Rozrywka

Wiadomości transferowe z Man Utd NA ŻYWO: Cristiano Ronaldo „prowadzi rozmowy Galatasaray”, rozmowy Sesko trwają, Gakpo w kolejce

Dzień dobry fanom Man Utd

Cristiano Ronaldo może zagrać w Brazylii w tym sezonie, jeśli Corinthians mają z tym coś wspólnego.

Strona południowoamerykańska publicznie zadeklarowała zainteresowanie Ronaldo, który chce odejść z United.

Prezydent Corinthians Duilio Monteiro Alves powiedział: „To prawda, mam wielkie marzenia.

„To są Koryntianie! Czy Willian i Renato Augusto nie są tutaj? W piłce nożnej wszystko jest możliwe, a ja mam obowiązek dać z siebie wszystko dla Koryntian.

„Czy to możliwe? Nie wiem. Jeszcze nie próbowaliśmy, nie przyjrzeliśmy się temu, ale mamy na to oko. Wyobraź sobie, że nagle chce grać w Brazylii.

Tymczasem Ronaldo prawdopodobnie prowadzi za kulisami rozmowy z innym klubem, uważa Graeme Souness.

Powiedział: „Wszyscy wiemy, jak działa gra, jego ludzie i [agent] Jorge Mendes będzie rozmawiał z klubami i pytał, czy mogą sobie na niego pozwolić.

„Nie wierzę, że wyszedł na kończynę i powiedział, że chce odejść bez posiadania czegoś w tle.

„Ktokolwiek to jest, wydaje się, że wciąż jest ktoś dla niego, ale nie chcą pokazać swojej ręki”.

Gdzie indziej, szef Man United, Erik ten Hag, pozostał nieśmiały, gdy zapytano go o pogoń jego zespołu za asem Barcelony Frenkie de Jong.

Na konferencji prasowej przed otwarciem sezonu United przeciwko Brighton powiedział: „Chcemy Frenkiego? Nie wiedziałem! Chodzi o odpowiednich zawodników, ale nie mogę mówić o zawodnikach na kontrakcie w innym klubie. Kiedy pojawią się wiadomości, będziesz wiedział.

Ale jedną rzeczą, którą Ten Hag może potwierdzić, jest to, że Ronaldo zacznie przeciwko Brighton, mimo że przegapił część przedsezonowej kampanii Czerwonych Diabłów, próbując zaprojektować swoje wyjście.

Ten Hag ujawnił: „Jestem naprawdę szczęśliwy, że tu jest, jest najlepszym napastnikiem. Zobaczymy w niedzielę.

Na koniec, szef Brighton, Graham Potter ten Hag, został pozytywnie oceniony przez swojego odpowiednika z Brighton, Grahama Pottera, który pochwalił Ten Hag przed starciem ich zespołu w ten weekend.

Potter powiedział: „Myślę, że jest fantastycznym trenerem ze wspaniałym doświadczeniem podczas swojego pobytu w Ajaksie.

„Wykonał naprawdę dobrą robotę i naprawdę podobał mi się jego zespół.

„Jestem pewien, że jest gotowy na kolejny krok i będzie czekał na mecz, a na Old Trafford będzie pozytywna atmosfera, więc będziemy musieli sobie z tym poradzić i musimy być gotowi, aby stawić czoła temu wyzwaniu”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button