Rozrywka

Wewnątrz związku księcia Harry’ego z księciem Williamem i dziećmi księżnej Kate po przeprowadzce do Kalifornii

Uczucie oddalenia. Książę Harry tęskni książę William oraz Księżna Katedzieci „bardzo” od czasu osiedlenia się za oceanem, źródło ujawnia wyłącznie w nowym numerze Nas tygodniowo.

Przeczytaj artykuł

„Oni też bardzo go lubią”, mówi wtajemniczony o 8-letnim księciu Jerzym, 7-letniej księżniczce Charlotte i 4-letnim księciu Ludwiku. Zadzwonię z całą rodziną, aby zaśpiewać z okazji urodzin i tak dalej”.

Córka 39-letniego Williama i 40-letniej Kate obchodziła swoje urodziny w poniedziałek 2 maja i „bardzo” postrzega Harry’ego, 37-letniego, jako jednego ze „swoich wzorów do naśladowania”, mówi źródło. Nas. „Ona uwielbia [Queen Elizabeth II] i jej dziadek [Prince] Karol kocha ją w wielkim stylu. Są bardzo dumni z osoby, w którą się rozwija, tak jak w przypadku George’a i Louisa.

Prince William, Kate Middleton, Prince George, Princess Charlotte i Prince Louis. MEGA

Gdy Charlotte i jej bracia dorosli, 96-letnia królowa i 73-letni Karol z radością obserwowali, jak przystosowują się do królewskiego życia. „To niezwykle pocieszające dla starszych członków rodziny królewskiej, gdy widzi, że przyszłość rodziny królewskiej jest bezpieczna z następnym pokoleniem u steru”, mówi wtajemniczony. „Oczywiście jest to wielki dowód na sposób, w jaki są wychowywani przez Williama i Kate, oraz o tym, że od samego początku ich życiowej podróży wpajano im przyzwoite wartości i moralność”.

Przeczytaj artykuł

Trójka dzieciaków z Cambridge jest bliżej tronu niż Harry, który jest szósty w linii sukcesji. W lutym 2021 roku Pałac Buckingham ogłosił, że książę Sussex i jego żona Meghan Markle, nie wróciliby jako starsi członkowie rodziny królewskiej po rezygnacji ze swoich obowiązków rok wcześniej. Para przeniosła się do Kalifornii w połowie 2020 roku, gdzie wychowuje 2-letniego syna Archiego i 11-miesięczną córkę Lilibet.

Harry kilka razy odwiedził swoją ojczystą Wielką Brytanię, odkąd odwrócił się od królewskiego światła reflektorów, ostatnio, aby spotkać się z Elizabeth w drodze na Igrzyska Invictus w Holandii. Nas potwierdził w zeszłym miesiącu, że Garnitury 40-letnia absolwentka dołączyła do męża w zamku Windsor podczas swojej pierwszej podróży przez staw od marca 2020 roku.

Książę Harry bardzo tęskni za dziećmi księcia Williama i księżnej Kate po przeprowadzce do Kalifornii
Książę Harry, książę William i księżna Kate Shutterstock

Kilka miesięcy przed ponownym spotkaniem z babcią książę złożył wniosek o kontrolę sądową decyzji Home Office dotyczącej finansowania zespołu ochrony za granicą. „Chociaż jego rola w instytucji uległa zmianie, jego profil jako członka rodziny królewskiej nie uległ zmianie. Nie ma też zagrożenia dla niego i jego rodziny”, czytamy w styczniowym oświadczeniu, argumentując, że Sussexes „nie są w stanie wrócić do domu” bez odpowiedniej ochrony.

Przeczytaj artykuł

Prawnik Harry’ego stwierdził na rozprawie sądowej, że para, która pobrała się w maju 2018 roku, nie „czuje się bezpiecznie” w Anglii. Jednak źródło powiedziało Nas że współzałożyciele Archewell nadal chcą, aby ich maluchy podróżowały wygodnie.

„Harry ma serce nastawione na powrót do Wielkiej Brytanii, aby zobaczyć królową z Meghan, Archie i Lilibet, ale stanie się to tylko wtedy, gdy rząd podejmie odpowiednie środki w celu ochrony jego rodziny” – powiedział w styczniu informator, dodając, że kuzyni pozostają w kontakcie wirtualnie. „Harry i Meghan robią wszystko, co w ich mocy, aby uczynić świat lepszym miejscem i czują, że błędem byłoby okradać ich dzieci z możliwości poznania swoich kuzynów”.

Harry i Meghan postanowili po raz pierwszy odwiedzić Wielką Brytanię jako czteroosobowa rodzina. „Książę Harry i Meghan, książę i księżna Sussex są podekscytowani i zaszczyceni, że mogą uczestniczyć w obchodach platynowego jubileuszu królowej w czerwcu ze swoimi dziećmi” – powiedział rzecznik pary. Nas 6 maja

Aby uzyskać więcej informacji na temat wzlotów i upadków rodziny królewskiej, obejrzyj powyższy film i wybierz najnowsze wydanie Tygodnik nas, w kioskach.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button