Rozrywka

„Witamy w Plathville”: kompleksowy przewodnik po rodzinie Plath

To świat Plath! Witamy w Plathville wprowadził widzów do Barry oraz Kim Plath i ich dziewięcioro dzieci, gdy reality show miał swoją premierę w TLC w listopadzie 2019 roku.

Zgodnie z opisem serii dzieci pary — Ethan, Hosanna, Michea, Moria, Lidia, Izaak, Bursztyn, Kasja oraz Łaska — „nigdy nie piłem napoju gazowanego, nie wiem kto Spider-Man czy Tom Brady jest i nigdy nie oglądał telewizji”. Mieszkają na odludziu na wsi w Gruzji ze swoimi rodzicami „podążaj za własnymi zasadami”. Jednak sytuacja między krewnymi zaczęła się zmieniać, gdy dzieci dorosły i zaczęły odkrywać drogi, które kiedyś były zabronione.

Moriah, na przykład, wyprowadziła się z domu swoich rodziców i rozpoczęła romans z Max Kallschmidt. (Rozstali się jesienią 2021 r.).

„Jeśli chodzi o relacje, jeśli mieszkają w naszym gospodarstwie domowym, będziemy mieli coś do powiedzenia na temat tego, gdzie idą i co robią” – wyjaśniła Kim podczas odcinka z sierpnia 2021 roku. „To znaczy, tradycyjnie wolimy poznać inne rodziny z dziećmi w podobnym wieku, a kiedy jest rodzina, którą wszyscy lubimy i z którą się dogadujemy, i jest jakieś zainteresowanie ze strony jednego z nas i jednego z nich, to my tak jakby idź stamtąd.

Pomimo faktu, że Moriah „robiła swoje” w poszukiwaniu miłości, matriarcha upierała się, że ona i Barry są „szczęśliwi” z jej powodu. Tymczasem Moriah uważała, że ​​jej zachowanie jest „dobrym przykładem dla mojego rodzeństwa”, by „robić, co chcesz”.

Jednak nie każdy członek rodziny jest tak chętny do dzielenia się swoim życiem ze światem. Moriah wyjaśniła wyłącznie: Nas tygodniowo w sierpniu 2021 dlaczego Hosanna nie występuje w programie.

„Wyszła za mąż w młodym wieku, wyprowadziła się z mężem i zaczęła swoje życie gdzie indziej” – powiedziała Moriah. „A ona nie chciała być w serialu, a my wszyscy byliśmy po prostu jak, tak, to znaczy, to jej życie. … Czasem utrzymujemy do pewnego stopnia kontakt, ale jest też tak, jakby była w całym kraju i wiesz, byłoby to po prostu kłopotliwe, a ona nie chce być w programie.

Rodzina udokumentowała również swoje zmagania podczas trwania serialu, w tym spór Barry’ego i Kim z żoną Ethana, Olivia Plath. Fotograf wyjaśnił w sierpniu 2021 r. W Q&A na Instagramie, że para jest „znacznie szczęśliwsza” po zdystansowaniu się od rodziców.

„Program wniósł do mojego życia tak wiele osób, doświadczeń, rosnących możliwości, autorefleksji i zabawy” – napisała Olivia. „Program nie był dla mnie toksyczny. Jedyną toksyczną rzeczą było kontynuowanie związku, którego nie chcieliśmy z moimi teściami, dla dobra serialu. Postanowiliśmy więc zrobić to, co było dla nas najlepsze i [cut] kontakt.”

Przewiń galerię poniżej, aby dowiedzieć się więcej o Plaths.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button