Rozrywka

Wiele zespołów waha się przed przystąpieniem do negocjacji handlowych z Brooklyn Nets

Getty Sean Marks na konferencji prasowej

Kevin Durant pozostaje członkiem Brooklyn Nets, mimo że minął miesiąc po jego prośbie handlowej 30 czerwca. Supergwiazda, w rozmowie z gubernatorem Nets Joe Tsai, poprosiła o rozliczenie z godzin franczyzy przed rozpoczęciem okresu bezpłatnej agencji NBA, w wyniku czego wiele transakcji zostało wstrzymanych. Durant nie jest jedynym gwiazdorskim graczem w bloku handlowym, który wszystko powstrzymuje. Uważa się, że Donovan Mitchell, z którym powiązano sieć, jest również kupowany przez Utah Jazz.

Mówi się, że zarówno Jazz, jak i Nets, szukają dużego zwrotu dla swoich graczy franczyzowych. Kiedy Utah dostało duży pakiet za odesłanie Rudy’ego Goberta do Minnesoty Timberwolves, wyglądało to na dobry znak dla negocjacji handlowych Durant, jednak pomogło to tylko stłumić wszelkie prośby. Ze względu na to, co Jazz odzyskał w handlu Gobertem, ustanowiło rynek i praktycznie uniemożliwiło jednemu zespołowi stworzenie pakietu handlowego dla Kevina Duranta.

Według doniesień The Heat desperacko szuka trzeciego zespołu, który mógłby wziąć udział w negocjacjach handlowych, ale bezskutecznie. Czy inna drużyna będzie w stanie znaleźć trzeciego partnera handlowego i przejąć Duranta? Ian Begley z SNY w to nie wierzy.

Zespoły nie chcą pomagać Brooklynowi w negocjacjach handlowych

W miarę zbliżania się sezonu wiele umysłów zastanawia się nad możliwością powrotu Duranta na Brooklyn. Begley napisał o tym w ostatnim artykule i dlaczego wokół rozmów Durant narasta pesymizm.

„Część pesymizmu wynikała z pomysłu, że od ostatniego miesiąca na rynku brakowało apetytu na zespoły, które mogłyby służyć jako trzeci lub czwarty zespół w celu ułatwienia handlu Durantem.

„Nikt nie chce pomóc (Brooklyn załatwia sprawę)” – zauważył jeden zespół”. Begley pisze.

W większości scenariuszy nie ma zespołu, który byłby w stanie spełnić cenę wywoławczą Brooklynu za Duranta, może poza Boston Celtics ze swoją ofertą Jaylena Browna i jeśli uwzględnią Marcusa Smarta i innego gracza w tej umowie. Tak więc inne drużyny NBA będą musiały uwzględnić w umowie innego partnera, ale inne drużyny wahają się, czy to zrobić.

Spotkanie Kevina Duranta z Nets

Poinformowano, że w tym tygodniu odbędzie się spotkanie sieci Nets z Durantem. Wyniki spotkania prawdopodobnie zdeterminują, czy Sieci będą nadal szukać historycznego zdobyczy dla Duranta, jeśli sytuacja stanie się bardziej nieporządna. Muszą wymienić KD na mniej ekscytujący pakiet w zamian lub Durant wracający na Brooklyn w przyszłym roku.

Wszystkie pozostają możliwościami. Jeśli Durant miałby wrócić na Brooklyn, zespół dokonał kilku solidnych pickupów w tym poza sezonem, a gdy jego decyzja jest ostateczna, może podjąć kroki, aby dodać ostatnie poprawki do swojego składu na sezon. Zespół został powiązany z wielkim człowiekiem wolnego agenta Dwightem Howardem lub może szukać innych elementów, gdy obóz treningowy szybko się zbliża.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button