Rozrywka

Wicemistrz „American Idol” był „wkurzony” na wystawie

ABC „Amerykański Idol”

„American Idol” był na antenie od 20 sezonów, a to oznacza, że ​​20 zestawów finalistów przeszło przez system i wyszło po drugiej stronie. Teraz niektórzy z tych finalistów ujawnili zakulisowe szczegóły, których wcześniej nie udostępniali.

W wywiadzie dla Insidera, Blake Lewis, wicemistrz szóstego sezonu serialu, powiedział, że był „zmuszony” do beatboxu i nie był zadowolony z tego, jak go przedstawił.

Lewis był mistrzem beatboxu, zanim wziął udział w przesłuchaniu do „American Idol”, według Insider.

Lewis mówi, że był „zmuszony” do beatboxu podczas przesłuchania PlayBlake Lewis Crazy – Seattle AuditionBlake Lewis przesłuchanie do American Idol 62007-02-25T12:17:12Z

Podczas wywiadu Lewis podzielił się, że wielokrotnie powiedział, że nie chce beatboxu podczas przesłuchania. Sędziami w szóstym sezonie byli Paula Abdul, Randy Jackson i Simon Cowell.

Zanim staną przed sędziami „American Idol”, zawodnicy przechodzą przesłuchania z producentami, w których pokazują swój talent.

W przypadku Lewisa powiedział, że czuł, jakby sędziowie „naśmiewali się” z niego podczas przesłuchania.

„Dostałem te wszystkie wyróżnienia i zanim dotarłem do Pauli, Simona i Rany’ego, oni mówili:„ Och, panie Bigshot ”- powiedział, zgodnie z gazetą.

Dodał: „Randy powiedział: 'No dalej, człowieku. Mówi, że jesteś mistrzem beatboxu. Po prostu daj nam coś małego.

Lewis powiedział, że nie powiedział sędziom „trzy razy”, ale potem poczuł, że musi to zrobić, ponieważ wciąż go pytali.

„Zmusili mnie do tego”, powiedział w gazecie. „A potem sposób, w jaki go przycięli, sprawiał wrażenie, jakbym był zarozumiały”.

Cowell, według piosenkarza, powiedział mu, że nie jest tak dobry, jak myślał, że jest.

Według Insidera Lewis był „wkurzony”, gdy oglądał odcinki, gdy były emitowane.

„Pomyślałem:„ Świetnie, teraz dostanę nienawiść ze strony mojej społeczności beatboxowej, tej niszowej formy sztuki, ponieważ zamieniają mnie w sztuczkę”, powiedział Lewis Insiderowi, dodając: „Nigdy nie spada. sposób, w jaki to pokazują”.

Udał się prawie wygrać show, przegrywając tylko z Jordin Sparks.

Obejrzyj jego przesłuchanie na powyższym filmie.

Sędziowie „American Idol” mówią, że finaliści potrzebują czegoś więcej niż platforma

Obecni sędziowie „American Idol” Katy Perry, Luke Bryan i Lionel Richie pojawili się w „Live! Z Kelly i Ryanem” 22 czerwca 2022 r., aby porozmawiać o wszystkich rzeczach „American Idol”.

Jurorzy opowiedzieli o tym, dlaczego uważają, że „American Idol” to najlepsze miejsce dla wschodzących artystów, a także o tym, jak zaczęli zdobywać zaufanie wschodzących gwiazd. Nie oznacza to jednak, że każdy artysta, który dobrze sobie radzi w serialu, dobrze radzi sobie w przemyśle muzycznym.

„Jesteśmy w naszym piątym sezonie jako sędziowie… ale myślę, że świat się zmienia, codziennie rodzą się nowe gwiazdy i tyle się publikuje we wszystkich mediach społecznościowych, że trzeba się jeszcze bardziej od siebie oddzielić ,” powiedziała.

Dodała, że ​​zawodnicy muszą korzystać nie tylko z platformy „American Idol”, ale także skoncentrować się na mediach społecznościowych.

Oczekuje się, że „American Idol” powróci wiosną 2023 roku w 21. sezonie serialu. Każdy z trzech sędziów i gospodarz Ryan Seacrest ma powrócić.

CZYTAJ DALEJ: Wicemistrz „American Idol” sfrustrowany po koncercie

Więcej ciężkich wiadomości o amerykańskim Idolu

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button