Rozrywka

Winona Ryder i Scott Mackinlay Hahn nie uważają małżeństwa za „priorytet”: „Ona kocha to, co mają”

Poruszać się we własnym tempie! Po ponad dekadzie randek, Winona Ryder oraz Scott Mackinlay Hahn nie spieszą się, aby przenieść swój związek na wyższy poziom.

Przeczytaj artykuł

„Mogą w końcu się pobrać, ale nigdy nie było to priorytetem, podobnie jak założenie rodziny”, źródło ujawnia wyłącznie w nowym numerze Nas tygodniowo, teraz w kioskach. “[Winona] kocha to, co mają i [they] są całkowicie zadowoleni.”

Według informatora, związek pary tylko się wzmocnił przez lata. „Winona znalazła swoją bratnią duszę w Scottie, który jest prawdziwym dżentelmenem i odnosi wielkie sukcesy, ale uwielbia latać pod radarem i cieszyć się swoim sukcesem w dyskretny sposób, tak jak ona” – dodaje źródło. „Spędzają czas na północy w pobliżu San Francisco, chociaż dojeżdża tam i z powrotem do LA do pracy i spotkań z przyjaciółmi i często zabiera go ze sobą”.

Scott Mackinlay Hahn i Winona Ryder. Rob Latour/Shutterstock

50-letni Ryder i 51-letni Hahn, którzy zaczęli spotykać się w 2011 roku, podzielili się rzadkimi przebłyskami wspólnego życia. Po tym, jak projektant mody pokazał swoje wsparcie dla swojej dziewczyny podczas premiery 1 sezonu Dziwniejsze rzeczyrodowita Minnesota otworzyła się na swoje przemyślenia na temat małżeństwa.

Przeczytaj artykuł

„Jestem seryjnym monogamistą”, aktorka powiedziała Net-a-Porter’s Edycja w lipcu 2016 r. „Byłem przez jakiś czas singlem, spotykałem się i po prostu nie wiedziałem, jak to zrobić! Zawsze taki byłem. Ale małżeństwo? Nie wiem.”

W tym czasie Tygiel gwiazda zachwycała się tym, że teraz jest „szczęśliwie z kimś od dłuższego czasu”. „Wolałbym nigdy nie wyjść za mąż niż kilka razy się rozwieść. Nie żeby było coś złego w rozwodzie, ale nie sądzę, żebym mógł to zrobić, gdyby była taka możliwość” – powiedział Ryder. „Kiedy twoi rodzice są szaleńczo zakochani przez 45 lat, twoje standardy są naprawdę wysokie”.

The Wrzosy gwiazda wcześniej trafiała na nagłówki gazet z powodu swojego głośnego romansu z Johnny Deep w latach 90. Po spotkaniu na premierze filmu w Nowym Jorku w 1989 roku wywołali plotki o romansach. Po kilku miesiącach randek Ryder i 59-letni Depp potwierdzili, że są zaręczeni.

Przeczytaj artykuł

„Miałem swój pierwszy prawdziwy związek z Johnnym, szalenie głęboką miłość, o której nie wiem, że kiedykolwiek będę [have again]”- powiedział Ryder Kino.com w 2001 roku. „Pierwsza miłość jest taka, prawda? Dziś nie wiem. To był naprawdę szalony czas.

Duet odwołał zaręczyny po trzech latach. Po rozstaniu aktor potwierdził, że zmienił tatuaż „Winona forever” na „Wino forever”.

„Już go tam nie ma. Rozdzieliliśmy się”, powiedział Depp dalej Australia dziś wieczorem w 1993 roku. „Myślę, że te rzeczy dla mnie — te tatuaże dla mnie — są dziennikiem. Noszę mój dziennik. Nawet jeśli nie jesteśmy już razem, nie odbiera to szczerości momentu, w którym zrobiłem sobie tatuaż. Wcale nie żałuję tego tatuażu, właściwie to część mojej przeszłości.”

Aby dowiedzieć się więcej o długotrwałym związku Rydera i Hahna, obejrzyj powyższy film i poszukaj nowego wydania Nas tygodniowoteraz na trybunach.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button