Rozrywka

Wszystko, co należy wiedzieć o grze survival horror „Sons of the Forest”

Chociaż istnieje seria horrorów dostępnych na różnych platformach, niewiele z nich naprawdę symuluje strach, który towarzyszy intensywnej sytuacji przetrwania, tak jak robi to The Forest. Sequel, Sons of the Forest, ma podobne podejście do gatunku survival horror i ukaże się w tym roku.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Oto wszystko, co wiemy o Sons of the Forest, w tym przewidywana data premiery, platformy, na których będzie działać, i nie tylko.

Jaka jest data premiery „Sons of the Forest”?

Oczekuje się, że gra zostanie wydana w październiku 2022 r., choć obecnie nie ma dokładnej daty premiery.

Sons of the Forest miał pierwotnie ukazać się w maju, ale data premiery została przesunięta na ostatni kwartał roku.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Endnight Studios

„W ciągu ostatnich kilku tygodni zdaliśmy sobie sprawę, że data premiery Sons of the Forest w maju 2022 roku była zbyt ambitna” – napisali na Twitterze twórcy z Endnight Games. „Aby móc zrealizować naszą wizję kolejnego kroku w grach survivalowych, postanowiliśmy przesunąć datę premiery na październik 2022 r.”

Chociaż nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery gry, jesteśmy pewni, że twórcy utrwalą ją bliżej października 2022 roku.

Ciąg dalszy artykułu pod reklamą Czy „Sons of the Forest” będzie dostępny na Xbox? Na jakich platformach będzie dostępny tytuł?

Niestety nie ma jeszcze potwierdzenia, na jakich platformach gra będzie dostępna. Znowu jest to szczegół, który deweloperzy trzymają w tajemnicy, choć na pewno powinniśmy wiedzieć bliżej daty premiery tytułu.

Pierwsza gra była początkowo dostępna na PC, zanim została przeniesiona na PS4. Obecnie konsole Xbox i Nintendo Switch nie obsługują gry The Forest. Chociaż możesz grać w wersję PS4 na PS5, nie została ona zaktualizowana dla nowej konsoli.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Biorąc to pod uwagę, strona Steam dla Sons of the Forest jest obecnie dostępna, więc wiemy na pewno, że Endnight Games planuje wydać ją na PC. Strona Steam nie podaje, że gra będzie dostępna na Maca, więc jest mało prawdopodobne, że osoby bez komputerów PC będą mogły grać w grę na innym komputerze.

O czym jest „Synowie Lasu”?

Kontynuacja The Forest, nowy tytuł, wysyła gracza w podróż na bezludną wyspę w poszukiwaniu miliardera, który tam zaginął. Będąc na wyspie, będziesz musiał walczyć z zamieszkującymi ją kanibalistycznymi mutantami, traktując priorytetowo własne przetrwanie podczas poszukiwań.

Podobnie jak The Forest, Sons of the Forest będzie tytułem całkowicie otwartym, pozwalającym graczowi na przetrwanie przygody w dowolny sposób. Nie ma żadnych zadań ani podpowiedzi, które mogłyby cię poprowadzić.

Możesz także podjąć wyzwanie ze znajomymi, jeśli zdecydujesz się grać w trybie wieloosobowym. Możesz gościć innych i sprawić, by dołączyli do Ciebie na Twojej wyspie, dzięki czemu będziecie mogli dzielić się zasobami i wspólnie odkrywać świat. Obecnie nie jest jasne, czy gracze będą mogli zabijać się nawzajem w trybie wieloosobowym, co było opcją w The Forest.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button