Rozrywka

Wewnątrz wystawnego domu gwiazdy Love Island, Taszy Ghouri – Stylowe wnętrze do palm

Tasha Ghouri jest jedną z nowej grupy Miłosnych Wysp szukających romantyzmu tego lata, ale poza willą też prowadzi wystawny styl życia.

23-letnia modelka i tancerka regularnie udostępnia zdjęcia ze swojego luksusowego londyńskiego domu na Instagramie, na których gwiazda ćwiczy swoje ruchy i pozuje w różnych oszałamiających strojach.

Fani z orlim wzrokiem mogą również zobaczyć przebłyski jej domu w tle, z wieloma pięknymi dekoracjami, a także takimi elementami, jak palmy.

W jednym wspaniałym ujęciu Tasha wygląda promiennie, gdy pozuje do selfie na białej poduszce ze sztucznego futra, na tle plastikowej palmy i pięknych oprawionych dzieł sztuki na czarnych marmurowych powierzchniach roboczych i dębowych blatach kuchennych.

Elegancki salon Taszy Ghouri można było zobaczyć w jednym z jej filmów w mediach społecznościowych (Zdjęcie: Instagram/Tasha Ghouri) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Film, w którym gwiazda tańczy w maleńkich czarnych szortach, crop top i szpilkach, pokazuje również jej elegancki salon, który jest wyposażony w szary dywan i dopasowane sofy.

Przytulny pokój jest uzupełniony kremowymi roletami, długimi zasłonami i ozdobiony przyciągającymi wzrok lampkami w kształcie gwiazdy, które nadają romantycznego wykończenia.

Karnisz jest również ozdobiony pięknymi liśćmi, które uzupełniają gałązki gałązek, które można zobaczyć w doniczce w lewym rogu.

Dom Tasha Ghouri jest ozdobiony oprawionymi dziełami sztuki (Zdjęcie: Instagram/Tasha Ghouri)

Kolejne zdjęcie gwiazdy w złotej mini sukience również pokazuje korytarz ozdobiony grafikami, z zabytkową komodą i telewizorem w tle.

Sypialnia Taszy również wydaje się nawiązywać do szarego motywu, z modelką pozującą na jej łóżku ozdobionym różowo-szarymi kołdrami.

Gwiazda wie również, jak urządzić pokój, aby uzyskać eleganckie wykończenie, dodając wspaniałe akwarele na ścianach.

W sypialni Taszy Ghouri znajduje się lustro w stylu antycznym w kolorze różowego złota (Zdj .: Instagram/Tasha Ghouri)

Kolejne zdjęcie jej pokoju pokazuje również łóżko udekorowane białą pościelą, z Taszą pozującą w stroju inspirowanym sportem przed stylowym długim lustrem w kolorze różowego złota, które jest wytrawione kwiatowym wzorem dla antycznego wykończenia.

Jednak piękność urodzona w Thirsk obecnie spędza czas poza swoim pięknym domem w willi Love Island, gdzie jest obecnie połączona z Andrew Le Page.

Po zostaniu pierwszą parą, która odwiedzi kryjówkę, widzowie będą musieli poczekać i zobaczyć, co będzie dalej dla pary – i jaki romans będzie nadal rozwijał się w popularnym programie randkowym.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button