Rozrywka

Wiele gościnnych gwiazd „NCIS” wcale nie jest aktorami — naprawdę są w marynarce wojennej

NCIS istnieje od lat i zainspirował kilka spinoffów. Przez cały czas trwania tego ulubionego przez fanów programu pojawiło się kilka głośnych gości. Większość z nich była oczywiście aktorami, ale co ciekawe, niektórzy nie. NCIS miał kilka gościnnych gwiazd z rzeczywistą pozycją w US Navy.

W „NCIS” kilku prawdziwych agentów NCIS służyło jako gwiazdy gości

(LR): Gwiazdy „NCIS” Sean Murray, Emily Wickersham, Mark Harmon i Wilmer Valderrama. | Sonja Flemming/CBS przez Getty Images

NCIS śledzi kilku kolorowych agentów badających przestępstwa związane z personelem marynarki wojennej i piechoty morskiej. Przez lata występ uświetniali prawdziwi wysocy rangą członkowie amerykańskiej marynarki wojennej. Jak podaje Looper, w 2005 roku dyrektor NCIS David Brant odszedł na emeryturę ze stanowiska, które piastował przez prawie dekadę. Mniej więcej w tym czasie Brant wystąpił gościnnie w dziewiątym odcinku trzeciego sezonu serialu – grając samego siebie.

W odcinku Gibbs pyta Branta, czy pogłoski o jego odejściu z agencji są prawdziwe, na co Brant mówi: „Lubię to określać jako boczny ruch w sektorze rekreacyjnym Jethro”. Brant przeszedł na emeryturę miesiąc po wyemitowaniu odcinka. Jego prawdziwy następca Thomas Betro również miał swój czas w serialu, pojawiając się w sezonie 5, odcinku 4 w niewymienionej roli „Coffee Man”.

Ray Mabus, który przez prawie dekadę był sekretarzem marynarki wojennej, również pojawił się w programie podczas swojej kadencji. Mabus pojawił się w sezonie 7, odcinku 9, zatytułowanym „Child’s Play”, a w „Semper Fortis” w 12, odcinku 8. Mabus został po prostu uznany za „Ray” w odcinku.

Gwiazdy, o których mogłeś zapomnieć, pojawiły się w „NCIS”

” src=”https://www.youtube.com/embed/Z8xNVdkeZhg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Wielu znanych aktorów pojawiło się w NCIS odcinki. Halloween Królowa krzyku Jamie Lee Curtis pojawiła się w sezonie 9 w czterech odcinkach grając dr Samanthę Ryan, miłosną ukochaną Gibbsa. Aktorka początkowo miała zagrać w dwóch odcinkach, ale publiczność tak bardzo pokochała jej występ w serialu, że producenci postanowili dodać do jej roli jeszcze dwa odcinki.

Kilka lat przed tym, jak stała się sławna dzięki Dziwniejsze rzeczyMillie Bobby Brown pojawiła się w sezonie 12, grając socjopatyczne dziecko, które strzela i morduje swoją matkę.

W 2016 roku NCIS otrzymał zaproszenie do filmowania w Białym Domu. W odcinku wystąpiła ówczesna Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych, Michelle Obama, która pojawiła się jako ona sama, aby omówić inicjatywę Joining Forces, prawdziwy ogólnokrajowy program mający na celu wspieranie członków służby, weteranów i członków ich rodzin.

Co oznacza „NCIS” źle lub dobrze?

” src=”https://www.youtube.com/embed/13vj-f-sIqE?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Jak telewizor NCIS, prawdziwa agencja zajmuje się przestępstwami skupiającymi się na marynarce wojennej i korpusie piechoty morskiej. Jednak, jak każdy inny program telewizyjny, NCIS pozwala na dalsze rozwijanie swojej fabuły. Agent specjalny NCIS Bob Milie powiedział CBS Pittsburgh, że NCIS: Los Angeles „jest bardzo realistyczny w tym, co robimy”.

Agenci powiedzieli, że wszystkie iteracje ulubionego przez fanów serialu trafiły w dziesiątkę, pokazując zaangażowanie prawdziwych agentów NCIS w pracę. Mimo to jest kilka rzeczy, w których serial nie trafia w sedno.

Na przykład agenci rozumieją swoje granice i, w przeciwieństwie do serialu, nie walczą z innymi agencjami o jurysdykcje. Według agentów zawsze współpracują z innymi agencjami, jeśli sprawa wymaga przekroczenia granic.

Co więcej, prawdziwy NCIS nie ma w pobliżu analityka sądowego ani lekarza sądowego, który przeprowadza sekcję zwłok, twierdząc, że laboratorium wojskowe wykonuje większość tych obowiązków.

A dyrektor ds. komunikacji NCIS, MaryAnn Cummings, powiedziała USO, że czuły policzek, który Gibbs daje swoim agentom w tył głowy, nie ma miejsca. Powiedziała, że ​​będą musieli zmierzyć się ze środkami dyscyplinarnymi, jeśli coś takiego wydarzy się w prawdziwym życiu, zwłaszcza z tak wysoko postawionym członkiem, jak Gibbs.

ZWIĄZANE Z: Czy NCIS to prawdziwa rzecz, czy jednostka zbudowana?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button