Rozrywka

„Witamy w Plathville” rodzeństwo przysięga, że ​​„nie będzie się już dzielić” po dramacie: „Żadna osoba nie jest winna”

Dzięki uprzejmości Micah Plath/Instagram

Rodzeństwo na zawsze. Wśród trwającego rodzinnego dramatu na TLC Witamy w Plathvillerodzeństwo dało jasno do zrozumienia, że ​​ich związek jest najważniejszy.

Przeczytaj artykuł

„Jako rodzina postanowiliśmy nie być już podzieleni”, oświadczenie z piątku 5 sierpnia udostępnione przez Moria Plathprzeczytane konto na Instagramie. „W tej historii jest o wiele więcej niż to, co wszyscy widzieliście w serialu. Chociaż rozumiemy, że jest to program telewizyjny i nie mamy kontroli nad tym, jak program jest edytowany, w rzeczywistości jesteśmy rodziną pełną miłości i szacunku dla siebie.

Oświadczenie kontynuowało: „Mając to na uwadze, jako rodzina nie zamierzamy siedzieć i patrzeć, jak nasza rodzina jest rozdzielana”.

Przeczytaj artykuł

Długa wiadomość w mediach społecznościowych „wyjaśniła” również fabułę z czwartkowego, 4 sierpnia, odcinka Witamy w Plathville. W części odcinka Olivia Plath (z domu Meggs) twierdziła, że ​​jej teściowa, Kim Plathużywany Ethan Plathkarty kredytowej bez pozwolenia na zakup przedmiotów dla siebie. Fotograf, lat 24, oskarżył ponadto 49-letnią matkę o kradzież Ethana bez oddania mu pieniędzy. Po konfrontacji Olivii z mężem 24-latek twierdził, że nie znał hasła, aby odebrać dostęp swojej mamie. Tubylcy z Georgii twierdzą teraz, że relacja Olivii nie była pełna.

„Mama i Ethan mieli umowę biznesową, w której Ethan zarobił sporo pieniędzy. A obie strony wiedziały o wszelkich transakcjach, które zostały dokonane” – zaznaczono w piątkowym oświadczeniu, wyjaśniając zarzuty blogera. „Nasza mama powinna mieć okazję się bronić i opowiedzieć swoją wersję historii”.

The Plaths zyskały sławę w listopadzie 2019 roku po premierze pierwszego sezonu ich tytułowych filmów dokumentalnych w TLC. W programie reality show kronika rodziców Kim i Barry PlathŻyje jako rodzice dziewięcioro dzieci — dzielą Ethana, Hosannę, Micaha, Moriaha, Lydię, Izaaka, Amber, Cassię i Miłosierdzie — w wiejskiej Gruzji. Styl życia rodziny zwrócił na siebie uwagę, odkąd duże potomstwo — które kiedyś miało swój własny zespół — żyje zdalnie z surowymi zasadami, w tym nie ogląda telewizji ani nie pije napojów gazowanych.

Wśród produkcji serialu Kim w szczególności starła się z Olivią przed jej ślubem z Ethanem w 2018 roku.

„Kiedy się spotykaliśmy, wiedziałam, że byłam kontrolowana w tym, co wolno nam było robić, co wolno nam mówić” – wspomina Olivia. Nas tygodniowo w sierpniu 2021 r. „Pamiętam, że ta noc, która mnie zaskoczyła, była nocą, w której się zaręczyliśmy. Wchodzimy w drzwi, [Kim] czekała na nas, a ona jakby złapała mnie za rękę i spojrzała na pierścionek. I pierwszą rzeczą, którą powiedziała, było: „Och, chcę z tobą wymienić pierścionki”. A ja na to: „OK, to naprawdę dziwne”.

Przeczytaj artykuł

Ethan poparł wtedy swoją żonę, zauważając, że jego mama wydawała się myśleć, że ich zaślubiny dotyczyły jej. „To po prostu nie było w porządku” – powiedział Nas. „Wracając z tego, po naszej podróży poślubnej i innych rzeczach, to jest jak próba przedyskutowania tego i rozwiązania, a potem nie poszło dobrze”.

„Witamy w Plathville” rodzeństwo przysięga, że ​​„nie będzie się już dzielić” po dramacie: „Żadna osoba nie jest winna”
TLC

Kim i 54-letni patriarcha TLC – który ogłosił swój rozstanie w czerwcu – również zajęli się kilkoma z ich najstarszych dzieci, porzucając swój odosobniony styl życia na rzecz innych zajęć.

„Niektóre z nas, dzieci, były buntownikami i znajdują swoje miejsce w życiu i jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie i bezwarunkową miłość naszej rodziny … bez względu na to, jakie wybory podejmujemy lub kim się stajemy” – kontynuował piątkowy wpis na Instagramie. „Proszę pamiętać, że jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Nikt nie jest doskonały, a my każdego dnia się uczymy i rozwijamy. Ani jedna osoba nie jest winna”.

Starsze rodzeństwo Plath wezwało również widzów do „współczucia” dla swojego młodszego rodzeństwa, które jest w „bardzo wrażliwym wieku”, aby musiało radzić sobie z konsekwencjami publicznych konfliktów rodzinnych.

„Doszliśmy do wniosku, że jeśli się nie odezwiemy, ten cykl nigdy się nie skończy” – podsumowano w oświadczeniu. „Prosimy o współczucie dla nas i zrozumienie, że nie wszystko, co widzisz w serialu, jest takie, jak w rzeczywistości. Dziękujemy za nieustające wsparcie. Rodzina przede wszystkim!”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button