Rozrywka

Wszystko, co wiemy o rzekomym skandalu dyrektora Nickelodeon, Dana Schneidera

Jeśli oglądałeś Nickelodeon w ciągu ostatnich dwóch dekad, prawdopodobnie znasz twórczość Dana Schneidera. Jest kreatywnym i przezabawnym twórcą niektórych z najpopularniejszych programów w sieci, takich jak Kenan & Kel, Drake & Josh i Zoey 101.

Oprócz tytułów ukochanych dla dzieci, Schneiderowi przypisuje się również odkrycie młodych kobiecych gwiazd, takich jak Ariana Grande, Amanda Bynes, Jamie Lynn Spears i Victoria Justice, które zyskały sławę dzięki jego serii.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Dla wielu z nas pokazy, które stworzył Schneider, były ogromną częścią naszego dzieciństwa. I ostatnią rzeczą, jaką chcielibyśmy usłyszeć, jest to, że nadużył swojej mocy i sprawił, że jego gwiazdy – szczególnie uzdolnione kobiece talenty – były niewygodne za kulisami.

Ale dużo mówiono o tym, dlaczego on i Nickelodeon rozstali się po wyjściu z 2018 roku, a teraz, po wydaniu pamiętnika iCarly Jennette McCurdy, Jestem zadowolony, że moja mama umarła, jest jeszcze więcej powodów, by sądzić, że Schneider postąpił źle .

Oto wszystko, co wiemy o odejściu Dana Schneidera z Nickelodeon.

Artykuł kontynuuje poniżej reklamaŹródło: Getty ImagesW 2018 roku Nickelodeon zakończył współpracę z Danem Schneiderem.

W 2018 roku Nickelodeon zakończył prawie 25-letnią współpracę z jednym z najbardziej cenionych twórców seriali, Danem Schneiderem, i jego firmą produkcyjną Schneider’s Bakery.

„Ponieważ kilka projektów Schneider’s Bakery dobiega końca, obie strony zgodziły się, że jest to naturalny czas dla Nickelodeon i Schneider’s Bakery na wykorzystanie innych możliwości i projektów” – czytamy w oświadczeniu przekazanym wówczas Deadline.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W oświadczeniu nadal dziękowano i chwalono Schneidera za jego liczne wkłady w sieć.

Ale jak napisała Nellie Andreeva z Deadline, „przez lata Schneider był pod chmurą podejrzeń co do traktowania niektórych młodszych gwiazd jego programów”.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Zauważyła, że ​​wcześniej tweetował teraz usunięte zdjęcia palców swoich młodych kobiecych gwiazd. Nie wspominając już o narzekaniach na wygórowane budżety i długie dni produkcyjne pod jego kierownictwem. Pisze również: „Słyszałem, że było wiele skarg dotyczących obraźliwego zachowania wobec Schneidera złożonych przez członków jego personelu” i kiwa głową, aby miał problemy z kontrolowaniem swojego temperamentu.

Ale kilka dni po ogłoszeniu wiadomości, że drogi Schneidera i Nickelodeon się rozeszły, nienazwane źródło powiedziało Page Six, że były dyrektor Nickelodeon faktycznie wziął 7 milionów dolarów za odejście.

Page Six wspomniał również o swoim dawnym zwyczaju publikowania „pozornie nieodpowiednich filmów ze swoimi aktorkami” w mediach społecznościowych, w tym jednego z Arianą Grande, gdzie widziano, jak „oblewa się wodą” podczas noszenia odkrywczego numeru.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W tym czasie źródło bliskie Schneiderowi stanowczo zaprzeczało, że był nieodpowiedni w stosunku do swoich młodszych gwiazd. Jednak źródło zauważyło, że „może być dziurą”.

Jennette McCurdy w swoim nowym pamiętniku opowiada o swoich doświadczeniach z „Twórcą”

W pamiętniku Jennette McCurdy „I’m Glad My Mom Died”, który trafia na półki sklepowe 9 sierpnia 2022 roku, szczegółowo opisuje swoje doświadczenia ze Schneiderem, którego najwyraźniej nazywa „Twórcą”. Wśród swoich wspomnień z Nickelodeon wspomina, jak została sfotografowana w bikini podczas przymierzania garderoby, a także była zmuszana do picia alkoholu przez „Twórcę”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W nowych wspomnieniach Jennette McCurdy ujawnia, że ​​producentka na planie iCarly „została sfotografowana w bikini podczas przymierzania garderoby i była zachęcana do picia alkoholu przez przerażającą postać, którą po prostu nazywa Twórcą”. Twórca iCarly = Dan Schneider. pic.twitter.com/a9DkmkmS6G

— Obiscure Nick (@ObiscureNick) 5 sierpnia 2022 r.

mam nadzieję, że wspomnienia Jennette McCurdy pozwolą byłym gwiazdom Nickelodeon, które pracowały z Danem Schneiderem, opowiedzieć o swoich doświadczeniach, ponieważ jedyną zabawą, jaką powinien być człowiek, jest więzienie

— menedżer ds. pr elizabeth olsen (@elizbcth) 5 sierpnia 2022 r.

Zauważyła również, że Nickelodeon zaoferował jej 300 000 dolarów, jeśli zgodzi się nigdy nie mówić publicznie o swoich doświadczeniach w sieci. Jednak odmówiła.

W tej chwili zachowanie Schneidera w Nickelodeon nie zostało jeszcze zbadane, chociaż wiele osób na Twitterze wydaje się być za tym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button