wśród obsady dzieje się jakiś poważny dramat. Niedługo po kręceniu filmu pod koniec 2021 roku gwiazda Leva Bonaparte przestała obserwować większość swoich gwiazdorów w mediach społecznościowych. I publikuje zagadkowe wiadomości, które wskazują, że można jej zrobić z popularnym serialem Bravo reality. Oto spojrzenie na spór Levy z obsadą Południowy urok.

Lewa Bonaparte | Stephanie Diani/Bravo

Leva Bonaparte nie podała powodu, dla którego przestała obserwować swoje gwiazdy „Southern Charm”

W grudniu 2021 r. orleoki Południowy urok fani zauważyli, że Leva przestała obserwować kilku swoich kolegów z obsady — Kathryn Dennis, Craig Conover, Austen Kroll i Madison LeCroy.

Nigdy nie podała powodu. Ale przecieki udostępnione przez Najlepsze z Bravo Konto na Instagramie wskazuje, że coś wydarzyło się na imprezie, którą Austen Kroll urządził w jednej z restauracji Leva’s Charleston, 1st Place.

Fanpage poinformował, że Austen był gospodarzem imprezy z okazji premiery dwóch nowych piw ze swojej firmy Kings Calling Brewing Company. Ale tej nocy wydarzyło się coś, co spowodowało, że Austen i Leva wdali się w kłótnię. I ta walka „kontynuowała się na imprezie finałowej”.

„Na imprezie finałowej Leva wdała się w to z kilkoma członkami obsady i wielokrotnie wybiegała. Obraziła Craiga [Conover] i jego sprawy i był niezadowolony z jej rozmieszczenia miejsc siedzących na przyjęciu. Wyszła z [Naomie Olindo] i Madison Simon.

Wydaje się, że Leva Bonaparte ma poważny problem z Austen Kroll i Craigiem Conoverem

Po nakręceniu finału sezonu 8, Leva zabrała się do swojej historii na Instagramie i zaczęła dzielić się tajemniczymi wiadomościami o sporze ze swoimi współgwiazdami.

„Nie mogę przebywać wśród ludzi, którzy uważają, że moje osiągnięcia, sukces i przyszłe możliwości to konkurencja” – napisał Leva. „Jeśli nie możemy być dla siebie szczęśliwi, nie mamy ze sobą nic wspólnego. Do widzenia.”

Kilka godzin później Leva ponownie opublikowała wiadomość od Pokój Bravo który brzmiał: „Szczerze, jeśli mamy sezon, w którym mężczyźni obrażają i nienawidzą Lewę, mam nadzieję, że ciągnie ich do brudu. Leva jest NIEDOTYKALNY. Koniec dyskusji.”

Wydaje się, że Leva ma również problemy z relacją Austen z Olivią Flowers, która dołącza do obsady w sezonie 8. Olivia była przyjaciółką Levy, która poznała Austen na przyjęciu urodzinowym jej i Levy po jego rozstaniu z Madison LeCroy.

„Właściwie spotkali się w [Olivia’s and my] urodziny i zwinął się w jej DM” – powiedział właściciel restauracji Us Weekly. „Wydaje mi się, że opublikowałem jej zdjęcie, ponieważ wracała do miasta. Zapytał: „Kto jest twoim przyjacielem?”. a ja na to: „Austen, potrzebujesz terapii właśnie teraz. Nie musisz umawiać się z nikim, łącznie z moim przyjacielem. Musisz rozgryźć swoje rzeczy.

Gwiazda „Southern Charm” próbowała powstrzymać Kathryn Dennis przed anulowaniem

Leva dołączyła do obsady Południowy urok w sezonie 7 i spędził większość odcinków mówiąc o Kathryn. Powiedziała podczas zjazdu, że najtrudniejsza część bycia w serialu Bravo nie była czasami słyszana. A potem Leva i Kathryn wdali się w to, ponieważ Leva próbowała zwrócić przeciwko niej przyjaciół Kathryn.

Leva mówi, że zderzyła się z Kathryn, ponieważ chciała, aby zajęła się skandalem rasistowskim, w który była wtedy zaangażowana. Leva powiedziała Andy’emu Cohenowi podczas występu na Oglądaj, co się dzieje na żywo że chce zapobiec odwołaniu Kathryn.

„Wiedziałem, że aby Kathryn nie poszła drogą anulowania, musiała przejść drogą zwracania się i rozmawiania o tym” – wyjaśnił Leva. „Naprawdę chodziło tylko o to, 'Nie zamieśćmy tego pod dywan, bo to nie zadziała. Nie żyjemy już w tym czasie’”.

Leva przyznała, że ​​nie rozumiała Kathryn i tego, jak radzi sobie z trudnościami. Mówi, że mają dużo starć osobowości. Twierdzili jednak, że ostatecznie zdecydowali się przytulić i „przejść dalej”.

Południowy urok Premiera 8. sezonu w czwartek, 23 czerwca, na Bravo.

ZWIĄZANE Z: „Southern Charm: Leva Land”: poznaj potencjalną obsadę

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button