Rozrywka

Włosy Oscara Isaaca były tak marzycielskie na planie „Gwiezdnych wojen”, że Harrison Ford przysięgał, że to peruka

Harrison Ford i Oscar Isaac nawiązali zabawne połączenie poprzez Gwiezdne Wojny wszechświat. Chociaż obaj w naturalny sposób pasują do zuchwałych pilotów kosmicznych, ich zakulisowe wymiany prezentują dwóch hollywoodzkich gwiazdorów, którzy wiedzą, jak dobrze się bawić podczas kręcenia kultowego serialu filmowego.

W pewnym momencie Ford był tak urzeczony włosami Izaaka na planie, że Gwiezdne Wojny Legenda twierdziła, że ​​musi to być peruka. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przemianie Izaaka w Poe Damerona i zabawnych komentarzach Forda na temat serii filmów poza kamerą.

Oscar Isaac wzniósł swoją karierę na wyższy poziom dzięki Gwiezdnym Wojnom

” src=”https://www.youtube.com/embed/wtyyb9XxQC8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Na długo przed wcieleniem się w postać utalentowanego pilota X-winga, Oscar Isaac zyskał sławę jako wszechstronny aktor charakterystyczny. Jako w większości nieznany, Isaac nawiązał współpracę ze słynnym reżyserem Ridleyem Scottem i Russellem Crowe dla Ciało kłamstw oraz Robin Hood, prezentując swoje talenty przy minimalnym czasie na ekranie. Wyróżniał się również w Agora w 2009 roku, u boku Rachel Weisz w ambitnym dramacie historycznym. Jednak rolą, która naprawdę dała początek jego karierze, była tytułowa postać w: Wewnątrz Llewyna Davisauznany film Coen Brothers, który przyniósł Isaacowi pierwsze powszechne uznanie.

Ale jak wskazuje Vanity Fair, dołączenie do Gwiezdne Wojny Universe pokazał swój pełny urok i jasno dał do zrozumienia, że ​​Oscar Isaac był rosnącą gwiazdą Hollywood. W 2015 roku aktor zdobył uznanie za charyzmatyczny występ w uznanym thrillerze science-fiction Alexa Garlanda Była maszyna i oszołomiony podczas trasy prasowej dla Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Chociaż Izaak już udowodnił, że potrafi grać mroczne i sardoniczne postacie, Gwiezdne Wojny pozwolił widzom zobaczyć znacznie inną stronę aktora.

Jako jedna z czołowych twarzy ruchu oporu, Poe Dameron Izaaka zapewnił ostrzejszą stronę Gwiezdne Wojny Wszechświat zamieszkiwany także przez kultową postać Forda, Han Solo. W ciągu trzech sequeli Isaac wydaje się również mieć spójny ciąg dobrych dni, z płynącymi ciemnymi lokami, które dopełniają wygląd odważnego bohatera. Choć uparty i chętny do naginania zasad, Poe przejawia heroiczne instynkty i naturalną sympatię, które pomogły ugruntować status Isaaca jako gwiazdy filmowej.

Harrison Ford upierał się, że włosy Oscara Isaaca to peruka

Oscar Isaac i Harrison Ford | Samir Hussein/WireImage; Stuart C. Wilson/Getty Images

Pokazując tę ​​charyzmę, Oscar Isaac rozbawił w wywiadzie z Conanem O’Brienem. Aktor przypomniał sobie czas, kiedy odwrócił się i zobaczył Harrisona Forda stojącego obok niego i przyglądającego się uważnie jego linii włosów.

„Ty nosisz perukę”, Isaac przypomniał sobie bez ogródek Forda. Kiedy Izaak upierał się, że to naprawdę jego własne włosy, Ford zrobił niezapomnianą minę, która była „pomiędzy pogardą, a także wrażeniem”.

To nie była jedyna zabawna wymiana zdań między nimi na planie. Kiedy Isaac zapytał Forda — prawdziwego pilota — czy ma jakieś wskazówki dotyczące kręcenia scen latania, Ford był przezabawnie krótki i zwięzły.

„To fałszywe i znajduje się w kosmosie” – powiedział aktor Han Solo w radzie, którą Isaac wielokrotnie recytował podczas promocji Gwiezdne Wojny.

Komentarz pasuje do szeregu innych z Forda, który dał jasno do zrozumienia, że ​​nie jest zainteresowany zagłębianiem się w mitologię stojącą za Gwiezdne Wojny.

Zapytany przez USA Today o powrót do serialu jako duch Mocy, Ford ponownie pokazał swoją szczerą naturę.

– Duch Mocy? – zapytał aktor, po czym przeszedł do szeptu. „Nie mam pierdolonego pojęcia, czym jest duch Mocy. I nie obchodzi mnie to.

„Moon Knight” to kolejny hit dla Izaaka i Disneya

” src=”https://www.youtube.com/embed/x7Krla_UxRg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Po udowodnieniu, że doskonale pasuje do Gwiezdne WojnyOscar Isaac ponownie połączył siły z Disneyem dla Księżycowy rycerz, seria Marvela o najemniku zamieszanym w tajemnicę sięgającą starożytnych Egipcjan. Chociaż nie tak popularne, jak inne programy Disney+, takie jak Mandalorianin oraz Loki, Księżycowy rycerz dotarł do znacznie większej liczby gospodarstw domowych niż inne niedawne współprace Marvel/Disney, takie jak Sokole OkoRaporty terminów.

Ale czy Księżycowy rycerz Sezon 2 się zmaterializuje, pozostaje nieznany. Chociaż reżyser Mohamed Diab powiedział SFX Magazine, że uważa, że ​​Isaac może pasować do Marvel Cinematic Universe przez następne 10 lat, nie było oficjalnych informacji, kiedy możemy zobaczyć Księżycowy rycerz ponownie. Diab, który wyreżyserował cztery z sześciu odcinków serialu, dodał, że wszystko za kulisami w MCU jest bardzo tajne i nie ma pojęcia, dokąd odejdzie postać. Ale Diab wyraził również przekonanie, że w pewnym momencie ponownie zobaczymy postać Izaaka, czy to w samodzielnym filmie, czy w crossoverze z innym wątkiem MCU.

Chociaż Isaac mógłby równie dobrze powrócić jako Marc Spector/Moon Knight, dni walki aktora z Ruchem Oporu mogą się skończyć. Kiedy rozmawiał z Colliderem w sprawie promocji Powstanie Skywalkerabył całkiem jasny, że nie ma zamiaru wracać jako Poe.

„Nie!” powiedział, gdy został zapytany o ponowne wcielenie się w rolę w serialu Disney+. “[I’m] spieniężenie moich żetonów.”

ZWIĄZANE Z: Doświadczenie Oscara Isaaca w „Gwiezdnych wojnach” sprawiło, że wahał się, czy zrobić „Moon Knight”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button