Rozrywka

Wszystkie tatuaże Pete’a Davidsona dla Kim Kardashian: zdjęcia z jego body art hołdów

Zostawiła swój ślad na jego sercu i skórze. Pete Davidson ma wiele tatuaży i jedną markę na cześć Kim Kardashian.

Para znała się od kilku lat, ale pojawiły się iskry, gdy Kardashian gościł Sobotnia noc na żywo w październiku 2021 r. Ona i Davidson, który był wówczas członkiem obsady, udostępnili mały ekran w szkicu, w którym sfałszowali Aladyna i Dżasminę Disneya, co doprowadziło do słodkiego pocałunku na ekranie.

Oboje zaczęli spotykać się wkrótce po jej występie w komedii NBC, a para wciąż czule pamięta ten skecz. W lipcu 2022 r. Kardashian podzielił się selfie z nowojorczykiem, gdy był bez koszuli. Na jego obojczyku widoczny był tatuaż z napisem „Jasmine and Aladdin”.

Podczas gdy Davidson zdecydował się umieścić przypomnienie na swoim ciele, dał Kardashianowi inny sposób zapamiętania ich pierwszej blokady ust. Kiedy Kardashianie gwiazda pojawiła się na Jimmy Kimmel na żywo! w kwietniu 2022 roku potwierdziła, że ​​parodia Disneya była rzeczywiście ich pierwszym pocałunkiem.

„Właściwie to na walentynki kupił mi dywanik, całe stroje i małą lampkę dżina” – powiedziała gwiazda reality TV. Jimmy Kimmel wtedy. „Więc jestem właścicielem dywanu”.

Podczas gdy mieszkanka Kalifornii sama trzyma się z daleka od tatuaży, jest fanką atramentowych hołdów Davidsona.

„Ma kilka tatuaży, kilka uroczych, które dostał [for me]”, powiedział Kardashian podczas występu w marcu 2022 r. Pokaz Ellen DeGeneres.

Wyjawiła, że ​​był jeden konkretny utwór, który w tamtym czasie preferowała. „Myślę, że moja ulubiona, napisano tutaj”, powiedziała założycielka Skims, wskazując na lewą stronę jej obojczyka. — Mówi: „Moja dziewczyna jest prawnikiem”. A ta jest naprawdę urocza.

Model wyjaśnił również, że jedno dzieło sztuki ciała nie jest czymś, co Davidson może usunąć. „Kim” nie jest właściwie tatuażem. To branding” – dodała wtedy.

„Myślę, że był po prostu jak„ Chcę czegoś, co tam jest, czego nie mogę się pozbyć [it like] moje tatuaże” Z kamerą u Kardashianów ałun wyjaśnił. “[He] po prostu chciałem, żeby tam była jak blizna.

Davidson ma spory udział w tatuażach, ale w ostatnich latach usunął wiele z nich. W miarę jak jego kariera filmowa rośnie, wycina laserem wiele tatuaży na ramionach i szyi, aby skrócić czas spędzany na krześle do makijażu.

Jednak w sierpniu 2022 r. Nas tygodniowo potwierdził, że Poznaj słodkie gwiazda i Samolubny autor nazwał to rezygnacją po niecałym roku razem. „Rozstali się polubownie” – wyjaśnił wówczas informator.

Przewiń w dół, aby zobaczyć wszystkie tatuaże Davidsona dla Kardashiana:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button