Rozrywka

Wojownicy wysyłają mocną wiadomość na temat Draymond Green przed następnym sezonem

Getty Draymond Green z Golden State Warriors.

Następny sezon będzie ważny dla Golden State Warriors. Oczywiście ich głównym celem będzie obrona mistrzostwa, ale jest wiele innych wątków, które trzeba śledzić po drodze, a fani muszą to zauważyć.

Klay Thompson wejdzie w swój pierwszy pełny rok koszykówki od sezonu 2018-19, Jordan Poole i Andrew Wiggins będą grać o kolejne kontrakty, a młody rdzeń Golden State prawdopodobnie będzie wchodzić w większe role.

Ale być może najbardziej intrygującą fabułą do obejrzenia będzie ta, która może nawet nie zostać zrealizowana przez dwa lata. Draymond Green ma jeszcze dwa sezony do końca swojej umowy, ale może zdecydować się na odrzucenie opcji gracza na przyszły rok i wejście na otwarty rynek. Na razie jednak wydaje się, że koncentruje się na nadchodzącym sezonie, ponieważ Warriors wysłali mocną wiadomość o gwieździe na swoim koncie na Twitterze.

19 września Warriors napisali na Twitterze, że Green jest „w laboratorium”, ze zdjęciem, na którym trenuje w czymś, co wydaje się być obiektem zespołu. Widzieć, jak on i inny zawodnik Warriors wracają na siłownię, dają dobre wibracje, gdy sezon jest coraz bliżej.

I chociaż są pewne pytania dotyczące jego przyszłości w zespole, GM Bob Myers wydaje się mieć zamiar zatrzymać go tak długo, jak to możliwe.

Myers: „Trzymaj go w owczarni”

Podczas rozmowy w The TK Show, prowadzonej przez Tima Kawakamiego z The Athletic, Myers ujawnił, że postrzega Green jako ważną część przyszłości i zauważył, że chcą zapewnić mu miejsce w drużynie tak długo, jak to możliwe.

„Nie, nie, zdecydowanie, jednoznacznie powiedziałbym, że nie jest facetem, na którego patrzymy i mówimy, że nie będzie go w pobliżu” – powiedział Myers. „Teraz w pewnym momencie trzeba będzie podjąć decyzje. Ale jeśli chodzi o jego znaczenie dla tej organizacji i to, co zrobił, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby utrzymać go w owczarni”.

Green był w przeszłości informowany o tym, że chce maksymalnego kontraktu, ale jeśli Myers uzna to za stosowne, może równie dobrze być tym, który mu go udzieli.

Biorąc to pod uwagę, Dalton Johnson z NBC Sports Bay Area uważa, że ​​Warriors wkrótce powinni zacząć podejmować środki ostrożności z gwiazdą napastnika.

Zielony może odpocząć przed play-offami

W wieku 32 lat Green jest nadal w pełni zdolny do rywalizacji na poziomie mistrzowskim. Jednak nie biega na tych samych nogach, co kiedyś. Z kolei Johnson uważa, że ​​Warriors mogą zrobić wszystko, co konieczne, aby uratować go przed play-offami.

„Odkąd przejął pozycję w początkowym składzie, Green miał średnio 31,8 minut na mecz przez ostatnie osiem sezonów. Nie powinien zbyt często przekraczać trzydziestki.

„Steve Kerr i Warriors wiedzą, kiedy najbardziej potrzebują swojej defensywnej gwiazdy i punktu do przodu — w play-offach. Trzon Warriors, w skład którego wchodzi Steph Curry, Klay Thompson i Green, będą musieli zacząć cofać się w czasie gry, aby się zachować, ale kiedy nadejdzie czas dla Greena, będzie chciał się wykazać ”- Johnson napisał 14 września.

Widać wyraźnie, że Warriors cenią Green i wchodząc w przyszły rok, wygląda na gotowego.

Więcej Heavy on Warriors News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button