Rozrywka

Wszystko, co Kim Kardashian i jej rodzina powiedzieli o Pete Davidsonie w „Kardashianach”

Grając nieśmiało! Kim Kardashian być może otworzyła się o jej romansie z Pete Davidson na Kardashianieale gwiazda rzeczywistości nadal zachowuje niektóre szczegóły w tajemnicy.

Podczas odcinka serialu rzeczywistości Hulu w czerwcu 2022 r. Kim uniknęła pytania, czy była zakochana w Pete’u. „Nie wiem, czy to twoja sprawa”, drażniła się, zanim uśmiechnęła się do kamery.

Założycielka Skims zauważyła, że ​​komik był w jej życiu szczególny. „Pete to taki dobry człowiek. Nie potrafię tego nawet wyjaśnić. Po prostu ma najlepsze serce i zawsze myśli o małych rzeczach” – wyjaśniła Kim, zanim wyrzuciła z siebie „najsłodsze, najmniejsze rzeczy”, które jej podarował.

Para początkowo wywołała plotki o romansach po wspólnej pracy Sobotnia noc na żywo w październiku 2021 r. Para została później zauważona na wielu randkach, zanim sfotografowano ich trzymających się za ręce w Palm Springs w Kalifornii, potwierdzając ich status.

Po tym, jak pojawiły się zdjęcia z palmtopa, źródło powiedziało wyłącznie Nas tygodniowo że Kim i Pete „podchodzą do siebie poważnie”, dodając: „Sprawy zdecydowanie nasilały się szybko, ale w zdrowy, zabawny sposób. W tej chwili po prostu cieszą się wspólnym czasem i widzą, dokąd zmierzają”.

Romans gwiazdy rzeczywistości z Poznaj słodkie aktor był jej pierwszym publicznym związkiem po tym, jak złożyła wniosek o rozwód z Kanye West w lutym 2021 r. Duet, który dzieli dzieci North, Saint, Chicago i Psalm, był żonaty przez sześć lat przed rozstaniem.

Po poważnej życiowej zmianie Kim otworzyła się na ekscytację na następny rozdział swojego życia. „Przez tak długi czas robiłem to, co uszczęśliwiało innych ludzi. I myślę, że w ciągu ostatnich dwóch lat zdecydowałam, że będę szczęśliwa” – powiedziała Moda za ich artykuł na okładkę z marca 2022 roku. „I to jest naprawdę dobre. I nawet jeśli spowodowało to zmiany i spowodowało mój rozwód, myślę, że ważne jest, aby być ze sobą szczerym w kwestii tego, co naprawdę cię uszczęśliwia. Wybrałem siebie. Myślę, że możesz wybrać ciebie.

Miesiąc później Kim otworzyła się na temat swojego wyboru, aby utrzymać więź z Pete’em bardziej dyskretną. „Myślę, że w niektórych aspektach mojej relacji z Pete’em trzymam się trochę bliżej serca” Samolubny autor powiedział Hoda Kotb w odcinku podcastu „Making Space” w kwietniu 2022 r. „Dobrze jest wiedzieć, że mamy takie połączenie i mamy naszą małą bańkę świata relacji, w którym żyjemy, jak, nie za dużo o których ludzie wiedzą.”

Zwiastun 2 sezonu Kardashianie zasugerował, że fani mogą zobaczyć więcej Davidsona w nowych odcinkach, ale w sierpniu 2022 r. Kim i Król Staten Island gwiazda nazwała to odchodzi. „Rozstali się polubownie” – powiedział jeden z informatorów Nas tygodniowo wtedy.

Przewiń w dół, aby zobaczyć wszystko, co Kim i jej rodzina powiedzieli na temat jej relacji z Pete’em:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button