Rozrywka

Widzowie pogrzebowi królowej Elżbiety II zaskoczeni, widząc pająka czołgającego się na trumnie podczas służby

trumna królowej
Źródło obrazu: Shutterstock

Świat zebrał się rankiem 19 września, aby złożyć ostatni hołd Królowa Elżbieta II za 70 lat niesamowitej służby ojczyźnie i Rzeczypospolitej. W środku świętowania jej życia, gdy trumna królowej trafiła do Opactwa Westminsterskiego, niektórzy fani zobaczyli pająka biegnącego po karcie przyczepionej do wieńca z kwiatów na trumnie. Karta była właściwie listem, który Król Karol III napisał do swojej matki, która zostanie z nią pochowana, w której brzmiał: „W kochającej i oddanej pamięci. Karol R.”

Trumna królowej Elżbiety II. (Shutterstock)

Widzowie czule reagowali na pojawienie się małego stworka, jednym tweetem rojalistów: „Podobno królowa uwielbiała, gdy sprawy szły nie tak. Myślę, że chciałaby, żeby biskup upuścił swoją gazetę na podłogę, a także pająka w jej kompozycji kwiatowej. #królowe pogrzeb”. Inny powtórzył to stwierdzenie, dzieląc się:Czy ktoś jeszcze widział pająka pełzającego po karcie na kwiatach? Królowa byłaby szczęśliwa, że ​​kocha naturę.

Mówi się, duchowo, że pająki są „twórczymi stworzeniami, które potrafią z gracją i łatwością budować misterną i piękną sieć”. Są znani jako „mistrzowie czasu… którzy splatają razem przeszłość i przyszłość, aby pomóc ci zamanifestować się w teraźniejszości”. Od czasu odejścia królowej pojawiło się kilka znaków, takich jak podwójna tęcza, które pomogły pocieszyć żałobników.

Oprócz pająka na trumnie królowej znajdowało się kilka innych znaczących kwiatów, które rodzina królewska ujawniła w tweecie przed pogrzebem. „Na prośbę Króla wieniec zawiera liście rozmarynu, dębu angielskiego i mirtu (wycięte z rośliny wyhodowanej z mirtu w bukiecie ślubnym królowej) oraz kwiaty w odcieniach złota, różu i głębokiego burgunda z akcentami bieli, cięte z ogrodów Rezydencji Królewskich” – podzielili się.

Trumna królowej Elżbiety II. (Shutterstock)

Emocje były, co zrozumiałe, wysokie podczas dzisiejszych nabożeństw, które zakończą się, gdy królowa zostanie pochowana w opactwie westminsterskim wraz ze swoim zmarłym mężem, księciem Filipem. Bracia Książę Harry oraz książę William ponownie zjednoczyli się w swoim żalu, gdy uroczyście szli za trumną królowej, podczas gdy Kate Middleton oraz Meghan Markle stali razem, czcząc zmarłego monarchę. Dzieci księcia Williama Księżniczka Charlotte oraz Książę Jerzy przyłączyła się również do celebrowania życia, z Charlotte noszącą kapelusz i broszkę w kształcie podkowy, oba gesty skierowane do jej prababki.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button