Rozrywka

Wiadomości królowej Elżbiety: Lalka Barbie Platinum Jubilee Maja wyprzedaje się w SECONDS, gdy ukazał się nowy szczery film przedstawiający monarchę

Lalka BARBIE Jej Królewskiej Mości z okazji jej Platynowego Jubileuszu została wyprzedana w ciągu zaledwie 3 SEKUND po jej wydaniu.

Królowa została niedawno uwieczniona jako jedna z kultowych lalek z okazji 70-lecia jej zasiadania na tronie.

Ale John Lewis powiedział, że zapasy lalki za 95 funtów – postrzeganej jako kluczowa pamiątka po królewsku – zostały wyprzedane w ciągu trzech sekund, a sprzedawcy eBay mają nadzieję sprzedać poszukiwany przedmiot kolekcjonerski z dobrym zyskiem.

Lalka Barbie Królowej Elżbiety II ma suknię w kolorze kości słoniowej i niebieską prążkowaną ozdobę ozdobioną dekoracjami – podczas gdy jej miniaturowa tiara jest wzorowana na Tiara z frędzlami Królowej Marii – słynnie noszonej przez Królową w dniu jej ślubu.

W międzyczasie, w oczekiwaniu na nadchodzący dokument, ukazał się nigdy nie widziany przez całe życie materiał filmowy Królowej.

Teaser Elizabeth: The Unseen Queen został po raz pierwszy wyemitowany w BBC One w czwartek.

Jej Wysokość jest postrzegana jako młoda księżniczka, skacząca na królewskim jachcie Britannia, uśmiechająca się do kamery jako nastolatka ze swoją młodszą siostrą, księżniczką Małgorzatą.

Przeczytaj nasz blog na żywo o rodzinie królewskiej poniżej, aby uzyskać najnowsze aktualizacje…

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button