Rozrywka

Wirusowy żart „dlaczego szkoła skończyła się wcześniej” nigdy nie miał mieć sensu

Dlaczego szkoła skończyła się wcześniej? Najwyraźniej z powodu fettuccine macaroni dip tuńczyka. Jeśli jesteś zdezorientowany, nie jesteś sam.

Żart wprawił ostatnio w zakłopotanie użytkowników TikTok, którzy próbują zrozumieć, co ma wspólnego dip z makaronem z przedwczesnym zakończeniem szkoły.

Podczas gdy pytanie „dlaczego szkoła skończyła się wcześniej?” żart sprawił, że wielu drapało się po głowach, inni zaczęli oferować możliwe znaczenia za bezsensowną odpowiedzią.

Jednak pomimo zamieszania chłopiec stojący za wirusowym kneblem twierdzi, że żart nigdy nie miał sensu.

Pytanie „dlaczego szkoła skończyła się wcześniej?” żart staje się wirusowy

Żart po raz pierwszy trafił do TikTok w lipcu dzięki wideo przesłanemu przez TikToker Dominic DiTanna. Twórca, który ma 3,8 miliona obserwujących na platformie do udostępniania wideo, znany jest z serii wideo Boardwalk show, w której przeprowadza wywiady z miejscową ludnością i przechodniami.

W serialu oprócz zadawania ludziom pytań/żartów, czasami zaprasza ludzi do opowiedzenia własnego dowcipu. W jednym konkretnym filmie w zeszłym miesiącu młody chłopak powiedział „dlaczego szkoła skończyła się wcześniej?”. żart i chwila stała się popularna.

Na filmie chłopiec odpala puentę „fettuccine makaron z tuńczykiem”, gdy wybucha śmiechem z własnego knebla.

Post zgromadził ponad cztery miliony wyświetleń i prawie 380 000 polubień. Jednak w miarę jak żart krążył po TikTok, coraz więcej użytkowników zwracało się do komentarzy do filmu w poszukiwaniu jego znaczenia, próbując zrozumieć, dlaczego dip z makaronu spowodował przedwczesne zakończenie szkoły.

Redditorzy próbują złamać znaczenie

Dyskusje na temat znaczenia pytania „dlaczego szkoła skończyła się wcześnie?” Bezsensowna odpowiedź żartu trafiła również na Reddit, gdy użytkownicy dzielą się swoimi przemyśleniami na temat jego interpretacji.

Jeden z użytkowników zasugerował, że może to oznaczać, że szkoła skończyła się wcześniej, ponieważ cała szkoła została zamieniona na jedzenie, dip z tuńczyka z makaronu fettuccine. W podobnym klimacie inny zasugerował, że omawiana szkoła była „szkołą ryb” i zakończyła się wcześnie, ponieważ zostały one wykonane jako dip z makaronu z tuńczyka.

Trzeci powtórzył ten pomysł, pisząc: „Szkoła ryb skończyła się, ponieważ zostały przerobione na dip z tuńczyka z makaronu fettuccine – nacisk na tuńczyka”. Czwarty użytkownik zasugerował, że kontekstem żartu mogło być to, że jedzenie serwowane w hipotetycznej szkolnej stołówce mogło wywołać powszechną chorobę, powodując wczesne zamknięcie.

Inni myśleli, że odpowiedzią na żart może być również kod. Jeden z Redditorów zasugerował, że pierwsza litera każdego słowa odpowiedzi na żart, FMTD, może być akronimem.

Inny dodał, że fraza może mieć alternatywne znaczenie, gdy jest wypowiadana powoli, podobnie do Gibberish Challenge, która stała się popularna na TikTok w 2020 roku. Podając przykład swoich przemyśleń, użytkownik napisał: „Nakarm dżina moją karonią też n zanurzam”.

suszony włoski makaron, gniazda fettuccine, abstrakcyjne tło żywności, zbliżenie strzał

Widocznie to nie ma sensu

W oryginalnym filmie udostępnionym przez TikToker Dominic DiTanna, chłopiec stojący za tym wirusowym żartem został oznaczony.

Jak możesz sobie wyobrazić, ciekawscy użytkownicy gromadzili się pod komentarzami filmów żartownisia, żądając poznania prawdziwego znaczenia żartu.

W jednym konkretnym filmie ktoś napisał: „Czy możesz wyjaśnić dowcip? Przeleciał prosto przez moją głowę. W odpowiedzi chłopak przyznał: „To nie ma sensu”.

Chociaż wydaje się, że intencją tego knebla było pozostawienie ludzi zdezorientowanych, inny Redditor żartował, że gag mógł nadal wylądować z innym zestawem słów: „Puentą mógł być„ skrzynia biegów, świeca zapłonowa, gaźnik ”ten sam żart!”

Czy masz coś do powiedzenia na temat tego artykułu?

Amber jest dziennikarką rozrywkową, która uwielbia wszystko, co ma do zaoferowania showbiznes, celebrytki i reality TV. Po ukończeniu dziennikarstwa na Brunel University została reporterem showbiznesu w Express.co.uk. Pisząc zarówno dla HITC, jak i The Focus, Amber jest obecnie autorem dla The Focus, opisując najnowsze trendy związane z celebrytami i rozrywką.

Co to jest tatuaż z linii szwu? Zbadane znaczenie atramentu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button