Rozrywka

Wieczór kawalerski od „szalonych bogatych Azjatów” kosztowałby 3 miliony dolarów, według luksusowego organizatora imprez

Minęły już cztery lata Szaleni bogaci Azjaci wyszedł i chociaż minęło trochę czasu, film nadal uważany jest za jeden z najlepszych. Szaleni bogaci Azjacijak sama nazwa wskazuje, śledź losy bogatych Azjatów, którzy organizują ekstrawaganckie imprezy, ponieważ mogą.

Obsada „Crazy Rich Asians” | Dave Benett/Getty Images

Jednym z najbardziej wyróżniających się wydarzeń w filmie musiał być ślub, ale wieczór kawalerski mógł ukraść show. Planer wydarzeń niedawno oszacował, ile kosztuje wieczór kawalerski Szaleni bogaci Azjaci będzie kosztować, a kwota spowoduje opadnięcie szczęki.

Bliższe spojrzenie na to, czym są „Szaleni bogaci Azjaci”

„src=”https://www.youtube.com/embed/ZQ-YX-5bAs0?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Film otwiera profesor Rachel Chu, która prowadzi zajęcia z ekonomii. Rachel jest w związku z Nickiem Youngiem, który informuje ją, że muszą pojechać do Singapuru na ślub jego najlepszego przyjaciela. Kiedy Nick informuje matkę, że planuje sprowadzić Rachel do domu, ta sprzeciwia się i mówi mu, że Rachel jest niemile widziana.

To zmusza Nicka do dokonania dla nich rezerwacji w hotelu, okłamując Rachel, dlaczego są w hotelu, a nie w domu. Rachel ponownie nawiązuje kontakt ze swoim współlokatorem z college’u, Peikiem Lin, którego rodzina należy do najbogatszych w Singapurze. Po tym, jak ujawnia, z kim się spotyka, rodzina jest oszołomiona i wyjawia jej, jak bogaty jest jej chłopak.

Wieczór kawalerski kosztowałby 3 miliony dolarów

Wieczór kawalerski najlepszego przyjaciela Nicka jest jednym z najważniejszych wydarzeń w filmie. Impreza zaczyna się w prywatnym hangarze, gdzie mężczyźni i kobiety rozchodzą się, by uczestniczyć w odpowiednich imprezach. Mężczyźni zabierają pana młodego na prywatną łódź, na której odbywa się główne wydarzenie. Na hangarze stoi kilka drogich pojazdów, w tym Mercedesy i Lamborghini.

Karleen Roy, planistka imprez i założycielka The Vanity Group, niedawno rozmawiała z magazynem GQ, aby omówić sceny z luksusowych imprez filmowych. Roy oszacował, że wynajęcie G4, którym przyjeżdżają mężczyźni, kosztuje 8000 dolarów za godzinę. Oszacowała również, że helikopter Sikorsky transportujący pana młodego na wyspę kosztował około 5000 dolarów za godzinę.

Roy wspomniał również, że łódź, na której odbyła się impreza, miała naklejkę winylową, która mogła kosztować imprezę 5000 dolarów, zauważając, że naklejka się odkleiła. „Miejsce parkingowe” łodzi kosztuje około 10 000 USD, ponieważ Roy zauważa, że ​​film mógł wymagać załadowania statku przed kręceniem.

Modele na imprezie mogły kosztować ponad 20 000 USD, a 200 000 USD mogło zostać wykorzystane w nagłośnieniu i oświetleniu. Roy szacuje, że wszyscy na łodzi musieli podpisać umowy o zachowaniu poufności, aby chronić znanego klienta. W sumie oszacowała całkowity koszt całej imprezy na 3 miliony dolarów.

Karleen Roy jest właścicielem The Vanity Group

Vanity Group to wysokiej klasy firma zajmująca się planowaniem imprez, która współpracowała z różnymi znanymi gośćmi, w tym Beyoncé i Rickiem Rossem. Firma przygotowała również wystrój dla czołowych magazynów, takich jak Essence, Forbes i Elle. Firma Roy’s organizuje również baby shower, przyjęcia urodzinowe, rocznicowe, a także wieczory panieńskie i kawalerskie.

ZWIĄZANE Z: Kiedy wyjdzie sequel „Szalony bogaci Azjaci”?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button