Rozrywka

Wszystko, co musisz wiedzieć o debiutantce „Southern Charm” — Olivia Flowers

Sezon 8 Southern Charm powrócił w czwartek, 23 czerwca, a promocje obiecały, że najnowszy sezon przyniesie wiele historii, jeśli chodzi o miłość. Chociaż drażniono się, że widzowie zobaczą zerwanie między Kathryn Dennis i jej chłopakiem, Chlebem Ravenellem, wydaje się, że miłość do debiutantki Southern Charm, Olivii Flowers i wieloletniej gwiazdy Austen Kroll, wisi w powietrzu.

Obaj zadebiutowali na ekranie jako para w premierze 8 sezonu i spodziewamy się, że duet zobaczy o wiele więcej. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o ich nowo odkrytym romansie!

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamyPoznaj debiutantkę „Southern Charm” Olivię Flowers.

30-letnia gwiazda reality show ma korzenie w Kalifornii, ale większość swojego życia spędziła na południu, między Dallas, Teksas i Charleston. Ukończyła Clemson University w 2015 roku i pracowała jako modelka, zanim została fotografem i kamerzystą w firmie medialnej z Charleston.

Źródło: Instagram/@oliviabflowers

Olivia Kwiaty

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Debiut Olivii w Southern Charm nie będzie jej pierwszym występem na małym ekranie. W 2009 roku ona i jej brat — Conner Flowers — pojawili się w MTV Teen Cribs i pokazali swoją dorastającą oazę w Big D.

Plotki, że Austen i Olivia pojawiły się, pojawiły się po tym, jak pozornie opublikowali tę samą pizzę w kształcie serca na swoich historiach na Instagramie. Seria okruchów chleba w mediach społecznościowych sprawiła, że ​​widzowie uwierzyli, że ci dwaj byli kimś więcej niż przyjaciółmi. Niedawno Austen potwierdziła swoje podejrzenia…

„Austen Kroll z South Charm i Kwiaty Olivii spotykają się! Czytaj dalej, aby poznać szczegóły.

W wywiadzie dla UsWeekly z maja 2022 r. Austen opisała Olivię jako „uroczą, uroczą kobietę”. Dodał: „Jestem bardzo podekscytowany, że ludzie ją poznają. Moim zdaniem, naprawdę przywraca urok naszemu programowi.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Bravo

Austen Kroll i Olivia Kwiaty

Według Austen on i jego nowa dziewczyna byli przyjaciółmi przez ponad rok, zanim ich związek stał się romantyczny. „Znam ją już od półtora roku” – wyjaśnił.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Na pewno zobaczysz, gdzie się zaczyna, a potem jak się kończy. I na pewno są to pewne przypływy i odpływy, gdy próbuję to rozgryźć” – powiedziała gwiazda Southern Charm o swoim związku z Olivią w sezonie 8.

Odkąd Austen dołączył do obsady w sezonie 4, jego życie miłosne było w centrum kontrowersji. Znalazł się w gorącej wodzie ze swoją byłą, Lindsay Hubbard, w zeszłym roku po tym, jak nawiązał kontakt ze swoją koleżanką z Winter House, Ciarą Miller.

Źródło: Bravo

Austen Kroll i Lindsay Hubbard

Wcześniej spotykał się ze swoją niedawno zaręczoną gwiazdą Southern Charm, Madison LeCroy, z przerwami przez dwa lata, zanim była para ogłosiła, że ​​​​rozejdzie się na dobre pod koniec 2020 roku. Ponadto miał również krótkotrwałe relacje z Chelsea z Southern Charm Meissner i jej przyjaciółki Victorii Bolyard.

Teraz fani zastanawiają się – czy Cassanova z Południowego Uroku w końcu znalazła tę jedyną?

Dowiedz się tego w nowych odcinkach Southern Charm, nadawanych w czwartki o 21:00 czasu wschodniego na kanale Bravo.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button