Rozrywka

Wszystko, co obsada „Below Deck” powiedziała o swoich zarobkach przez lata

Wnosząc duże pieniądze? Z biegiem lat Pod pokładem obsada franczyzowa nieśmiało podchodzi do swoich zarobków – oferując tylko małe przebłyski na temat pieniędzy, które przynoszą do domu.

Przebojowa seria Bravo, która zadebiutowała w 2013 roku i obejmowała kilka spin-offów, śledzi losy członków załogi, którzy pracują i mieszkają na superjachtach w sezonie czarterowym. Obsada zarabia pieniądze pracując na łodzi, którą uzupełniają wskazówki od gości i ich zaangażowanie w serial reality.

W maju 2022 r. Eddie Lucas wywołał rozmowę na temat wypłat, kiedy ujawnił, że nie wróci na sezon 10 Pod pokładem po pojawieniu się w sześciu sezonach.

„Nie zostałem zaproszony z powrotem do kolejnego sezonu” – powiedział pierwszy oficer Poczta w Nowym Jorku w maju 2022 r. „Właściwie nawet nie dostałem od nich telefonu z informacją, że zatrudnili kogoś innego – co pokazuje, z czym wiąże się produkcja. Wszyscy na Pod pokładem jest zbędny”.

Pochodzący z Maryland również wyliczał wzloty i upadki, które wiążą się z pracą na pokładzie i koniecznością jednoczesnego filmowania. „Ktoś zarabia na serialu, ale na pewno nie my” – zauważył. “Pod pokładem — niezależnie od tego, czy jest to najpopularniejszy program w Bravo — jesteśmy najniżej opłacanymi członkami obsady”.

Osobie Bravo trudno było zrozumieć, dlaczego jego wypłata nie odzwierciedla ciężkiej pracy, jaką wkładał w każdy sezon. „Chociaż zarabiamy lepiej niż zwykły żeglarz, oczywiście nadal nie otrzymujemy wynagrodzenia takiego, jak zarabiają gospodynie domowe, co jest trochę frustrujące, ponieważ tak naprawdę nie pracują – po prostu wychodzą obiad i bójki” – dodał wtedy.

Po Pod pokładem Fanpage ponownie opublikował cytaty Lucasa na Instagramie, kilka byłych gwiazd franczyzy wzięło udział w zeznaniu.

Poniżej pokładu Morza Śródziemnego ałun Jessica Więcej odpowiedział: „Tak 👏 Widzę wszystkie fakty w jego wypowiedziach”. Tymczasem, Jacht żaglowy poniżej pokładu gulasz Dani Soares dodano, „👀🤐.”

Ciara Dugganktóry pojawił się w 1. sezonie Jacht żaglowy poniżej pokładu, twierdził również, że Lucas „nie myli się”, jeśli chodzi o to, ile zapłacono obsadzie. Kolega alumna Tiffany Copeland wskazano w sekcji komentarzy: „Byłoby miło uzyskać pozostałości, gdy przynajmniej powtórki powietrza!”

Producent wykonawczy Jill Goslicky, kto pracuje? Jacht żaglowy poniżej pokładu, wcześniej ujawniono, że członkowie załogi nie zarabiają pieniędzy z jednego bezpośredniego źródła. „Otrzymują wynagrodzenie na kilka różnych sposobów”, napisał Goslicky za pośrednictwem Reddit w marcu 2021 r. „Otrzymują wynagrodzenie za zatrudnienie jako część załogi jachtu, zachowują napiwki i otrzymują opłatę produkcyjną ”.

Goslicky zauważył również, że goście „faktycznie płacą za wakacje”, mimo że potwierdzono, że osoby, które zgodzą się sfilmować swój czas na łodzi, otrzymają zniżkę Pod pokładem.

Przewiń w dół, aby zobaczyć wszystko Pod pokładem obsada powiedziała o swoich zarobkach na przestrzeni lat:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button