Rozrywka

Wiadomości transferowe Chelsea NA ŻYWO: Frenkie de Jong „opuścić Barcelonę w NASTĘPNYM TYGODNIU, gdy Blues złoży ofertę 59 milionów funtów plus Alonso”

Dzień dobry fanom Chelsea

Chelsea potwierdziła podpisanie sześcioletniego kontraktu obrońcy Marca Cucurelli z Brighton.

Opłata dla Hiszpana jest rozumiana jako 55 milionów funtów, która może wzrosnąć do 62 milionów funtów z dodatkami.

Mówiąc o swoim dużym ruchu, Cucurella powiedział: „Jestem naprawdę szczęśliwy. To dla mnie duża szansa, aby dołączyć do jednego z najlepszych klubów na świecie i będę ciężko pracować, aby być tutaj szczęśliwym i pomagać zespołowi.

Tymczasem szef Bluesa Thomas Tuchel ujawnił, że próbował podpisać kontrakt z defensywnym partnerem Cucurelli Kalidou Koulibaly przez lata, zanim ostatecznie złamał determinację Napoli.

Powiedział: „przez Football Italia: „Podążaliśmy za nim przez wiele lat.

„Ja osobiście i mój personel śledziliśmy go przez wiele lat i próbowaliśmy wiele razy, ale nigdy nie odnieśli sukcesu, ponieważ bardzo trudno jest zdobyć piłkarzy z Napoli, którzy są dobrze znani z tego, że trzymają swój skład razem”.

Gdzie indziej, Chelsea wygląda na to, że tego lata przegapi gwiazdę Leicester City, Wesleya Fofanę.

To dlatego, że szef Foxes, Brendan Rodgers, ujawnił, że jego drużyna nie ma zamiaru pozwolić Fofanie, ani jego żądanemu odpowiednikowi Jamesowi Maddisonowi opuścić klub.

Jednak The Blues są podobno niezdecydowani przez twarde stanowisko Leicester i złożą kolejną ofertę dla Fofany.

Ale the Blues może odnieść sukces w pogoni za Frenkie de Jong, ponieważ as Barcelony chce przenieść się na Stamford Bridge zamiast na Old Trafford z Man United.

Tak twierdzi Harry Redknapp, który powiedział: „Teraz wygląda na to, że De Jong chce pojechać do Chelsea. Wiem to na pewno.

– Man United go nie dopadnie. Mam to potwierdzenie od kogoś na samym szczycie dla United, naprawdę chce iść do Chelsea.

„Więc jeśli Man United go nie dostanie, nie wiem, dokąd zmierzają, ale jeśli Chelsea go zdobędzie, będzie dla nich fantastycznym transferem”.

Wreszcie Marcos Alonso spakował walizki i pożegnał się z drużyną Chelsea przed przeprowadzką do Barcelony, twierdzą doniesienia.

Według Mundo Deportivo lewy obrońca pożegnał sztab The Blues po dzisiejszym treningu w oczekiwaniu na przejście do Barcelony w ten weekend.

Twierdzą, że odejście Alonso zostało spotęgowane przez przybycie asa Brighton, Marca Cucurelli.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button