Rozrywka

Współprowadząca „Widok” Joy Behar twierdzi, że była „zadowolona” z powodu jej zwolnienia z programu „Daytime Talk Show” w 2013 roku

Joy Behar miała swój długoletni hosting Widok przerwane przez tymczasowe zwolnienie w 2013 roku, ale to nie wydaje się jej przygnębiać. Niedawno powiedziała, że ​​cieszy się z przerwy, twierdząc, że tego właśnie wtedy chciała.

Dlaczego Behar została zwolniona, kiedy wróciła i czy wydaje się, że planuje ustąpić na dobre w najbliższym czasie? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Radość Behar | Lou Rocco/Disney General Entertainment Content/Getty Images

Joy Behar miała długą historię w „Widoku” przed jej zwolnieniem w 2013 roku

Kiedy Widok rozpoczęty w 1997 roku, Behar był jednym z pierwszych panelistów prowadzących program obok producentki wykonawczej Barbary Walters. Komik przedstawił humorystyczną perspektywę, ale ostatecznie stał się postacią polaryzującą, zwłaszcza gdy rozmowy zapuszczały się w sferę polityki.

Jak to nadal bywa, Behar czasami wdawała się na antenie w słowne sprzeczki ze swoimi współprowadzącymi. I ostatecznie producenci chcieli nadać serialowi nowy kierunek.

Dlaczego Joy Behar była „zadowolonymi” producentami z „Widoku” zwolniła ją w 2013 roku

W 2013 Behar został zwolniony z Widok, ale teraz nie wydaje jej się to wielkim problemem. „Cieszę się, że zostałam zwolniona” – powiedziała Time. „Z jakiegoś powodu miałem w tym momencie dość serialu, nawet nie pamiętam dlaczego”.

Według Waltersa decyzja o zwolnieniu Behara w tym samym czasie, co konserwatywna współgospodarz Elisabeth Hasselbeck, nie była jej. „Sieć jest również zaangażowana” – powiedziała Variety. „Myślę, że to uczucie było takie, że jeśli jeden poszedł, oboje musieli odejść. Musieliśmy wszystko zmienić.

Behar wrócił do Widok w 2015 r. z powodu poślizgu ocen w ujęciu czasowym. Były prezydent Donald Trump był w drodze do Białego Domu, a producenci chcą wprowadzić program z powrotem do rozmów politycznych.

Producent wykonawczy Hilary Estey McLoughlin powiedziała: „… wiedziałem [Behar] miała być osobą, która rzeczywiście mogłaby to zrobić. Zawsze była osobą, która mówi to, co myśli publiczność, ale boi się powiedzieć.

Współgospodarz Sunny Hostin powiedział, że Behar „nie żywi urazy” i dodał: „Myślę, że ponieważ nie pamięta, co wydarzyło się poprzedniego dnia”.

„W ten sposób poradziła sobie z tym programem” – wyjaśniła. „Po prostu zostawia to przy stole, a potem przechodzi na kolejny dzień”.

Niektórzy fani uważają, że Joy Behar wkrótce przejdzie na emeryturę z „Widoku”, ale ma kontrakt do 2025 r

Ponieważ Behar skończy 80 lat w październiku 2022 roku, niektórzy spekulują, że może to oznaczać jej ubiegłoroczny hosting Widok. Ale zamknęła te spekulacje za pośrednictwem swoich przedstawicieli, którzy powiedzieli NY Post, że podpisała trzyletni kontrakt do 2025 roku. Według jej zespołu pogłoski o zbliżającej się emeryturze to „fałszywe wiadomości”.

Ale kiedy Time zapytał Behar, czy będzie tęsknić Widok kiedy jej czas w serialu naprawdę dobiega końca, miała ciekawą odpowiedź. – Niezupełnie – powiedziała. „Wiesz, co mówią — przedstawienie musi się rozpocząć”.

POWIĄZANE: „Widok”: Joy Behar spotyka się z krytyką dotyczącą jej obaw o wakacje we Włoszech po inwazji Rosji na Ukrainę

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button