Rozrywka

Wirusowy post Jimmy’ego Butlera w mediach społecznościowych rozpala pogłoski handlowe

Getty Jimmy Butler nr 22 i Kelly Olynyk nr 9 w walce Miami Heat o kontrolę nad piłką z RJ Barrett nr 9 w New York Knicks

W tym sezonie poza sezonem Miami Heat powiązano z wieloma graczami. Nie byli w stanie zdobyć Kevina Duranta ani Donovana Mitchella poprzez handel, mimo że byli zainteresowani. Mówiono, że są zainteresowani LaMarcusem Aldridge, a nawet pozyskaniem Jae Crowdera na spotkanie z byłym starterem Heat. Jednak Crowder nie jest jedynym ulubieńcem fanów Heat, który ponownie został przywiązany do serii. Po tym, jak post w mediach społecznościowych od Jimmy’ego Butlera stał się wirusowy, fani domagają się ponownego spotkania z innym byłym wielkim mężczyzną Heat.

Jimmy Butler rozpala plotki o Kelly Olynyk

Jimmy Butler zamieścił zdjęcie w swojej historii na Instagramie z byłym graczem Heat, Kelly Olynyk, gdy obaj wyszli na kolację. Zdjęcie zostało szybko zrobione na ekranie i udostępnione na Twitterze przez Brady’ego Hawka z odpowiednim podpisem: „Jimmy tutaj ponownie rekrutuje wieloryby z tą dziurą w 4.”. Zdjęcie zostało udostępnione 7,4 milionom obserwujących Butlera na Instagramie.

Brady Hawk zauważył, że być może Butler rekrutuje Olynyka do wypełnienia luki na pozycji Power Forward, która została pozostawiona przez odejście PJ Tuckera do Philadelphia 76ers. Olynyk grał trzy i pół sezonu w Miami Heat iw swoim najlepszym sezonie w South Beach notował imponujące 10 punktów i 6,1 zbiórki na mecz.

Olynyk również całkiem nieźle wpisał się w defensywie Bam Adebayo. Kiedyś duet zajął pierwsze miejsce wśród 101 2-osobowych składów, które przez miesiąc grały w koszykówkę NBA przynajmniej 250 minut. Podczas gdy kiedyś obaj połączyli się w solidny skład defensywny, Olynyk z pewnością nie jest obrońcą, którym jest Tucker, ani nawet innym byłym graczem Heat, który jest powiązany z Heat w Jae Crowder.

Ważne jest, aby pamiętać, że Olynyk jest obecnie związany kontraktem z Detroit Pistons, więc ruch pozostaje mało prawdopodobny, chyba że wymiana Heat na weterana strzelającego za trzy punkty wielkiego człowieka. Jednak nawet gdyby był wolnym agentem, Heat nie byłby w stanie podpisać z nim kontraktu z powodu ograniczenia pensji i podatków od luksusu.

Heat nie może podpisać bezpłatnych agentów

Wcześniej, poza sezonem, autor bitów Heat i reporter Ira Winderman z Sun Sentinel został zapytany o możliwość ponownego podpisania kontraktu ze swoim weteranem Markieffem Morrisem po tym, jak walczył z kontuzjami przez cały ostatni sezon, a Winderman poinformował, że wszystkie ruchy Heat opierają się na status Udonisa Haslema.

„P: Czy drzwi są nadal otwarte dla Markieffa Morrisa? – Ted.

O: To zależy od Udonisa Haslema. Jeśli Haslem powróci na sezon 20. Obławy, wtedy wypełni 14 standardowe miejsce Obławy i ustawi Obławę zbyt blisko podatku od luksusu, aby dodać kolejnego gracza. W tym momencie Haslem w zasadzie kontroluje, czy drzwi są otwarte dla kogokolwiek innego, z wyjątkiem handlu, który wysyła więcej graczy niż jest sprowadzonych” – napisał Winderman.

Haslem ostatecznie zobowiązał się do powrotu do South Beach na swój dwudziesty sezon NBA, co było jego celem, i umocnił skład Heat, chyba że dokonają wymiany, aby pozyskać innych graczy, ale posunięcie to sugeruje, że drużyna powróci do tego w przyszłym sezonie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button