Rozrywka

Widzowie z Wielkiej Brytanii będą musieli poczekać, aby obejrzeć opowieść podręcznej S5

Przygotujcie się, brytyjscy fani Opowieść podręcznej, ponieważ sezon 5 serialu jest już dostępny. Cóż, przynajmniej w USA. Niestety widzowie z Wielkiej Brytanii będą musieli trochę poczekać, aby obejrzeć najnowszy sezon popularnego serialu telewizyjnego. Wiemy, że sezon 5 z Opowieść podręcznej to przedostatni sezon serialu, co oznacza, że ​​sezon 6 będzie ostatnim, kiedy czerwiec pojawi się na naszych ekranach. Ale zanim tam dotrzemy, jak widzowie z Wielkiej Brytanii mogą dostroić się do najnowszego sezonu? Opowieść podręcznej? A kiedy dokładnie zostanie wydany?

Za oceanem widzowie z USA mają dostęp do Opowieść podręcznej przez Hulu, a pierwsze dwa odcinki pojawią się 14 września. Jednak fani z Wielkiej Brytanii będą musieli poczekać, aż serial zostanie wyemitowany na kanale 4, zanim będą mogli dostroić się do nowej serii. I w tej chwili jest to bardzo czekająca gra jako oficjalna data premiery w Wielkiej Brytanii dla Opowieść podręcznej nie zostało jeszcze potwierdzone. Jeśli jednak Channel 4 będzie podążał podobnym harmonogramem do brytyjskiego wydania sezonu 4 (który spadł dwa miesiące po wydaniu w Ameryce), możemy potencjalnie spodziewać się, że sezon 5 serialu pojawi się na naszych ekranach w połowie listopada. Na razie dziesięcioodcinkowa seria będzie oglądać cotygodniowe odcinki w środy na Hulu dla amerykańskiej publiczności.

Według streszczenia Hulu, sezon 5 z Opowieść podręcznej widzi, jak June ponosi konsekwencje za zabicie komandor Waterford „podczas walki o przedefiniowanie swojej tożsamości i celu. Owdowiała Serena próbuje wypromować się w Toronto, gdy wpływy Gileada wkradają się do Kanady. Komandor Lawrence współpracuje z Nickiem i ciocią Lydią, próbując zreformować Gilead i dojść do władzy. June, Luke i Moira walczą z Gilead na odległość, kontynuując misję ocalenia i ponownego połączenia się z Hannah. Jest to więc sezon pełen dżemów.

W dwuminutowym zwiastunie nowego sezonu widzimy znajome twarze, w tym Elisabeth Moss jako June, Yvonne Strahovski jako Serena, Samira Wiley jako Moira, a także kilku innych powracających członków obsady. Jednak nagrodzona Emmy aktorka Alexis Bledel nie powtórzy swojej roli Emily w sezonie 5 lub 6.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button