Rozrywka

Widzowie Love Island zdumieni, ponieważ „dziwny hałas” powoduje poważny problem podczas czatów

Osoby, które w ostatnich dniach dostroiły się do Love Island, zarejestrowały swoją irytację „dziwnym” hałasem, który rozprasza ich podczas rozmów.

Prywatne czaty jeden na jednego są ogromną częścią reality show ITV2, co oznacza, że ​​za każdym razem, gdy Islander chce, wiesz, że wydarzy się coś soczystego.

Mając to na uwadze, widzowie zawsze mają nadzieję, że jest to krystalicznie czyste – ale tak nie było w tym tygodniu, ponieważ zauważalny był „drapanie” odgłosów, szczególnie gdy Wyspiarze rozmawiają na okrągłym łóżku przy willi.

CZYTAJ WIĘCEJ: Najbardziej gorące wyznania seksualne Megan Barton Hanson z Love Island – dominacja w seksie samolotowym

Podczas jednej z takich rozmów podczas środowego wieczoru, dla niektórych użytkowników mediów społecznościowych było to za dużo.

Jeden wściekł się: „Love Island – czy możesz pozbyć się tego, co wydaje ten okropny hałas, gdy wyspiarze rozmawiają na okrągłym łóżku, proszę”.

Hałas był niesamowicie zauważalny podczas środowego odcinka (Zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Podczas gdy drugi napisał: „Wyspa miłości… wtf to ten odgłos drapania”

Trzeci szalał: „Co to za piskliwy dźwięk?”

Podczas gdy czwarty obwinia redaktorów, tweetując: „Czy redaktorzy dźwięku nigdy wcześniej nie słyszeli o redukcji szumów? Te błędy są irytujące”

Inna osoba podsumowała myśli wielu, pisząc: „TO ZWIERZĘ, KTÓRE MUSI BYĆ HAŁASEM”

Wielu wskazywało palcem na drogę królestwa zwierząt – ze świerszczami i owadami na linii ognia w mediach społecznościowych.

Okropny hałas rozprasza widzów Love Island podczas kluczowych rozmów (Zdjęcie: ITV)

Chcesz, żeby wszystkie ostatnie plotki o willi trafiły prosto do Twojej skrzynki odbiorczej? Zapisz się do naszego codziennego biuletynu Love Island TUTAJ

Jeden z użytkowników twierdzi, że to nie jego wina, a zamiast tego oskarża cykadę o bycie winowajcą. Napisali: „Prawda, to nie świerszcze ani Ptaki robiące ten dźwięk to cykady… hałaśliwe małe latające robale, to sezon godowy. Co jest ironiczne”.

Mogą być też na czymś, ponieważ samce cykady wydają wysoki dźwięk, próbując zwabić partnera, ale kiedy inne samce się łapią, dołączają, tworząc niezwykle głośny, denerwujący hałas.

Mamy nadzieję, że ucichną na dzisiejszy odcinek, który wydaje się być wybuchowy.

Para z Love Island, Jay i Ekin-Su, pobiją się podczas dzisiejszego odcinka (23 czerwca), gdy szkocki przystojniak zainteresuje Paige.

Chcąc być szczerym co do swojego zainteresowania walijską pięknością, Jay zaprasza na pogawędkę urodzoną w Turcji aktorkę, ale sprawy nie idą gładko.

Jay i Ekin-Su mają dojść do ciosów (Zdjęcie: ITV/REX/Shutterstock)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Jay mówi Ekin-Su: „Oczywiście, prawdopodobnie wyczułeś, że dzisiaj i wczoraj byłem trochę niespokojny i to tylko dlatego, że chcę być szczery ze swoimi uczuciami”.

Dodaje: „Czuję się tak, jakbym poruszał się z tobą tak szybko, że nie miałem okazji zbadać możliwości poznania w szczególności jednego wyspiarza, którym jest Paige”.

Ekin-Su odpowiada: „Jestem zszokowany tą sprawą z Paige – wow!”

Podczas wczorajszego odcinka willą wstrząsnęło przybycie greckiej bogini Antigoni, ale także nowego chłopca Charliego.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button