Rozrywka

Wszystko, co Rege-Jean Page powiedział o powrocie do „Bridgerton” po jego odejściu

Nie koniec? Po zagraniu w Simona Basseta w Bridgertonpierwszy sezon, Strona Rege-Jeana wyjaśnił, że jest gotów ruszyć dalej — ale czy jego decyzja jest trwała?

Widzowie szybko zakochali się w Page i jego postaci, księciu Hastings, gdy w grudniu 2020 r. miał premierę pierwszy sezon serialu Netflix. Phoebe DynevorDaphne Bridgerton zakończyła rozmowę, gdy para rozwiązała swoje problemy i powitała swojego syna, Augiego, w finale sezonu.

Podczas gdy fani nie mogli się doczekać kolejnych scen między Simonem i Daphne w przyszłych sezonach, Netflix później ogłosił, że Page nie powtórzy swojej roli.

„Drodzy Czytelnicy, podczas gdy wszystkie oczy zwracają się na lorda Anthony’ego Bridgertona [Jonathan Bailey]w poszukiwaniu wicehrabiny pożegnamy się z Regé-Jean Page, który tak triumfalnie grał księcia Hastings”, sieć napisała na Twitterze na swoim oficjalnym koncie w mediach społecznościowych w kwietniu 2021 roku. „Będziemy tęsknić za obecnością Simona na ekranie, ale zawsze będzie częścią rodziny Bridgerton. Daphne [Phoebe Dynevor] pozostanie oddaną żoną i siostrą, pomagając bratu poruszać się w nadchodzącym sezonie towarzyskim i tym, co ma do zaoferowania – więcej intryg i romansów, niż moi czytelnicy mogą znieść. Z poważaniem, lady Whistledown.

The Dla ludzi Ałun przesłał dalej oświadczenie, pisząc: „Przyjemność i przywilej! To zaszczyt być członkiem rodziny – na ekranie i poza nim, obsadzie, ekipie i niesamowitych fanach – miłość jest prawdziwa i będzie rosła”. Wkrótce po tym, jak wiadomości pojawiły się na pierwszych stronach gazet, Hollywoodzki reporter twierdził, że Page odrzucił 50 000 $ za odcinek, aby powrócić do sezonu 2.

Kiedy Bridgeton wróciła, historia miłosna Anthony’ego była skupiona na Kate Sharmie (Simone Ashley) — ale książę Hastings wciąż był w pamięci wszystkich. Występy Dynevora w drugim sezonie zapewniły publiczności pewne zamknięcie, gdy Daphne przeszła w macierzyństwo.

„Myślę, że fani, którzy czytali książki i znają je, są świadomi, że każdy sezon będzie koncentrował się na podróży innego rodzeństwa. I może to być trochę bardziej – nie szok, ale jak niespodzianka dla fanów, którzy tak bardzo kochają historię Daphne i Simona – zasugerował młodszy absolwent. Wrap w czerwcu 2021 o nieobecności Page’a. „Ale myślę, że to naprawdę radość z serialu na dłuższą metę, możliwość oglądania tych różnych historii miłosnych”.

Page, ze swojej strony, drażnił się ze swoimi nadchodzącymi projektami po opuszczeniu hitu streamingowego, w tym Szary Człowiek oraz Lochy i smoki. Pochodzący z Anglii, który również badał możliwości podkładania głosu, wcześniej ujawnił, że zdecydował się opuścić czat grupowy obsady Bridgerton po przejściu z serialu z epoki Regency.

„Już w tym nie jestem” – powiedział GQ we wrześniu 2021 r. „Z szacunkiem odszedłem. Nie chciałem stawiać ich w niezręcznej sytuacji, w której musieli mnie wyrzucić”.

Przewiń w dół, aby zobaczyć wszystko, co Page powiedział o potencjale Bridgeton zwrócić:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button