Rozrywka

Władimir Putin może „już UMARŁ, a jego miejsce podczas publicznych wystąpień zajmuje podwójne ciało”, twierdzą szefowie MI6

VLADIMIR Putin może już nie żyć, a jego miejsce podczas publicznych wystąpień zajmuje podwójne ciało, podobno twierdzili szefowie MI6.

Przedstawiciele brytyjskiego wywiadu powiedzieli, że kumple rosyjskiego tyrana będą musieli ukrywać jego śmierć przed światem przez tygodnie, a nawet miesiące.

2

Zdrowie Putina od dawna jest źródłem spekulacji

2

Zdrowie Putina od dawna jest źródłem spekulacji, a Moskwa nie chce mówić, jak w ciągu ostatnich kilku lat, twierdząc, że zdrowie Włada jest „doskonałe”.

Ale zachodni wywiad sugeruje, że rosyjski prezydent ma poważne problemy zdrowotne, takie jak rak i choroba Parkinsona, a ostatnie publiczne wystąpienia wywołały dalsze plotki na temat jego stanu fizycznego.

Wydawał się mniej ruchliwy, a jego twarz była spuchnięta, a eksperci uważają, że bierze sterydy lub jest leczony na raka.

Drastycznie zmieniający się wygląd Putina z siłacza na chorowitego wzbudził podejrzenia, że ​​jest poważnie chory.

Putin mierzy się z sprzeciwem Kremla, gdy Rosjanie ŻĄDAJĄ zakończyć krwawą wojnę na Ukrainie
Rosja „straciła teraz 30 000 żołnierzy” w katastrofalnej wojnie Putina na Ukrainie

Źródło wywiadu podało, że prawdopodobnie ostatnie publiczne wystąpienia Putina zostały wcześniej nagrane – a on mógł już umrzeć, a jego miejsce zajął dublet ciał.

Źródło powiedziało Daily Star: „Putin jest bardzo chory i kiedy umrze, jego śmierć będzie utrzymywana w tajemnicy przez tygodnie, jeśli nie miesiące.

„Istnieje również możliwość, że już nie żyje. Nie można wiedzieć.

„Uważa się, że Putin zatrudniał dublerów w przeszłości, kiedy był chory, a Kreml może to robić teraz.

„Putin jest szefem niewielkiej grupy wysokich urzędników, którzy są wobec niego całkowicie lojalni”.

Źródło dodało: „Prawdziwy strach (dla jego kumpli) polega na tym, że po ogłoszeniu jego śmierci może nastąpić zamach stanu na Kremlu i rosyjscy generałowie będą chcieli wycofać się z Ukrainy.

„Śmierć Putina sprawi, że będą bezsilni i bezbronni, więc mają żywotny interes w powiedzeniu, że Putin żyje – podczas gdy może być odwrotnie”.

Dwa tygodnie temu rosyjski oligarcha powiązany z Kremlem twierdził, że Putin jest „bardzo chory na raka krwi” i przeszedł operację przed jego chaotyczną inwazją na Ukrainę.

Agent MI6 powiedział, że podobno problemy zdrowotne Putina powodują, że traci on władzę na Kremlu.

Christopher Steele twierdził, że na Kremlu panuje „narastający nieład i chaos”.

Steele, który wcześniej pracował w rosyjskim biurze MI6, powiedział, że Putin musi uchylać się od spotkań, aby poddać się leczeniu i że jest „nieustannie” śledzony przez lekarzy.

Ale nawet gdy jest obecny, znany maniak kontroli nie zapewnia „żadnego wyraźnego przywództwa politycznego”.

To pandemia Covida naprawdę zasygnalizowała możliwe problemy zdrowotne Putina.

Według The New York Times, Putin nałożył surową kwarantannę na każdego, kto miał się z nim spotkać osobiście.

Goście zostali zmuszeni do izolowania się na dwa tygodnie przed planowanym spotkaniem, zanim po drodze zostali zmoczeni środkiem dezynfekującym.

Specjalnie stworzony tunel podobno spryskiwał gości aerozolem sterylizującym, jednocześnie oświetlając gości promieniami UV w celu ich dalszego odkażenia.

Zdrowie Putina było również przedmiotem ogromnej kontroli po wojnie na Ukrainie, a plotki wciąż rosły po niedawnej paradzie wojskowej, kiedy widziano go z kocem na nogach.

Onkolog powiedział, że Putin może cierpieć na „chemiomózg”, związane z rakiem upośledzenie funkcji poznawczych wywołane przez leczenie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button