Rozrywka

„Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy”: Kim jest Sadoc Burrow Lenny’ego Henry’ego? Poznaj „niesamowicie odważnego” Harfoota

„Lord Of The Rings: Rings of Power”, jeden z najbardziej oczekiwanych programów wszechczasów, ma swoją premierę 1 września 2022 roku. publiczność. Chociaż fani i media podejrzewają, że serial może konkurować z serialem fantasy „House Of The Dragon”, będącym spin-offem „Gry o tron”, twórcy nowego serialu uważają, że jest najlepszy. jeśli nie zostanie zaadresowana.

REKLAMA

„Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy” po raz pierwszy przenosi na ekrany bohaterskie legendy osławionej Drugiej Ery Śródziemia. Epicki dramat rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z „Hobbita” i „Władcy Pierścieni” JRR Tolkiena i przenosi widzów w epokę, w której powstały wielkie moce, królestwa rosły do ​​chwały i popadały w ruinę, co jest mało prawdopodobne bohaterowie zostali poddani próbie, nadzieja wisiała na najdelikatniejszych wątkach, a największy złoczyńca, jaki kiedykolwiek wypłynął spod pióra Tolkiena, groził, że okryje cały świat ciemnością. Rozpoczyna się w czasach względnego spokoju, seria podąża za zespołem postaci, zarówno znanych, jak i nowych, które mierzą się z od dawna obawianym ponownym pojawieniem się zła w Śródziemiu. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych po majestatyczne lasy stolicy elfów Lindonu, zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenoru, aż po najdalsze zakątki mapy, te królestwa i postacie tworzą spuściznę, która żyje długo po ich śmierci. odszedł. W serialu zobaczymy obsadę zespołu, w tym Lenny’ego Henry’ego. Przeczytaj więcej, aby dowiedzieć się więcej o postaci Lenny’ego Henry’ego, Sadoca Burrowa z serialu.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”: czy powstają spin-offy Gandalfa i Aragorna?

Czym jest Projekt Elrond? „Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy” Pisanka zauważona w „Marsjanie” Matta Damona

REKLAMA

Kim więc jest Sadoc Burrows i jakie ma znaczenie dla fabuły „Rings of Power” „LOTR”? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o postaci.

Sadoc Burrows był Harfootem Drugiej Ery i rówieśnikiem innych Harfootów Elanor Brandyfoot i Poppy Proudfellow. Jest to nowa postać, która została stworzona dla „Władcy Pierścieni: Pierścienie Mocy” i nie jest kościelna.

REKLAMA

Larry Henry, który gra tę postać, powiedział w ekskluzywnym wywiadzie dla Empire: „Jesteśmy plemieniem koczowniczym, poruszającym się wraz z pogodą i żyznością upraw. Mamy duże przyczepy kempingowe na drewnianych kołach i jesteśmy bardzo dobrzy w ukrywaniu rzeczy, ponieważ ludzie są znacznie więksi od nas i sprowadzają kłopoty” – kontynuował – „Jesteśmy tradycyjnym tolkienowskim małym facetem, tradycyjnie, mali ludzie na tym świecie zapewniają komedii, ale też stajesz się niesamowicie odważny. Zobaczysz, jak w tej przygodzie prowadzimy pełną gamę emocji i działań.

REKLAMA

„Lord Of The Rings: Rings Of Power” to podobno najdroższa seria z budżetem 1 miliarda dolarów. To tylko kwestia czasu, kiedy dowiemy się, czy spektakl jest wart uwagi widzów. Możesz go przesyłać strumieniowo na Amazon Prime Video w czwartek, 1 września 2022 r.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button