Rozrywka

„Wolałbym leżeć na torach kolejowych”: Meghan McCain ujawnia, dlaczego NIGDY nie pozwoliłaby córce prowadzić „Widoku”

Meghan McCain, była panelistka, odkąd odeszła w lipcu 2021 roku, nazwała swój poprzedni program „toksycznym” środowiskiem pracy. Przemawiając w The Commentary Magazine Podcast, Meghan miała wiele negatywnych rzeczy do powiedzenia na temat serialu.

REKLAMA

Po urodzeniu córki Liberty, która jest teraz roczek, wkrótce porzuciła pracę. Meghan pomyślała o tym, jak by się czuła, gdyby jej córka chciała pójść w ślady talk show matki, opisując kulturę w „Widoku”.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Ana Navarro i Alyssa Farah Griffin dołączają do „The View” jako nowi współprowadzący, fani mówią, że „show po prostu podskoczyło”

„Bóg wspierałby prawa do aborcji”: Whoopi Goldberg kłóci się z Elisabeth Hasselbeck w „Widoku”

REKLAMA

„Gdyby za 15 lat przyszła do mnie i powiedziała:„ The View chce mnie tam gościć ”- wyjaśniła Meghan, „leżałabym przed torami kolejowymi, zanim pozwolę jej pójść na ten program. Nie czułam wsparcia, kiedy urodziłam dziecko i nie czułam wsparcia po powrocie, i to było ostatecznie to. Dlatego wyjechałem!”.

„To było bardzo toksyczne środowisko pracy” – kontynuował republikański komentator. 28 września 2020 roku Meghan urodziła Liberty, pierwsze dziecko jej i jej męża Bena Domenecha, który jest również konserwatywnym komentatorem. Samotna matka twierdzi, że sceneria serialu utrudniała jej przystosowanie się.

REKLAMA

Po powrocie z urlopu macierzyńskiego Meghan rozpłakała się po okrutnym komentarzu na antenie Joy Behar (fot. Meghan McCain/Instagram)
Po powrocie z urlopu macierzyńskiego Meghan rozpłakała się na skutek okrutnych komentarzy na antenie Joy Behar (fot. Meghan McCain/Instagram)

Meghan głośno mówi o swoich negatywnych doświadczeniach zarówno na antenie, jak i za kulisami, odkąd opuściła „Widok” w zeszłym roku. Ponadto Meghan powiedziała słuchaczom podcastu The Commentary Magazine, że 79-letnia Joy Behar powiedziała coś szczególnie bolesnego, co spowodowało jej odejście. Stało się to po tym, jak Meghan wróciła do programu po urlopie macierzyńskim.

REKLAMA

Osobowość telewizyjna powiedziała: „W końcu wróciłem do programu, a w dniu, w którym wróciłem do programu, Joy Behar powiedział na antenie: „Nikt za tobą nie tęsknił, nie tęskniliśmy za tobą, nie powinieneś był wracać. A ja po prostu… zaczęłam histerycznie płakać.Przepraszam panowie, wiem, zaczęłam laktować na powietrzu i zaczęłam płakać.”

Uwagi Joy do Meghan uderzyły ją jako szczególnie bolesne, ponieważ doświadczyła poronienia przed zajściem w ciążę z Liberty. Joy żartowała na antenie miesiąc po tragedii, że Meghan może karmić piersią tylko „kaktusa”. Alyssa Farah Griffin zastąpiła teraz Meghan jako konserwatywny głos w „Widoku”. 33-letni doradca polityczny był dyrektorem ds. komunikacji strategicznej prezydenta Donalda Trumpa. „Mam nadzieję, że kolejni ludzie będą traktowani inaczej” – powiedziała Meghan o swoim zastępstwie.

REKLAMA

Wieloletni panelista Joy Behar przewiduje, że nowa konserwatywna gwiazda „Widoku” będzie znacznie „gładsza” niż Meghan McCain. Alyssa Farah Griffin została wyznaczona na nową stałą współprowadzącą program w czwartek. Warto zauważyć, że Farah Griffin była zatrudniona w Białym Domu za prezydentury Donalda Trumpa.

W rozmowie z Entertainment Tonight o swojej nowej koleżance, Behar, powiedziała: „Alyssa ma zupełnie inną osobowość. Szczerze mówiąc, myślę, że będzie gładsza”. Dodała: „Myślę, że ta dziewczyna poradzi sobie bardzo dobrze – dzwonię do niej, ponieważ ma tylko 32 lata”. Dodatkowo do panelu programu dołącza Ana Navarro — komentator polityczny i częsty gość programu. Dzieląc się radą, której udzieliła kobietom, po tym, jak była współprowadzącą od początku programu, Behar zaproponował: „Ten program to mecz siatkówki, to nie jest gra w golfa. Jeśli wiesz, jak uderzać piłkę i czekać, aż nadejdzie z powrotem do ciebie, wszystko będzie dobrze. To jedyna rada, jaką kiedykolwiek komukolwiek udzielę.

REKLAMA

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button