Rozrywka

Wiadomości między Mohamedem Abdelhamedem z „90-dniowego narzeczonego” a tajemniczą kobietą wypłynęły na powierzchnię

Kto mógłby zapomnieć, że Mohamed Abdelhamed z 90 Day Fiancé słynie z szukania żony, która kochałaby go jak jego matkę. Bez rozpakowywania niektórych freudowskich problemów, które się z tym wiążą, przyjrzyjmy się, co to naprawdę oznacza. Wyraźnie miał nadzieję, że znajdzie kogoś, kto się nim zaopiekuje. Yve, który jest starszy o 24 lata i ma autystycznego syna, nie miał tego i słusznie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W jednym z odcinków wskazała na patelnię, szpatułkę i karton z jajkami z radykalnym pomysłem, że Mohamed mógłby sam gotować. Nie tylko był niezdolny do takiego „herkulesowego” zadania, ale był zły na samą myśl o tym.

Czy Mohamed był tak zdenerwowany swoim życiem rodzinnym, że zdradził Yve? Niektóre niedawno odkryte wiadomości WhatsApp sugerują, że tak jest. Więc kim jest dziewczyna Mohameda?

Źródło: Instagram/@yve_arellano i Casey Thomas Photography

Mohamed i Yve

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem Kim jest Mohamed z dziewczyny „90-dniowego narzeczonego”?

Konto na Instagramie MerryPants jako pierwsze przekazało wiadomość o rzekomym posiadaniu dziewczyny przez Mohameda. Biografia konta twierdzi, że jest to „absolwent 90-dniowego Uniwersytetu Narzeczonego” i to nam wystarczy! 28 lipca MerryPants upuścił pierwszy z dwóch postów, które zawierały bardzo odkrywcze wiadomości między Mohamedem a tajemniczą kobietą (rzekomo).

Według pierwszego postu, kiedy Mohamed i ta kobieta spotkali się cyfrowo, „od razu kliknęli”. Przez ostatnie dwa miesiące, od mniej więcej maja 2022 roku, komunikowali się codziennie. Ich rozmowy były „ciepłe, przyjazne i intymne”. Patrząc na niektóre z wyeksportowanych wiadomości WhatsApp, są one również trochę podłe.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W tych wiadomościach Mohamed zaprasza ją do Albuquerque, gdzie po raz pierwszy mogą spotkać się osobiście. Odkąd Mohamed poznał Yve, wślizgując się na jej DM, nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby znów był na tym z tą kobietą. Upiera się, że zanim cokolwiek zrobi, czeka na zieloną kartę Mohameda. Żartują, że Mohamed dodał drugą żonę, a potem wyrzucił Yve. Wtedy sprawy stają się naprawdę okrutne.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @merrypants

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem Mohamed uważa, że ​​powinien płacić niższy czynsz.

Załamanie finansowe w małżeństwie Mohameda i Yve wynosi 50/50, z czym Mohamed się nie zgadza ze względu na syna Yve’a Tharana (który ma chorobę nerek w drugim stopniu zaawansowania). W rozmowach z jego potencjalną dziewczyną wygląda na to, że Mohamed uważa, że ​​nie powinien płacić czynszu. „Ona każe mi płacić czynsz!” wykrzykuje w całkowitym szoku.

Ponieważ Yve rozumie, że małżeństwo to partnerstwo, uważa, że ​​Mohamed powinien być przejrzysty w swojej sytuacji finansowej. Najwyraźniej ma konto Cameo i zarabia na tym trochę pieniędzy. Zamiast informować Yve, jak to idzie, Mohamed założył tajny system PayPal. Mohamed następnie mówi swojej rzekomej dziewczynie, że jest bardzo zirytowany koncepcją składania wspólnych podatków.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @merrypants

W kolejnym poście na Instagramie Mohamed i jego przyjaciółka wyśmiewają syna Yve, Tharana. To okropne. Omawiając trzynaste urodziny Tharana, dziewczyna Mohameda mówi: „Może po prostu umieścić go w przedszkolu specjalnej troski”.

Po raz kolejny pojawia się czynsz i pomysł, że trzeba go podzielić na trzy sposoby, ponieważ Mohamed nie powinien płacić za Tharana. Ci ludzie brzmią odpychająco, a nasze myśli są z Yve i jej synem. Przepraszamy, nasze rzekome myśli.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button