Nauki ścisłe

Wszystko, co Nick Jonas i Priyanka Chopra powiedzieli o córeczce Malti

Nick Jonas i Priyanka Chopra wydają się kochać rodzicielstwo.

Gołąbki, które zawiązały węzeł w 2018 roku, zaszokowały świat w styczniu 2022 roku, kiedy ujawniły, że potajemnie powitały swoje pierwsze wspólne dziecko, córeczkę, przez surogatkę.

Teraz Page Six rozbija wszystko, co oboje podzielili na temat Malti Marie.

Rzucanie wskazówek Chopra napomknął o wiadomościach jej i Jonasa na kilka miesięcy przed przybyciem Malti przez surogat.Getty Images dla dcp

Miesiące przed przybyciem córeczki Chopra omal nie wygadała, występując z mężem w „Jonas Brothers Family Roast” Netflixa.

„Jesteśmy jedyną parą, która nie ma jeszcze dzieci, dlatego cieszę się, że mogę ogłosić tę wiadomość: „Przepraszam kochanie” – powiedział Chopra podczas wydarzenia specjalnego, którego premiera miała miejsce w listopadzie 2021 roku.

„Nick i ja spodziewamy się, że dziś wieczorem upijemy się, a jutro będziemy spać!”

Wskazówki z wywiadu: „Kiedy to się dzieje, to się zdarza” – powiedziała aktorka w styczniu 2022 roku, zapytana o dzieci z Jonasem. Getty Images for Chopard

Chopra rzucił kolejną wskazówkę podczas rozmowy z Vanity Fair w styczniu 2022 roku.

Zapytana o to, czy ona i Jonas chcą mieć dzieci, aktorka odpowiedziała: „To duża część naszego pragnienia przyszłości. Dzięki łasce Bożej, kiedy to się dzieje, to się dzieje.”

Odzwierciedla to, co Chopra powiedział magazynowi Tatler w marcu 2020 r.: że posiadanie rodziny jest dla niej „bardzo ważne”.

„To jest coś, co zdecydowanie chcę zrobić” – wyjaśniła. „Mam nadzieję, że kiedykolwiek Bóg tego zechce, we właściwym, odpowiednim czasie, to się stanie”.

Ogłoszenie niespodzianki We wspólnym oświadczeniu udostępnionym za pośrednictwem Instagrama.

21 stycznia 2022 r. Jonas i Chopra weszli na swoje konta na Instagramie, aby ogłosić ekscytujące wieści dla dzieci.

„Cieszymy się, że możemy potwierdzić, że przyjęliśmy dziecko przez surogatkę” – powiedziała para we wspólnym oświadczeniu.

„Z całym szacunkiem prosimy o prywatność w tym szczególnym czasie, skupiając się na naszej rodzinie. Dziękuję bardzo.”

Poznaj Malti Marie Akt urodzenia dziecka ujawnił, że ich córeczka urodziła się 15 stycznia 2022 r. w San Diego w Kalifornii.WireImage

Słodki pseudonim noworodka został wreszcie ujawniony w kwietniu 2022 roku.

Malti Marie – która ma sanskryckie, indyjskie pochodzenie i oznacza „pachnący kwiat” lub „światło księżyca” – przybyła tuż po godzinie 20:00 15 stycznia 2022 roku.

Według aktu urodzenia uzyskanego przez TMZ dziewczynka urodziła się w szpitalu w San Diego w Kalifornii.

Debiut w mediach społecznościowych „Nasza mała dziewczynka jest w końcu w domu”, dumni rodzice tryskali.priyankachopra/Instagram

8 maja 2022 r. Chopra i Jonas zaprezentowali pierwsze oficjalne zdjęcie swojej córeczki, aczkolwiek z jej twarzą ocenzurowaną przez emoji z białym sercem.

„W tym Dniu Matki nie możemy powstrzymać się od refleksji nad tymi ostatnimi miesiącami i kolejką górską, na której byliśmy, którą teraz znamy, tak wiele osób również doświadczyło” – napisali Jonas i Chopra w wspólne oświadczenie.

„Po ponad 100 dniach spędzonych na OIOM-ie nasza mała dziewczynka jest wreszcie w domu. Każda rodzinna podróż jest wyjątkowa i wymaga pewnego poziomu wiary. Podczas gdy nasza kilka miesięcy była trudnym zadaniem, z perspektywy czasu staje się jasne, jak cenna i doskonała jest każda chwila”.

Oboje dodali, że byli „uradowani”, że sprowadzili Malti do domu, dziękując zespołom medycznym w Rady Children’s Hospital w La Jolla i Cedars Sinai w Los Angeles za ich miłość i wsparcie.

„Nasz następny rozdział zaczyna się teraz, a nasze dziecko jest naprawdę twardzielem” – kontynuowali. „Zdobądźmy to MM! Mama i tatuś cię kochają…

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button